Паническо разстройство - 39

  • 31 120
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 11 513
Аз не съм. Последно уж това щяха да ме пращат да изследвам, така си и остана. Отказах се.
Джери, благодаря. Октомври изследвах асат и алат, 23 и 24 бяха, съвсем в норма. Ехо на черен дроб правих. Не е увеличен, но е омазнен. Като диагноза ми написаха неалкохолна чернодробна стеноза.

# 721
  • Мнения: 314
Здравейте момичета и момчета.
За жалост гледам, че редиците са все така запълнени.
Нови и нови кадри... няма затишие за жалост Sad

# 722
  • Мнения: 1 231
Ема ,не пиши постове един след друг, че ще те блокират
Георги, нефролог ще види ли ако има феохромацитом, защото бях наскоро и нищо не ми каза

# 723
  • Мнения: 5 459
Ти как си Дийп?
 Джери и аз сега от няколко месеца както съм се отпуснала на алкохол, адски ме е шубе да си пусна изследвания на черен дроб. Не знам какви са оплакванията за цероза....нямам някакви съществени де...

# 724
  • Мнения: 314
Здравей alinnna.
Надявам се, че си по добре Simple Smile
Аз бивам. Не се оплаквам.
От симптоматиката си ги имам някои нещица като стягане в главата/тила, лека замаяност и това което ме дразни най-много липса на нормален сън.
Спрях на своя глава Ремирта. Много цветни...наситени сънища от нея и сега ми е трудно да спа, а през деня пък е изключено.
Спрях самичак и Клонарекса. В момента съм на Дуласолан от 90 на 60мг (последно в УК нямаха 30мг и трябваше да избирам между 60 и 120).
На 26-и Декември имам уговорка с доктора, да видим дали ще го спирам и него.
Иначе работата ми помага много. Имам си тонус, енергия, качих си изгубените 12кг Simple Smile
Вие как сте? Разказвайте.
Към новите попълнения - опитайте се да си ограничавате четенето в гугъл за болести. Повярвайте, каквото прочетете ще имате същите симптоми.

# 725
  • Мнения: 5 459
Ооооооо, много се радвам за теб. Аз съм маааааалко по-добре, но за сметка на куп лекарства, които пия. Ремиртата и аз я намалявам по схема, но ще ми я заместват с неуротоп.  С нея спя постоянно и ми е все отпаднало и сънливо...

# 726
  • Мнения: 314
Спрях Ремиртата от раз.
Може би сгреших, но ми писна.
Иначе може и от нея да са тези реакции на послено време.
Какъв куп лекарства? Какво се случва с теб?
Дайте идея за нещо за нормален сън Grinning Това "сладки сънища"
някой пробвал ли го е? Става ли за психопати? Grinning Grinning Grinning
И бронхит да имаш или пневмония- няма да умреш от тях. Ще се излекуваш и живота ти ще продължи по-обичайният си ритъм.
Хипохондрия ли имаш съпътстваща или ти все още не си с установено ПР ? Simple Smile

Последна редакция: пн, 23 дек 2019, 19:04 от AnMary

# 727
  • Мнения: 97
И бронхит да имаш или пневмония- няма да умреш от тях. Ще се излекуваш и живота ти ще продължи по-обичайният си ритъм.
Хипохондрия ли имаш съпътстваща или ти все още не си с установено ПР ? Simple Smile
Не е установена все още, затова съм си взела направление за ендокринолог, а вчера бях и на кардиолог. Със сигурност имам и хипохондрия, много чета за болести... Но това донякъде е в резултат на това, че медицината ми е слабост.
Истината е, че ми писна от неразположенията които изпитвам и реших най-сетне да предприема нещо. Споделих с ЛЛ, че имам съмнения за ПР за което и тя каза, че е най-вероятно да е на нервна почва, но ми каза да отида първо на кардиолог и да си проверя ЩЖ.
А иначе имам и наблюдения, че ми се обострят симптомите през този период.

# 728
  • Мнения: 314
През този период, преди 2 години разбрах за пръв път какво е ПА и ПР Grinning
Винаги есента и зимата хората с по слаба психика страдат. Не на празно и самоубийствата и опитите за такива се увеличават през тези сезони.
Наистина, опитай се да си ограничиш четенето за болести.
Всеки симптом, всяка болежка която имаш, ще излезе като рак на нещо си.
Аз бях до толкова заклещен в собственото си хипохондрично съзнание, че дори когато се одрасках някъде, не поглеждах над раничката като нещо нормално, нещо което аз съм причинил, а започвах да чета и да се чудя какъв е поредният РАК от който умирам за 130 път в един и същ ден Grinning
Сега съм леко ... как да го кажа ... дебилест на тази тема. Опитай и ти Simple Smile Намери човек който да ти помогне да се прибориш с това.
При мен така се случи ... Непозната която промени живота ми до такава степен, че да повярвам  в себе си.

# 729
  • София
  • Мнения: 11 513
Писна ми и на мен от тези неразположения. Каквото съм си изследвала, всичко е в норма. А повярвайте ми, много изследвания направих. Дано и занапред да е така и при мен, и при вас. Хора, весели празници ви желая, много здраве и спокойствие Hug

# 730
  • Мнения: 314
miamim,
Това е правилният подход към този проблем.
Оптимизъм и добро настроение ...
И як физически труд естествено Grinning

# 731
  • Мнения: 5 459
Ние пък сега със сина ми, двама адски хипохондрици, имаме много сериозен проблем. Вчера наготвих октоподи и двамата само минаваме покрай тенджерата, обаче ни е страх да ядем, че да не се отровим. Половинът пък нали веге и не яде такива неща. И сме голЕм сеир. Накрая ще ги хвърля и сума пари -на вятъра....

# 732
  • Мнения: 314
Ние пък сега със сина ми, двама адски хипохондрици, имаме много сериозен проблем. Вчера наготвих октоподи и двамата само минаваме покрай тенджерата, обаче ни е страх да ядем, че да не се отровим. Половинът пък нали веге и не яде такива неща. И сме голЕм сеир. Накрая ще ги хвърля и сума пари -на вятъра....
Неееее, как ще хвърляте октопод брееее Grinning
Няма от какво да се натровите. Яли ли сте друг път? И как ги сготви? Как мислиш да ги овкусиш?
Аз съм фен на това мекотело (всъщност не знам дали е мекотело де).

# 733
  • Мнения: 2 769
Ами ако те е гледал на ехограф, значи си минала прегледа без съмнения.
Ема ,не пиши постове един след друг, че ще те блокират
Георги, нефролог ще види ли ако има феохромацитом, защото бях наскоро и нищо не ми каза

# 734
  • Мнения: 5 459
Ами яли сме в Турция по почивките и на заведение. За вкъщи съм купувала само пипала. Този път ги взех с главите. Чоплих ,там, вадих разни гадорийки и после ги сварих в рицина /гръцко бяло вино/и вода.......И така ги оставих. Ама си внушихме, че не миришат добре и само ги гледаме накриво...

Общи условия

Активация на акаунт