Сред ДЕКЕМВРИйките вълнение настана, до срещата със бебчо много не остана!

  • 24 875
  • 773
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 5 330
Асе, добре че сте заедно поне.. Бързо да закрепите положението и да ви изписват! Стискаме палци всички.
Прегръщам ви, Асе, Сладурче, Супрема Hug

# 121
  • Мнения: 230
Лу, честит рожден ден и от мен! Да си мнооооого мнооого обичана от двамата мъже около теб Blue Heart Blue Heart
Пухи, Супрема, Ледена кукла, Сладурче стискам палци всичко да е наред при вас!

# 122
  • София
  • Мнения: 231
Много благодарим, поне времето бързо да минава така като сме заедно. И да удържат оооще мъничко бебоците.
Асе, добре че сте заедно поне.. Бързо да закрепите положението и да ви изписват! Стискаме палци всички.
Прегръщам ви, Асе, Сладурче, Супрема Hug

# 123
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Добро утро от мен! Аз си лежа, дано всичко е ОК с изследванията (сигурна съм) и скоро да съм вкъщи. Баткото пък днес е за първи път не екскурзия от градината, аз май се вълнувам повече от него. Grinning

# 124
  • Мнения: 5 330
Донро утро, момичета.
Имах ужасна нощ. Крампи и на двата крака, още ме болят, едва стъпвам. Гърлото ме заболя, посред нощ смучех Хомеовокс, сега ще ставам да бъркам мед и сода.. Абе рай. Grinning

# 125
  • Мнения: 697
Добро утро, момичета!
Ох, Ледена кукла, Сладурче... дръжте се. Мъничко остана, стискайте зъби.💗 Как сте днес? Много прегръдки!

Марти, за гърлото веднага да препоръчам бонбони Кофлет. Гадни са, обаче мноого облекчават. За крампите не знам, Освен магнезий..

Аз днес съм на тонове за първи път! Много се вълнувам. 🥰

# 126
  • Мнения: 347
Добро утро момичета!
Супрема, стискам палци да те изпишат днес❤
Беърче голямо вълнение е ❤, чакаме да де отчетеш после.
Марти аз си взех едни прополки и пия парацетамол с разрешение от АГ
Аз днес  съм на преглед, снощи не съм мигнала изобщо , то не бяха болки, дискомфорт, кашляне , пишкане , сополки..абе ужас🤣 и днес съм с едно главоболие , все едно снощи съм била на дискотека..чао момичета отивам на лекар😘лек ден ви желая!

# 127
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Настърган джинджифил с мед добавям към лековете за по-добър тонус. Аз лично мн харесвам тази комбинация.
Успешни тонове, беър!
Аз си оставам в болницата. Чакам си резултатите, матката ми била мн чувствителна, а мен ако питат - отдавна не съм имала толкова мек и спокоен корем... пфуу 🤔

# 128
  • Мнения: 882
Привет момичета стискам палци на всички в болниците бързо оправяне е към вкъщи и с бебета до термин или най малко до 36 седмица . Днес  и аз ще ходя на преглед при моята Аг от два дена лежа в нас . Преуморих се с едно боядисване и сега имам чувството , че малкия се е смъкнал много надолу . Имам втвърдяване на корема при всяко едно негово движение и доста не приятна болка ниско долу в средата . Мехур ли е шийка ли е нямам никаква идея . Дано греша и да си седи още там, че аз съм в 31 моя си е още мъничък . Стискайте палци 😣 Толкова се панирах тези дни вече сме близо до края и ме е страх да не стане някоя беля ...

# 129
  • Мнения: 1 670
Чудех се що не пише никой, то съм проспала цяла нова тема Stuck Out Tongue Winking Eye

Благодаря, страхотно е оформена Hug

Кураж на момичетата в болница Heart

# 130
  • Мнения: 3 789
Всички момичета с неприятности - бързо да закрепите положението и после вкъщи на топло ❤️

Аз цяла нощ не спах от едно досадно куче 😣 не спря да лае и не ме остави да мигна...

Иначе вчера бях на тонове, всичко беше наред, след 2 седмици пак. Беше много интересно 😁 и ММ беше с мен, и той доста се развълнува. Още търся музата за чистене и пране, но поне изпрах столчето за кола и си направих списък какво трябва да се свърши. Ще ангажирам и ММ с някои неща, че с това коремче не става.
Искам да ви питам освен гащи и превръзки, както и лични консумативи от типа на зарядно и Четка за зъби, нещо друго специално трябва ли ми за болницата?

Също В дм дали има четки и гребени за бебета? И с какво ще чистите количката и столчето? (пластмасовите елементи) мисля за някакъв дезинфектант, ама какъв? Ако го има в дм ще е супер 😁 че ми е най-близо..

# 131
  • Мнения: 4 660
Тапицерията търкам с Бочко за съдове ако има петна и пускам в пералня с бебешки прах. А пластмасовите елементи с мокра кърпа може и с малко ябълков оцет той също дезинфекцира.
От вчера и мен ме дращи нещо гърлото леко запушен нос карам чай мед и Парецетамол. Малката е хремава и кашля явно пипна някое вирусче което не ме подмина и мен.

# 132
  • Мнения: 5 330
То май всички сме го пипнали този вирус. Мен гърлото много ме тормози, смуча Хомеовокс, ще взема и тези, които мечето препоръча, дано мине само с това.

# 133
  • Мнения: 49
Здравейте момичета, аз вчера в 32+6 бях на кардиолог, ендокринолог и женска консултация. Всичко мина наред, само не знам бебчо дали не е мн малък, 1800 гр. Как ви се струва? Памела имаш лично съобщение за нефролог.

# 134
  • Мнения: 489
Ей този вирус,никой не пропусна май. Аз за 20 дни два пъти бях настинала-чай,мен,лимони,джинджифил. Последния път прибяхнах и до ефизол и Цинапсин за носа. Не ми се запушен вече 6-ти ден се чувствам добре,но още се точат едни храчки-няма изчистване.
За щастие бебчо е добре,тоновете са супер.
Малко по малко пера и гладя,но страааашно че боли кръста и слагам колан за бременни-облекчава-доволна съм.

Общи условия

Активация на акаунт