Какво ви е мнението за mebeli.bg?

  • 21 120
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 59
Здравейте, някой има ли актуални отзиви за mebeli.bg? Лесно ли се връщат мебели ако не ви харесат?

Всъщност намерих доста лоши отзиви тук - https://www.pazaruvaj.com/stores/mebeli-bg-s160209/#mneniq-or10of0fr-1fm-1.

Здравейте, от сайта на mebeli. bg поръчах общо пет продукта и получих:
1. скрин с променен дизайн за сума 392 лв. , след направена рекламация ми изплатиха компенсация в размер на 40 лв. , тъй като не могат да го заменят, производството било с нова щампа /на сайта им все още е снимката на скрина със стария дизайн/;
2. гардероб с различен цвят на фронтовете на чекмеджетата за сума 646 лв. , след направена рекламация получих компенсация в размер на 40 лв. , тъй като отново не могат да ги заменят, причината била, че фронтовете на чекмеджетата и вратите на гардероба се произвеждали в различни фабрики;
3. етажерка с елемент за сума 315 лв. , който имаше разминаване в сантиметри от едната и от другата страна, поради което елементът не може да се прикрепи към едната страна на етажерката. Предложиха ми да заменят елемента, но аз отказах защото трябваше отново да се извърши монтаж и ми бе дадена компенсация в размер на 20 лв. ;
4. легло отново с променен дизайн за сума 517 лв. Направих поредната рекламация и този път ми предложиха да върна леглото, категорично им заявих, че не желая да го връщам, защото не мога да чакам за друго легло още най-малко два месеца, а желая намаляне на цената заради несъответствието на поръчано и получено /в сайта вече е качена снимка на леглото с новия дизайн/. След като разбраха, че съм пристъпила към монтаж ми предложиха компенсация в размер на 10. 34 лв. , което е меко казано смешно.
5. За матрака нямам забележки.

Зададох и следния въпрос: Как се определя размера на компенсацията?

За скрина, който струва 392 лв. , получих компенсация в размер на 40 лв. , тъй като е с променен дизайн.
За легло, което също е с променен дизайн, т. е. случайте са еднакви, ми се предлага компенсация в размер на 10. 34 лв. при стойност на леглото 517 лв.
За сроковете нищо не мога да кажа, защото пише среден срок и никъде краен.
Поисках да ме свържат с техен началник, но уви явно нямат такъв.
Определено не ги препоръчвам, от пет неща само едно е както трябва.

--
Подкрепям изключително лошото качество на мебелите. Обкантване почти няма, и обкова е най ниско качество. Отделно на това на единия от артикулите които поръчах, срока за доставка бил ориентировъчен и един вид забавянето си е нормално. Операторите са само "Да разбираме ви, но нищо неможем да направим". За компенсация за забавянето и дума не може да става и като цяло не препоръчвам. Защото това прословуто връщане без проблем е супер нереално. То като го отворите да го видите и да придобиете представа (тоест да се разочарова те) , вече не става за връщане.

--
Ужасно съм разочарована от този магазин! Освен, че чаках доставка един месец и при запитванията ми се държаха супер нелюбезно. В крайна сметка си получих бюрото, но качеството му е ужасно. Не бих го препоръчала и като качество, и като обслужване

Последна редакция: пн, 02 авг 2021, 10:30 от mars1

# 16
  • Мнения: 1
Не правете грешката да си поръчвате от този сайт ! Disappointed
Споделям негативното мнение на всички, писали преди мен.

Поръчах си маса на 16.05, получих я на 04.06 след като се обадих 11 пъти и писах 4 имейла към тях и при всяко позвъняване получавах различен отговор за това къде се намира поръчката ми по веригата и кога ще я получа.

Не мога да кажа, че служителите са били груби, но със сигурност са страшно некомпетентни и неспособни да се справят с възражения и оплаквания. Не случайно нямат форма за отзиви, видими за всички клиенти - нито на сайта си, нито във facebook Simple Smile

За чакането близо месец - карай да върви, както се казва, важното е да дойде това, което си очаквал и качеството да отговаря на всичко написано в сайта - еми..не.
Масата беше надрана в страни по самия плот/дори имаше 1см отчупено парченце, а дори не ми се коментира колко е нестабилна. Прилагам линк за всички - https://www.mebeli.bg/masi/masa-h2413.html?gclid=EAIaIQobChMIlry … EYASABEgL2RPD_BwE

В крайна сметка ще я преживеем , тъй като не приемат рекламации, ако е сглобена - как точно да се убедя в стабилността и издръжливостта на масата/не говоря да скачаш отгоре, а просто да се подпреш с лакти/, ако не я сглобя и пробвам?
Има 1000 условности , за да върнеш пратка. Явно, има защо.


Моят съвет е - отидете в мебелен магазин и си купете от там мебели. Да, цените са по-високи, но можете да ги изпробвате и да ги видите на живо. Фактът, че някоя фирма има физически магазин, малко или много говори за изградено доверие, за разлика от някакъв сайт, който днес е тук, утре го няма.

# 17
  • Мнения: 1
СУПЕР УЖАСНИ МЕБЕЛИ, ПОРЪЧАХ СИ ТВ СЕКЦИЯ И ОТ ЧЕТИРИ АРТИКУЛА, ТРИ БЯХА ПОВРЕДЕНИ И/ИЛИ СЧУПЕНИ. САМО КАТО ВИДИТЕ ДОСТАВЧИЦИТЕ КАК СИ СЛАГАТ МЕБЕЛИТЕ ПО ГЛАВАТА, ПОДРИТВАТ ГИ С КРАКА И МОЖЕ ДА СИ НАПРАВИТЕ ЗАКЛЮЧЕНИЕТО ЩО ЗА МЕБЕЛИ ЩЕ ПОЛУЧИТЕ. НИКОГА, АМА НИКОГА НЕ СИ ПОРЪЧВАЙТЕ НИЩО ОТ ТЯХ. ЗАЩОТО ИМАТ ТОЛКОВА УСЛОВНОСТИ ДА ВЪРНЕТЕ, ДА ЗАМЕНИТЕ, ДА НАПРАВИТЕ РЕКЛАМАЦИЯ ИЛИ ЗА КОМПЕНСАЦИЯ..., ЧЕ ЩЕ ПОБЕЛЕЕТЕ И САМО ЩЕ СИ СКЪСАТЕ НЕРВИТЕ. НАЙ-ДОБРЕ Е "ОКО ДА ВИДИ, РЪКА ДА ПИПНЕ". УСПЕХ НА ВСИЧКИ В НАМИРАНЕТО НА КАЧЕСТВЕНИ МЕБЕЛИ, НО СЪС СИГУРНОСТ НЯМА ДА ГИ НАМЕРИТЕ В МЕБЕЛИ.БГ!!!

# 18
  • София
  • Мнения: 3 290
Всяка стока, закупена онлайн, може да се върне в срок от 14 дни, без дори да се налага да се обяснява причината.

Търсете си правата!

# 19
  • Мнения: 7
НЕ поръчвайте от този сайт.Рекламата му продава, но в момента на получаване на артикула оставаш ужасен!
Дойде скъсано подобие на “диван” . Снимките са фалшиви. ВМЕСТО ДИВАН, идва МАКЕТЧЕ ПРАВЕНО в час по трудово.
Дъска с евтина плат отгоре! Идете в най - близкото магазинче до вас за мебели и си решете проблемите! ❤

# 20
  • Мнения: 1
НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ И НИКОГА, АМА НИКОГА НЕ СИ ПОРЪЧВАТЕ НИЩО ОТ ТЯХ! !! КАЧЕСТВОТО НА МЕБЕЛИТЕ Е, КАТО ОТ КРОКИ, НЯМА ЕЛЕМЕНТ, КОЙТО ДА НЕ Е НАРУШЕН ИЛИ СЧУПЕН И ОТНОВО ЗА ЗАМЯНА ТРЯБВА ДА ЧАКАТЕ ОЩЕ ЕДИН МЕСЕЦ.... УЖАСНО КАЧЕСТВО, УЖАСНИ МЕБЕЛИ, УЖАСНИ СРОКОВЕ, УЖАСНИ РЕКЛАМАЦИИ.... ПРОСТО ВСИЧКО Е - У*Ж*А*С*Н*О! !!

# 21
  • Мнения: 1 037
Аз пък съм доволна. Подходих доста недоверчиво, но за моя изненада мебелите са с отлично качество и пристигнаха точно в посочения срок. Поръчах холна маса и офис бюро. Сега съм си харесала и табуретки от там.

# 22
  • Мнения: 44
Аз съм доволна от нещата, които си взех. Гардеробът дойде под 1000лв. , отстрани сложилхме допълнителни лайсни да оплътним луфта, бях пуснала няколко запитвания за поръчков и ми казаха цени в диапазона 2-3 хил. лв ..... Да, диванът дойде с едно пукнато краче, но веднага ми изпратиха ново по еконт. Рядко попадам на толкова любезни служители.

# 23
  • Мнения: 1
Невероятен екип от професионалисти и експерти. Невероятни мебели и превъзходно обслужване. Адмирации. ❤️❤️❤️

# 24
  • Мнения: 7 913
Поръчах модулна холна секция, тъмносиня, полска. Бързо пристигна, добро качество, нямаше нужда от предплащане. Много съм доволна. Показвам част от нея с извинение за кривата снимка, на дневна светлина цветът е много хубав.

# 25
  • Мнения: 1


Поръчах ТВ шкаф и съм много доволна. Лесно се сглобява и механизмите са качествени и не са се развалили до момента, тъй като имам момченце на година и осем месеца и всекидневно се увисва на вратите или влиза в шкафчето. Съотношението между цена и качество е повече от задоволително.

# 26
  • Мнения: 3
Аз пазарувам от тази фирма и съм много доволна, препоръчала съм на приятели и те са останали с добри впечатления.
Имам диван и масичка, които са полски.

Общи условия

Активация на акаунт