Черен петък 2019

  • 147 676
  • 1 898
  •   1
Отговори
# 1 605
  • Мнения: 646
Иначе маратонките, които бях поръчала са много хубави и удобни, оправдаха очакванията ми.

Кои маратонки поръчахте? Че аз още се чудя дали да поръчам, два чифта си харесах, бели и черни.
https://www.gracia-s.bg/c/cheren-petk-16/damski-maratonki-cheren-velur-692   
На живо са дори по-симпатични. Ако това е моделът, за който се колебае те, мога да ви изпратя реални снимки на ЛС. Харесва ми това, че оптически смаляват крака, което за моя номер(39) си е предимство. Освен това имат ортопедична стрелка.
[/quote]

Отговарят ли си на номера?  Аз по инерция си поръчах  номера, но сега се притесних след като прочетох, че най- вероятно има проблем  с някой модел.

# 1 606
  • Мнения: X
Моята Грация е от 24-ти и нищо.

# 1 607
  • Мнения: 1 953
Скрит текст:
Тези, които са си получили пратките от Грация, какви цени платихте: тези, които са били при завършване на поръчките или по-различни? На 24.11 направих една поръчка за 45.11 лв. но на следващия ден им писах, да не я изпращат. На 30.11 направих друга, за 40.11 лв. Днес е пристигнала някаква, изпратена на 30.11 следобед, на стойност 44.67 лв. и не мога да разбера коя е и дали въобще не е сгрешена.
Днес ходих да си взема друга пратка от Еконт и служителят се свърза с тях, звъня на друг номер. Тази пратка, която съм получила, е направената на 24.11.

# 1 608
  • Мнения: 25 739
Може линк за темата на Манго. Не мога да си проследя пратката, пише че няма пратка с такъв номер, а на сайта на Манго поръчката ми се води изпратена.  Rolling Eyes

# 1 609
  • Мнения: 381
Може линк за темата на Манго. Не мога да си проследя пратката, пише че няма пратка с такъв номер, а на сайта на Манго поръчката ми се води изпратена.  Rolling Eyes

Пратките в Манго могат да се проследят след като влезнат в България.
Пристигат за около 10-15 дни, може и повече. Аз пазарувам от тях от поне 3-4 години и нямам нито една изгубена.

# 1 610
  • Мнения: 25 739
Може линк за темата на Манго. Не мога да си проследя пратката, пише че няма пратка с такъв номер, а на сайта на Манго поръчката ми се води изпратена.  Rolling Eyes

Пратките в Манго могат да се проследят след като влезнат в България.
Пристигат за около 10-15 дни, може и повече. Аз пазарувам от тях от поне 3-4 години и нямам нито една изгубена.
Наистина ли толкова дълго? Пише че срока им е 7 раб дни... Cry

# 1 611
  • Мнения: 47 981
Толкова е, да Simple Smile

# 1 612
  • Мнения: 25 739
Значи тази от 27ми, кога да я очаквам? Преди Коледа, надявам се?

# 1 613
  • Мнения: 381
Значи тази от 27ми, кога да я очаквам? Преди Коледа, надявам се?

Те ги изпращат бързо, но куриерите се бавят. А и сега са доста натоварени Simple Smile Идват от Испания мисля.
В най-добрия случай можем да ги получим в края на тази седмица, но според мен ще е следващата Simple Smile

# 1 614
  • Мнения: 25 739
Значи тази от 27ми, кога да я очаквам? Преди Коледа, надявам се?

Те ги изпращат бързо, но куриерите се бавят. А и сега са доста натоварени Simple Smile Идват от Испания мисля.
В най-добрия случай можем да ги получим в края на тази седмица, но според мен ще е следващата Simple Smile
Благодаря, успокоихте ме.  Peace

# 1 615
  • Мнения: 1 023
Приключих чернопетъчните покупки с поръчка в последния момент от thebodyshop.bg. - два йогурта за тяло (бадемово мляко и моринга) и едно масло за тяло Cactus Blossom, предназначени за съпругата, но без да е съгласувано с нея.
В тази връзка, каква е вероятността като и ги дам да ме накара да ги изям намазани върху филия стар хляб?

# 1 616
  • Мнения: 25 739
Приключих чернопетъчните покупки с поръчка в последния момент от thebodyshop.bg. - два йогурта за тяло (бадемово мляко и моринга) и едно масло за тяло Cactus Blossom, предназначени за съпругата, но без да е съгласувано с нея.
В тази връзка, каква е вероятността като и ги дам да ме накара да ги изям намазани върху филия стар хляб?
Няма. Важен е жеста. И дано не е с мазна кожа. Laughing

# 1 617
  • Мнения: 1 071
Голям смях  това намаление в емаг. Активна гимнастика басейн намалена с 40 процента до 70 лв. В бейби бг същата ненамалена 70 лв 😂😂😂.
Някой има ли развитие с доставка от хиполенд?
Във вивре има до 70% намаления.

# 1 618
  • Мнения: 1 023
Скрит текст:
Приключих чернопетъчните покупки с поръчка в последния момент от thebodyshop.bg.
- два йогурта за тяло (бадемово мляко и моринга) и едно масло за тяло Cactus Blossom
Скрит текст:
, предназначени за съпругата, но без да е съгласувано с нея.
В тази връзка, каква е вероятността като и ги дам да ме накара да ги изям намазани върху филия стар хляб?
Няма. Важен е жеста. И дано не е с мазна кожа. Laughing
[/quote]
Благодаря. Не е. С много хубава кожичка си е. Simple Smile Изборът ми беше повлиян от добрите отзиви във форума и намалението - 30% на йогурта и 50% на млякото.

# 1 619
  • Sofia
  • Мнения: 632
Голям смях  това намаление в емаг. Активна гимнастика басейн намалена с 40 процента до 70 лв. В бейби бг същата ненамалена 70 лв 😂😂😂.
Някой има ли развитие с доставка от хиполенд?
Във вивре има до 70% намаления.

Аз днес дебнех една игра от Емаг,уж с 30% намаление,ама като я сложа в количка вместо 20лв отстъпка ми дава 4лв и се ядосах,теглих им една и не я взех.
Големи мошеници са тея

Общи условия

Активация на акаунт