Мъж Скорпион - 5

  • 55 158
  • 772
  •   1
Отговори
# 615
  • Варна
  • Мнения: 10 592
Да, има принц. Relaxed Кон не... кола е. Thinking

Странна работа... да не мислите, че има само грубияни?
Не, аз съм от късметлийките. Може би знаеш, за втори път, първия беше Дева, сега Скорпион.
А по повод грубото отношение, нима не сте се карали/спорили или той е еднорог?

# 616
  • Мнения: 18 315
Аз съм дъщеря на Скорпион. Майка ми е Скорпион де. Тъй че... спор е едно, скорпионските избухвания друго. Но не знам какво точно разбира всеки под повишен тон или подобни, може би различни неща.
Аз много държа на миролюбивата среда, в живота има достатъчно сблъсъци с други хора, за да ги имам и с партньора. Кротък човек съм и гледам и към мен отношението да е мило, закрилящо, към другите хора извън двойката да се отнася както си иска. Grinning

# 617
  • Варна
  • Мнения: 10 592
Е,ние не се скубим всяка вечер 😂😂

Обичаме се, спорим, правим любов, чакаме дете, все неща от живота.

# 618
  • Мнения: 7 151
Не, аз съм от късметлийките. Може би знаеш, за втори път, първия беше Дева, сега Скорпион.
А по повод грубото отношение, нима не сте се карали/спорили или той е еднорог?
Нормално е така да ти изглежда, защото девите са номер 1 в скандалите, просто със скорпионите има повече жлъч от тяхна страна, но определено са по-редки скандалите.

# 619
  • Варна
  • Мнения: 10 592
Скандал с Девата, абсурд. Бях принцеса 17 години. Ако трябва да съм честна, се чудя как ме е търпял, но много се обичахме.

# 620
  • Мнения: 7 151
esstela, явно улучваш изключенията Simple Smile

# 621
  • София
  • Мнения: 4 884
Аз продължавам да търся отговор на въпроса: "Как да накараме един Скорпион да се ожени?"... Simple Smile

# 622
  • Мнения: 10 012
Аз продължавам да търся отговор на въпроса: "Как да накараме един Скорпион да се ожени?"... Simple Smile
Не можеш, ако сам не желае.

# 623
  • Мнения: 4 720
Никак , трябва сам да го поиска

# 624
  • Мнения: 18 315
Ами този, с който работя в един офис, не са го накарали до 40+, като успеят, ще го питам как е станало, обещавам. Thinking

# 625
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 845
Нашият офисен Скорпи се е дал на около 42г. На Рибка...класика.

# 626
  • Мнения: 10 012
Колегите и под 30 се женят, зависи от човека.

# 627
  • Мнения: 1 517
Аз продължавам да търся отговор на въпроса: "Как да накараме един Скорпион да се ожени?"... Simple Smile

Аз доста си почаках, той беше наясно, че аз искам сватба още от самото начало, той можеше и без, но заради мен се съгласи Simple Smile Може би вътрешно го е искал, иначе не знам как бих го накарала ..

# 628
  • Варна
  • Мнения: 10 592
Не знам, моя сам ми предложи, думичка не съм обелила по темата.

# 629
  • Мнения: 18 315
Майка ми (Скорпионката) казва: "Много мразя да ме карат да правя нещо. Колкото повече ме карат, толкова повече не искам."
Не е мъж, ама има 4 планети в Скорпион.

Общи условия

Активация на акаунт