Бърза диета

  • 4 740
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 3
Здравейте момичета 😊
Съвсем нова съм тук. Искаю да ви помоля да ми дадете съвет за бързо намаляне ма теглото. Някоя изпробвана от вас диета, която да има бързи резултати (знам че здравословното хранене и подйодящ режим са най-добрият вариант), но имам 2 седмици и ми се иска нещо по-бързо. Благодаря ви много! 🙂

# 1
  • Мнения: 4 008
За две седмици става само с бульонче на обяд и да помиришеш зрънце грозде за вечеря...

# 2
  • Мнения: X
Здравейте момичета 😊
Съвсем нова съм тук. Искаю да ви помоля да ми дадете съвет за бързо намаляне ма теглото. Някоя изпробвана от вас диета, която да има бързи резултати (знам че здравословното хранене и подйодящ режим са най-добрият вариант), но имам 2 седмици и ми се иска нещо по-бързо. Благодаря ви много! 🙂
Глад. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 3
Пишейки тази тема няам предвид загуба н 20 килограма, така че ще ви помоля ако няма как да помогнете да не коментирате. Благодаря

# 4
# 5
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Кленовия сироп. Ако държиш на глад.

# 6
  • Мнения: 3
Много Ви Благодаря 😊

# 7
  • Мнения: 7 261
Диетата със зелева супа, някакви варианти на японската диета, някакви измислени от мен ограничения като зеленчуци, месо, варени яйца. За 2 седмици 3 кг минус е напълно реалистично, дори и 4. Лично изпробвано след някое и друго освинване.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 255
Плодовете с чая също е за бързо сваляне.
Аз с кленовия сироп отслабнах за 15 дни 8 килограма, но имах бая да свалям.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 36 601
И аз горе-долу с толкова, но беше голям зор и после се върнаха до един. Колкото и да се пазех и ограничавах. Не си струваше тормоза.

# 10
  • Мнения: 54 413
И аз горе-долу с толкова, но беше голям зор и после се върнаха до един. Колкото и да се пазех и ограничавах. Не си струваше тормоза.[/u]

Това е истината. Peace
Вариант от мен - влизаш в болница, правят ти операция и не ти разрешават храна 10 дни, само системи. Sunglasses
Изпробвано. Crazy
Защо изобщо искате да ядете на корем, всичко, и после да свалите за 5 дни???
Не става така.
Може да пиеш само вода и да припадаш от глад, но после с твоето хранене, пак ще си ги върнеш.
Хайчето потвърждава.
 

# 11
  • Мнения: 25 738
Пишейки тази тема няам предвид загуба н 20 килограма, така че ще ви помоля ако няма как да помогнете да не коментирате. Благодаря
Такива теми тук са от основаването на форума, и не секват. Най много се пускат пролетно време или преди голям празник.

За да не е спам. За 2 седмици можеш да свалиш 4-5 кг, но колко трайно ще е, не е ясно. С диетата с кленов сироп може и малко повече, но там си има и захранване, така че отдели 20 дни.

# 12
  • Мнения: X
Пишейки тази тема няам предвид загуба н 20 килограма, така че ще ви помоля ако няма как да помогнете да не коментирате. Благодаря
Ако това е към моя пост, съвсем сериозна съм.
Дали 2-3 или 20-30 кг, за 2 седмици, освен с глад, другояче няма да стане.
А дали глада ще е с кленов сироп, с плод и чай, със зелени марули, все тая.
Без глад няма да стане, факт.
Ако искаш да ядеш, да си сита и да сваляш тегло, не става за две седмици.
Особено ако искаш после да запазиш сваленото тегло.

# 13
  • Мнения: 54 413
И аз това казах.
Само глад.
Но после ще ги навакса.

# 14
  • Мнения: 28
Проста математика: ядеш < отколкото изразходваш - но това трябва да е доста време, за да е траен резултатът.  А също по-малкото означава с около 200 ккал/ден по-малко, а не нещо фрапантно. 😀

# 15
  • Бургас
  • Мнения: 4 066
Глад и повече движение, аз съм пробвала режима с кленовия сироп и  режима с плодове и чай и резултатът и при двата беше около 5-6 свалени кг. за 10 дни, повече не съм издържала

# 16
  • Мнения: 18 542
Проста математика: ядеш < отколкото изразходваш - но това трябва да е доста време, за да е траен резултатът.  А също по-малкото означава с около 200 ккал/ден по-малко, а не нещо фрапантно. 😀
Брей големи математици, ама накрая все криви сметки, щото не отчитате кръчмаря (биологията).

# 17
  • София
  • Мнения: 5 255
И аз горе-долу с толкова, но беше голям зор и после се върнаха до един. Колкото и да се пазех и ограничавах. Не си струваше тормоза.

Аз не си ги върнах, но промених начина си на живот с много спорт, а и минах на друга диета (Това беше преди 2 години). После спрях диетите и само спорт. Сега имам да сваля още ~10кг. Ама много зор, заради тъпото Хашимото.
Идеята ми е, че след глад може да задържите постигнатото и да надграждате, но не и ако се върнете към предишния си начин на живот!

# 18
  • Мнения: 63
За мен безотказно работи режим със зелева супа и целина (в неограничени количества), две ябълки на ден (сутрин и следобед), две (максимум три) варени яйца на ден без сол (обед и вечер), много вода и билков чай, умерено движение, защото ако се прекали с физическото натоварване при такава рестриктивна дието, организмът изгладнява прекалено, което дава за резултат глад за въглехидрати. Това си е мой режим, който е комбинация от няколко диети, които съм чела. Нагодила съм го според моето тяло и за мен работи. Наскоро и моя приятелка го изпробва за две седмици и беше доволна от резултата. Успех!

# 19
  • Мнения: 5
здравей наи лесно и бързо мойе да отслабнеш с аирян аз лично съм пробвала и деиства а иначе мога и хапчета да ти кажа които съм пила и имат ефект но за 1 седмица с аирян по всяко време може даси пиеш и колкото искаш аз така сиподържам килограмите на 32г и съм 48кг така че пии си аирян и чиста работа може и сол да сложиш зависи как го обичаш

# 20
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 263
Да само на айрян или само на яйца - това се води моно диета - лесна за изпълнение и ефективна Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 2
Rolling EyesRolling EyesЗдравейте, някой да е пробвал испанска диета essential diet, препоръчаха ми я, че е много ефикасна и бърза, ядяло се 5 пъти на ден,  но нещо никъде не намирам инфо, реклами, мнения, имат страница и нищо повече:rolling_eyes:

# 22
  • Мнения: 11
За две седмици с правилно ядене и малко повече движение може да постигнеш много повече резултати, отколкото да се мъчиш да гладуваш и нещата да се случат сами. Simple Smile

# 23
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 263
https://raynastoyanova.com/essential-diet-%D0%B8%D1%81%D0%BF%D0% … BD%D0%B0%D1%81-2/   - тази си е бавна диета не бърза с фази Simple Smile

# 24
  • Мнения: 795
Здравейте, аз прибегнах до кето режим заради проблеми с акнето, не толкова с килограмите. Предполагам, че ще сваля килограми доста бързо, което ме притеснява, защото кожата не се прибира, доколко това оже да се превърне в проблем. И още нещо, за което се чудя, макар че е коментирано стотици пъти - при диета и то по-рязко отслабване гърдите повлияват ли се, тоест отслабват ли, увисват ли. Това ме тревожи, някъде бях чела, че те са мастна тъкан и не могат да се променат при глад и напълняване, но не съм сигурна. Какво мислите, спеделете отзиви от личен опит.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 14 401
Цитат
...някъде бях чела, че те са мастна тъкан и не могат да се променат при глад и напълняване
А кое, ако не мастната тъкан, се променя при отслабване и напълняване?!
Променят си обема, да. Намаляват с отслабването и се увеличават с напълняването. Точно защото са мастна тъкан.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Отново има изтичане на срока и изчезване на автора. Ключ.

Общи условия

Активация на акаунт