Банята - 35 тема

  • 54 608
  • 805
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 3 927
И за мен 500 лв за моноблок са много, но ги дадох за Теси акваблейд. Когато правих първа баня в живота си през 2000г. взех моноблок сан ремо, който тогава беше от по-скъпите и следващите 17-18 г. не съм имала проблеми с него. Затова на принципа, че по-евтиното излиза скъпо взехме по-скъпи санитарии, а по-евтини плочки.
Забелязала съм, че евтините моноблоци имат големи проблеми с механизма в казанчето за пълнене на вода. Но може и да греша.
Хубавото на пазаруването на почти всичко от магазин за фаянси и санитария е, че правят отстъпки! Тесито от 500 излезе 450 лв.
Водата може да е проблем. Въпреки хубавото обливане на акваблейда при мен се натрупва варовик по една струйка, който си иска търкане!!! Водата в района е ужасно твърда.

# 466
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 766
И ние взехме  сравнително евтини плочки. Но пък много хубави. Според мен. Скоро ще покажа. Вижда му се краят. Simple Smile За санитария, батерии и стъклен параван и ние отделихме повече средства. Simple Smile 500 лв за моноблок визирах този, който взехме на Рока, когато не е на промоция. Надявам се наистина да е хубав фаянса и механизмите и разликата да е само във въпросната технология без ръбове. Simple Smile

# 467
  • Стара Загора
  • Мнения: 936
Привет,на всички в темата Simple Smile . Включвам се и аз най-сетне със завършена баня :
Скрит текст:





/spoiler]
И килер,който успешно беше превърнат във втора тоалетна и мокро помещение:
Скрит текст:
Остана до края на седмицата да купя аксесоари Simple Smile
Малко са лоши снимките,но са с телефона Yum

# 468
  • Варна
  • Мнения: 1 558
Килера е станал страхотно,много ми харесва.

# 469
  • Стара Загора
  • Мнения: 936
Благодаря!

# 470
  • Мнения: 858
Здравейте. Въпрос свързан с отоплението. Има ли проблем, ако лира се сложи в душ зоната?   Срещуположно на душа.  Разстоянието е около 0.90см.Банята е много малка и там е единственото място,  където няма да пречи и да стеснява.  Притеснява ме прякото мокрене.

# 471
  • Мнения: 41 390
Не би трябвало да е проблем - погледнах, че лирите са със защита  IP 44, a отделно самите нагреватели са IP 65. Т.е. ако само ги пръскаш с вода без да ги обливаш и потапяш няма да има проблем. Но може да потърсиш и лира с по-висока защита

# 472
  • Мнения: 6 377
Mendeleevka, честито!
Каква е плоскостта, която държи сушилнята? И с какви крепежи сте я захванали?

# 473
  • Стара Загора
  • Мнения: 936
second , благодаря!
Плоскостта я поставиха мебелната фирма,която ни изработи мебелите в жилището. Всъщност е термоплот за  кухня,който кантираха и направиха отвор за кабела на сушилнята. Захваната е с метални планки / Г-образни/ към трите страни,но са по-навътре и реално не се виждат.

# 474
  • Мнения: 2 920
Менделеевка, честито! На мен също много ми харесва килера, чудесно се е получило!

# 475
  • Стара Загора
  • Мнения: 936
Natt, благодаря!

# 476
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 766
Браво! Чудесни са и двете помещения!

# 477
  • Мнения: 156
Mendeleevka, прага на душовото пространство на Фат ли е и върху готовия под ли е монтиран?

# 478
  • Варна
  • Мнения: 1 558
Здравейте. Въпрос свързан с отоплението. Има ли проблем, ако лира се сложи в душ зоната?   Срещуположно на душа.  Разстоянието е около 0.90см.Банята е много малка и там е единственото място,  където няма да пречи и да стеснява.  Притеснява ме прякото мокрене.

Много е важно и как ще я свържите и изолирате връзката.

# 479
  • Стара Загора
  • Мнения: 936
Vilka,да прага е на Фат. Монтиран е първо той върху замазката,след което са редени плочките.

Общи условия

Активация на акаунт