Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 6

  • 42 286
  • 756
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 37
Привет момичета ето ме и мен 5 часа след операциятa
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 14 ное 2019, 20:49 от bubanka

# 271
  • Мнения: 77
Привет момичета ето ме и мен 5 часа след операциятa
Скрит текст:
Доста добре изглеждат, при кой лекар?

# 272
  • Мнения: 61
Привет момичета ето ме и мен 5 часа след операцията
 







Честито ,бързо възстановяване доста са големи или поне така ми се вижда.... браво за смелостта!

# 273
  • Мнения: 37
При доктор Молов,425 сс висок профил,не са мн голями просто така съм ги снимала явно

# 274
  • Мнения: 41
При доктор Молов,425 сс висок профил,не са мн голями просто така съм ги снимала явно
Честито и бързо възстановяване! Гърдите ти изглеждат страхотно, много да им се радваш! 🤗 С какъв старт беше преди операцията?

# 275
  • Мнения: 37
С почти 75в.Преди ми бяха по голями но след 2 години и 5 месеца кърмене се изгубиха

# 276
  • Бургас
  • Мнения: 290
Привет момичета ето ме и мен 5 часа след операциятa
Скрит текст:

Чудесен резултат ! Браво за смелостта ! Разкажи как се чувстваш, как премина първата нощ. Има ли нещо, което да те приреснява ? Пожелавам ти оттук нататък нататък само положителни емоции и много много бързо възстановяване. Heart

# 277
  • Мнения: 37
Като цяло съм добре,изпитвам мн голяма тежест в гърдите,все едно някой ми е седнал отгоре.Горе долу спах добре,не цялата нощ естествено ,но пак.

# 278
  • Мнения: 2 766
Към тези които са ходили на масажи в София къде ходите? Насочена съм разбира се от моя доктор, но не е задължително да ходя точно там и бих искала ако имам избор. Кога започнах те да ходите на масажи? Доктора каза поне две седмици след операцията. Аз си мисля дали да не изчакам повече нещата при мен се подобряват с всеки ден и съм доволна от промяната, която настъпва и си мисля дали да изчакам повече време да мине

# 279
  • Мнения: 1 038
Към тези които са ходили на масажи в София къде ходите? Насочена съм разбира се от моя доктор, но не е задължително да ходя точно там и бих искала ако имам избор. Кога започнах те да ходите на масажи? Доктора каза поне две седмици след операцията. Аз си мисля дали да не изчакам повече нещата при мен се подобряват с всеки ден и съм доволна от промяната, която настъпва и си мисля дали да изчакам повече време да мине

Дете, може ли снимчица, може и на лично 🙂

# 280
  • Мнения: 2 766
jiraf42, ето снимки от днес една седмица след операцията, определено имам разлика, ще кача и веднага след операцията, въпреки че не се гордея с тях, но но за да се види разликата.
Скрит текст:
Скрит текст:
И една седмица след
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

Скрит текст:

# 281
  • Мнения: 136
Браво dete2, много по-добре изглеждат:) Честно казано снимката след операцията беше малко стряскаща. На мен това ще ми е най- големия ужас- чакането на крайния резултат ( колкото и да съм подготвена). Самата операция почти не ме притеснява 😁 
ПС - Евалата, че качваш снимки за сравнение:)

# 282
  • Мнения: 1 725
Дете голяма разлика и все пак още ще слизат. За сега зърното е още доста в долния полюс. Трябва да дойде малко по нагоре. Моите са малко надолу не посредата на импланта и с дрехи без сутиен не седи толкова добре.

# 283
  • Мнения: 1 038
В първия момент видях само първата снимка и не знаех какво да кажа или да питам 🙄 но после видях втората 🙂 мнооого добре се наместват. Имай предвид, че след 1 седмица ще са още по-хубави, а пък за след още една не ми стигат думите 😁
Браво! Добър резултат 🙂

# 284
  • Мнения: 77
jiraf42, ето снимки от днес една седмица след операцията, определено имам разлика, ще кача и веднага след операцията, въпреки че не се гордея с тях, но но за да се види разликата.
Скрит текст:
Скрит текст:
И една седмица след
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

Скрит текст:
Теб кой те оперира?  извинявай ако вече си писала 🤗

Общи условия

Активация на акаунт