Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 9

  • 66 740
  • 769
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 312
Аз искам да попитам за отзиви за този крем за очи на Пола Чойс, ако някой е ползвал. Прави ми впечатление, че в него има много добри съставки. Но в същото време съм чувала, че ретинол и Вит Ц не трябва да се съчетават, а тук ги има и двата.
https://www.paulaschoice.com/clinical-ceramide-enriched-firming- … ye-cream/216.html

[/quote]

Аз го ползвам от края на ноември, доволна съм, имах малко петно под едното око, почти не се забелязва, но ползвам и други продукти и не знам дали е от този крем, но като цяло съм доволна, няма лютене и дразнене, мажа и отгоре клепача. Много е икономичен. Ползвам и ретинола с  пептиди за лице, от тази серия и от него съм доволна
https://www.paulaschoice.co.uk/clinical-retinol-treatment-full-size-8010.html

Последна редакция: пн, 17 фев 2020, 21:38 от miloto_

# 541
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
А някой да е ползвал нефритен ролер? Ефект да има?

# 542
  • Мнения: 39 238
Дъщеря ми има нефритен ролер. Не знам дали има ефект, че е на 14  години, но тя много си го харесва.

# 543
  • Мнения: 22 786
А някой да е ползвал нефритен ролер? Ефект да има?
Скоро някой показа, не помня лъде, мн добри резултати с такъв ролер за заличаване на гневна бръчка.

# 544
  • Мнения: 24 276
her_76 мисля, че беше покзала страхотни резултати от такъв ролер

# 545
  • Мнения: 9 152
да, тук по- напред в темата се обсъждаше нефритения ролер.

# 546
  • Мнения: 162
А има ли хума, която е по-подходяща за нормслна към суха кожа?
Не знам за такава.
Да, има. За суха кожа е подходяща розовата хума. Има различни видове хума в аптеки Ремедиум. Малко по-скъпи са, към 3-4 лв. Зелената хума е за мазна кожа и наистина много изсушава.
Ето линк с информация за розовата или червена хума:
https://www.zoya.bg/%D0%9D%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0%D0%BB%D … %D0%BD%D0%B0.6535

# 547
  • Мнения: 1 285
От къде поръчвате нефритения ролер?

# 548
  • Мнения: 39 238
Щерката използва някакви кодове и ѝ излезе 0.1 долар от алиекспрес. Иначе при нас ги има в емаг, базар, олх....

# 549
  • Мнения: 2 545
Аз ползвам нефритен ролер от няколко месеца. Може да се каже, че съм редовна - ползвам го поне веднъж дневно, а в повечето случаи - и сутрин и вечер. Не мога да кажа нещо конкретно за ефект, защото нямам сериозни бръчки, но ползването му е много приятно. Би трябвало да има някакъв ефект върху лимфния дренаж. Би ми се искало да забележа ефект върху контура и шията, но до момента не съм забелязала осезаем такъв Simple Smile .

Попитах в другата тема -  кремове за лице, но мисля че е по-правилно тук да задам въпроса си:
Някой прави ли гимнастика за лице?  
Търся нещо ефективно за контура и общия тонус на лицето.
Споделете, ако имате опит и сте постигнали някакъв резултат. Има много клипчета в интернет, може някой да е попаднал на нещо по-интресно и лесно за изпълнение.

Относно масажите (и най-вече самомасажа) - много ме впечатли този клип за лимфен масаж, който се старая да правя понякога вечер. Споделям го, защото е лесен и не изисква големи усилия.

Последна редакция: пн, 17 фев 2020, 20:11 от simpatikonia

# 550
  • Мнения: 1 285
Благодаря за отговора. В Зоя гледам е 37 лв., може би от там ще поръчам.

# 551
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
И аз днес се рових в нета за такива ролери, но са си около 30-40лв. Та се чудих дали си заслужава инвестицията. Ползвам масажираща четка. Като тотален лаик си мисля, че имат различни приложения, затова реших да питам тук за ролера. А има ли разлика между нефритен и другите? Rolling Eyes

# 552
  • Мнения: 11 309
Погледнете в ДМ. Моят ролер е оттам.

# 553
  • Мнения: 416
Нефритен ролер имам от една седмица, от Алиекспрес за около 6 лв. и безплатна доставка. От едната страна е назъбен, а от другата гладък. Не знам ще има ли ефект, но усещането от използването му е много приятно.

# 554
  • Мнения: 40
"Някой прави ли гимнастика за лице?"

От 10 месеца ходя и правя на гимнастика за лице и съм много доволна, много добре се повлия: контура, скулите, назолабиалните и челото.
В момента "боря" гневната бръчка, като при мен е тежка ситуацията.

Общи условия

Активация на акаунт