Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 9

  • 66 802
  • 769
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: X
Показаните петна след бременност се махат с лазер. Консултирайте се с дерматолог, не си губете парите и времето за кремове.

# 646
  • Мнения: 2 768
Здравейте,  какъв нощен крем ползвате? Бихте ли ми препоръчали някой? Кожата ми е нормална. В момента ползвам на Lavera Re-energizing sleeping cream, но не съм впечатлена особено. Мисля ,че ми идва по-мазен.
Всичките ми нощни кремове са по-мазни, но при мен това идва добре дошло. Иначе се водят за всички типове кожа, възраст 40+
Silver pearl, моята кожа също е склонна към зачервявания и всичко с роза ми действа много зле.  Red Out на Фитокод не съм ползвала, но добър ефект имам от маслени почистващи продукти на Клиник и от серията им Redness Solutions, както и от Clinique ID лосиона комбиниран със зеления успокоява концентрат. От известно време червените кръгчета на бузите ми, изчезнаха почти напълно.

# 647
  • Мнения: 2 397
Light Beam, много ти благодаря! Ще потърся за проба тези лосиони. Пробвала съм други специализирани за зачервяване, без ефект и даже мислех за някаква процедура с лазер. Получих проба от крема за който писах по - нагоре със злато - много е хубав, ако нямах тези червенички бузи, щеше да е чудесно. Лека консистенция и много приятен, луксозен блясък, по - скоро озаряване. Приятелката, която ми го даде, твърди, че златото повлиява и червенината.
  Не ми е хрумвало, че розата вреди при мен, толкова харесвам аромата и. Ще пробвам да включвам и изключвам последният си серум и да наблюдавам.

# 648
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Здравейте,  какъв нощен крем ползвате? Бихте ли ми препоръчали някой? Кожата ми е нормална. В момента ползвам на Lavera Re-energizing sleeping cream, но не съм впечатлена особено. Мисля ,че ми идва по-мазен.
В момента редувам три нощни крема -
Origins drink upp intesive
 klairs vit E
 klairs calming blue

Най съм доволна от Origins и определенно ще повторя.

# 649
  • Мнения: 162
А да ви питам за едни кафеви петна по ръцете, не са грапави и са в частта между китка и лакът, отготре. Не знам дали са старчески, на 37 съм и миналата година ми се появиха..май след бременността. Някой ако знае нещо, кремове..

Отидете на дерматолог за консултация. Не съм сигурна, че в тази тема и този форум има дами, които са дерматоложки Simple Smile Просто споделяме опит, тревоги, патила и се подкрепяме Simple Smile А и се възмущаваме също така Simple Smile Хейтиме от време на време за разтуха...изобщо мами, като мами Simple Smile
Добра дерматоложка е д-р Мариета Петрова от 19 Поликлиника в София

# 650
  • Мнения: 100
А в разните козметични студиа и дерматологични кабинети с лазер ли премахват петната?

За какви петна става въпрос? Пигментни или от белези?

# 651
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
С тази бяла кожа...

Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 18:24 от perunika

# 652
  • Мнения: X
Дами, моля специфични проблеми и специални лечения да обсъждате в съответните теми. Жалко, че няма тема за бързи въпроси в "Красива мама", както в кулинарния и здравния подфоруми например.
Тук говорим само за "Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ ", не за дъщерите и не за съседките ни.
Благодаря.

# 653
  • Мнения: 15 313
Ама тя "прекрасната възраст 40+" върви със специфични проблеми като известни изменения в текстурата и еластичността на кожата, отпускане, петънца, паднали клепачи, бръчки, това-онова, какво лошо, че потребителката е попитала, дори и да е под 40г. Може пък някой да е имал нейния проблем и да се отзове, а в специфична тема да не получи отговор на това което търси. Не виждам нищо лошо, че е зададен въпрос. Не се знае откъде ще изскочи "заека". Нека не бъдем минималисти и буквояди. Grinning

# 654
  • Мнения: 39 309
Джаста, аз съм причината, а не потребителката, която попита, защото казах, че дъщеря ми е ползвала продукта, (а тя определено не е на тази възраст, че да се впише в темата). Просто исках да помогна, без да съм видяла в коя от темите за красота е зададен въпрос...

# 655
  • Мнения: 702
Момичета, от аптеки “Ремедиум” ми изпратиха безплатна ампула на новия серум с Вит.С на Виши(успях да се регистрирам навреме). Заедно с тази смпула имаше и тестер на крема Колаген спешалист.Да ви кажа не съм почитателка на Виши, но съм доста впечатлена и от двата продукта. Ползвах ги вечер, на сутринта кожата ми беше видимо по-хидратирана и еластична, особено ми хареса кремът, като балсам е , направо се топи върху кожата, попива веднага, а след него кожата е като кадифе.
Обмислям да си ги закупя, някоя от вас ползвала ли ги е и може ли да изкаже мнение?

# 656
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526

Обмислям да си ги закупя, някоя от вас ползвала ли ги е и може ли да изкаже мнение?

Аз съм го ползвала, две опаковки. На мен много ми харесва, отпуска сухата ми кожа, без да ми мазнее.Кремът го ползвах като дневен и нощен.
В интерес на истината няма клиентка, която да не го е харесала. Имаше такива, които дори отказваха да вземат тестера, който им предлагах и всичките до една се върнаха и купиха продукта.
Ампулите още не съм ги купувала и за тях не мога нищо да кажа.

# 657
  • Мнения: 15 313
Момичета, може ли да покажете снимка или да дадете линк към тези продукти на Виши.

# 658
# 659
  • Мнения: 15 313
mama galka23, много благодаря. Flowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт