Коледни календари

  • 50 431
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Тук и сега
  • Мнения: 445
От ФБ страница, ако не се лъжа ги доставят от официалния сайт на Дисни.

Благодаря за информацията, но много високи цени за миниатюри, някой хора не познават парите.

# 691
  • София
  • Мнения: 22 954
Така е, не знам колко е оригиналът, но понеже следя всякакви страници, свързани с продукти на Дисни, тази е с най-малка надценка. 🤣
Миналата година поръчвах директно и от сайта, но доставката беше много висока по спомен.

# 692
  • Мнения: 18 299
Не може ли да се вземат 24 шоколадови яйца и ще има съответния брой различни дребни играчки за 48 лв. максимум. Grinning
Аз обаче детски календари не ща, защото е изключено да не го отворим за един ден, а и дребни играчки из къщи има толкова, че при всеки удобен случай тихо и незабележимо изхвърлям.

# 693
  • София
  • Мнения: 22 954
Разбира се, че може, всичко може. 😀
Иначе го намерих този на Дисни- 35 паунда е.
 Тази година  и поръчах от ФБ групата за майки на деца с увреждания.

Та и аз не знам какво има вътре. 😀 Моята девойка е стриктна, не си отваряме предварително календарите. 😀

# 694
  • Мнения: 18 299
Каквато майката, такава и дъщерята - и аз отварям всичко наведнъж, какво да очаквам от детето. Wink

# 695
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Ходих до ДМ до общината. Хванах ги, когато доставяха стока. Продавачката, която беше много мила провери и каза че са доставели женския календар на Balea. Много съм щастлива. За първи път ще отварям техен календар. Скрих го, да не се изкушавам да го отворя Laughing

# 696
  • Мнения: 684
bebsun, мерси за инфото от вчера, изстрелях се и в третия DM го намерих. В другите два не беше зареден. Вече е разпарчетосан и си го ползвам. Редя си шишенцата в банята, някои даже си ги и рефилвам, ако позволяват Satisfied

Обикновено гледам видеата, за да не стане като преди две години, когато имаше сума ти продукти за вана. Така че елементът на изненада е нулев и без друго.

# 697
  • Мнения: 4 678
bazel, JayRay, благодаря ви Hug
набелязах няколко, но се чудя кой да си взема

На Балеа много го хвалите, но само грижа за тялото ли е? Не видях в нета да са качили видео с него за тази година...
Искам някакъв комбиниран - хем козметика за лице, хем за тяло. А те са или с едното, или с другото.
Не ми се иска да събирам 4 лака, 5 палитри и 5 червила.
Бих се зарадвала на 1 червило, 1 кремче за лице, 1 молив, 1 душ-гел, а бе от всичко по едно Grinning, а не искам сама да си го правя, защото искам да са изненада .... май няма угодия с календара Flushed

# 698
  • София
  • Мнения: 1 914


На Балеа много го хвалите, но само грижа за тялото ли е? Не видях в нета да са качили видео с него за тази година...


Има, има. Антоанет Попова качи.

# 699
  • Мнения: 4 678


На Балеа много го хвалите, но само грижа за тялото ли е? Не видях в нета да са качили видео с него за тази година...


Има, има. Антоанет Попова качи.
явно е съвсем скоро, защото изгледах всичките нейни видеа с календари през уикенда Laughing

# 700
  • Мнения: 684
Отпреди две седмици е, вторият календар, който отваря тази година, след оня на Catrice.

# 701
  • до морето
  • Мнения: 2 288
Ходих до ДМ до общината. Хванах ги, когато доставяха стока. Продавачката, която беше много мила провери и каза че са доставели женския календар на Balea. Много съм щастлива. За първи път ще отварям техен календар. Скрих го, да не се изкушавам да го отворя Laughing
Хаха, как го скри от себе си?

# 702
  • Мнения: 36 498
Балеа колко струва в нашия ДМ? Още се чудя за него, Алверде също не изглежда зле, май имаше и малко цветна козметика…

П.п. Сега и да искам, не мога да отида до МОЛ-а да видя какво са докарали в ДМ Rolling Eyes Утре сигурно ще е лудница, не смея да рискувам…

Последна редакция: вт, 19 окт 2021, 21:10 от pppqqq

# 703
  • Мнения: 1 990
29.99 лв е на Балеа

# 704
  • Мнения: 2 078
И аз днес взех на Балеа за мен, този с храната на БИО ДМ и още един малък с бонбонки. Чакам си още и чуждестранните.

Общи условия

Активация на акаунт