Търся филм, сериал... Тема 10

  • 45 418
  • 783
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 045
А откъде може да се свали въпросния филм ?

За съжаление никъде освен в руския сайт RuTracker, но е с дублаж и вградени субтитри на иврит, хаха. Свален е и от видеокасета, но не ми пречеше да го изгледам. Търсих в замунда, в pirate bay, дори и в YouTube няма почти нищо.

# 121
  • Мнения: 1
Търся два филма ;единият е за тинейджър убиващ спортисти,като ги кара да се наведат за да им поиска автограф.Вторият е за учител сериен убиец -удушаваше учениците със синджир -филмът беше на касета.

# 122
  • Мнения: 258
Другият филм е за младежи,които инсценират банкови обири,т.е. създават перфектния план за обир,без да извършват обир.Един престъпник ги принуждава да му сътрудничат,но те намират начин да го надхитрят.

И аз се присъединявам към търсенето. От години го издирвам,  как ли не съм го търсила, но не успях да го открия...

# 123
  • Мнения: 4 871
А откъде може да се свали въпросния филм ?

За съжаление никъде освен в руския сайт RuTracker, но е с дублаж и вградени субтитри на иврит, хаха. Свален е и от видеокасета, но не ми пречеше да го изгледам. Търсих в замунда, в pirate bay, дори и в YouTube няма почти нищо.
Аз точно в ютуб го бях намерила целия преди няколко години. Не знам дали още го има, но трябва да се потърси по-обстойно.

# 124
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Другият филм е за младежи,които инсценират банкови обири,т.е. създават перфектния план за обир,без да извършват обир.Един престъпник ги принуждава да му сътрудничат,но те намират начин да го надхитрят.

И аз се присъединявам към търсенето. От години го издирвам,  как ли не съм го търсила, но не успях да го открия...
В Замунда го имаше,от там го бях свалила.За нещастие се развали компютърът,а името не помня.В каталога трилъри обаче има много филми и не мога да се ориентирам.

# 125
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 572
Търся един ужас. Спомням си само че филма беше нещо като с върколак. Имаше една жена която слизаше в подземен паркинг за си търси колата и това нещо върколака я гони . Тя беше облечена като котка ли на някакво парти и в началото е на един кей вечерта и търси някаква приятелка . В филма има също дали бяха брат и сестра, или майка и син ми се върти това

Този да не би да е - https://www.imdb.com/title/tt0257516/?ref_=nm_flmg_act_36

# 126
  • София
  • Мнения: 27 132
Уфф, сеща ли се някой как се казваше този трилър с една жена, която бе нападната от един орангутан в една къща. Мисля, че беше кратко име, май започваше с 'А' ама мога и да бъркам.
Не е Конго. Той е съвсем друг. Или и беше питомец или му правеше там някакви изследвания. По едно време той полудя или пък бе твърде интелигентен и започна хоръра. Абе нещо като Куджо ама вместо куче си имаме маймуна. Simple Smile

# 127
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Да не би да е Бъди/Buddy? Ама той е горила Smiley

# 128
  • София
  • Мнения: 27 132
Тц, топло. уф. Simple Smile
Онова беше повече трилър, беше си плашещ. А това си е комедийка някаква. Семейно филмче. Даже мисля, че съм го гледал, ама имам откъслечни спомени и за него. Но не е това. А онази лоша маймуна бе орангутан или нещо подобно, не беше горила.
Като стана въпрос, имаше един чуден филм с горила, Могъщият Джо Янг. Със Шарлиз Терон. Много го харесвам.  Simple Smile

# 129
  • София
  • Мнения: 11 463
Здравейте,
Бихте ли ми препоръчали някакъв сериал за майка ми (70 плюс е), може би някакво романтично крими, ако има такъв, без брутални убийства и свръх напрежение?
Благодаря ви много!

# 130
  • София-Младост
  • Мнения: 23 321
"Касъл",
"Кости"

# 131
  • Мнения: 8 182
Здравейте,
Бихте ли ми препоръчали някакъв сериал за майка ми (70 плюс е), може би някакво романтично крими, ако има такъв, без брутални убийства и свръх напрежение?
Благодаря ви много!

Шекспир и Хатауей: частни детективи
Частни детективи

# 132
  • София
  • Мнения: 11 463
Здравейте,
Бихте ли ми препоръчали някакъв сериал за майка ми (70 плюс е), може би някакво романтично крими, ако има такъв, без брутални убийства и свръх напрежение?
Благодаря ви много!

Шекспир и Хатауей: частни детективи
Частни детективи
Благодаря! Откъде мога да ги сваля, не ги намирам в замунда?

# 133
  • Мнения: 8 182
Дават ги по Фокс Крайм, не разбрах че искаш да ги сваляш.

Втория го има в зелката.

# 134
  • Мнения: 56
Здравейте, аз съм фен на корейските сериали. Бихте ли ми препоръчали

Общи условия

Активация на акаунт