Велислав Павлов *Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 60

  • 17 952
  • 737
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 6 159
Диде е ПРЕКРАСНА !
Искам да я гледам и в други  продукции , дано скоро да пуснат  филма с нея по ТВ , както направиха с Вездесъщият.

# 391
  • Мнения: 9 374
Стана ми приятно като прочетох за предложението от софийски театър, изглежда я оценяват много. Дано приеме, за да може да я гледаме и там. Има какво да покаже, ужасно бих се радвала да я гледам на живо.

# 392
  • Мнения: 3 269
Прекрасно интервю и страхотни снимки! Радва ме Диана колко енергична и емоционална е. Каквото прави, го прави със сърцето си 😊.

# 393
  • Мнения: X
Открих нещо в интервюто, което ме накара да я чувствам близка Heart

# 394
  • Мнения: 9 374
Открих нещо в интервюто, което ме накара да я чувствам близка Heart
Не съм само аз значи. Blush Доста пъти се припознавам и откривам общи неща с нея в мисленето, възгледите и като цяло. Сега пак имаше такъв момент.

# 395
  • Мнения: 9 619
Диана е едно слънчице. Мога само да и пожелая да си остане такава и да не позволи неволите и трудностите да променят и частица от това, което е.

Моски, случвало се е на блупъри да се смея повече, отколкото на крайната сцена Grinning

# 396
  • Мнения: 489
И аз откривам много общи неща между нея и себе си... Не знам дали е от това, че сме зодия Овен, или е нещо друго 😍 Всъщност, най-съществената ни разлика е в годините ❤️

# 397
  • варна
  • Мнения: 355
Дона, страхотна идея е с чашата! Много е хубава и мисля, че на Диана много и е харесала. Между другото, когато прочетох статуса и, бях сигурна, че е някой от тази група, ама никой не се похвали.
Малкият фен на Диана е много, много сладък! Той беше детенце на някое от момичетата тук, нали?
Интервюто много ми хареса и макар че Диана е доста различна от мен и на моменти ми идва странна, харесвам и се възхищавам на енергията, плама, отдадеността и категоричността,с която се хвърля в начинанията.
Би ми било интересно някога да гледам интервю с Велислав и Диана едновременно, за да видя как си общуват и какви са отношенията им извън работата, така съвсем непринудено.
Да кажа и за финала. Не ми хареса. Радвам се много за нашите, но така само 2 минути на фона на всичко случващо се с Евгения, ами не е ок. Да не говорим за другите герои, които останаха в девета глуха... Тези ,които са следили повече чужди сериали, това обичайна практика ли е? По ми хареса предпоследния епизод. Даже и това можеше да е финала за влюбените бръмбърчета.Оляха се този сезон с драмата на Евгения. Загорча.
И сега остава да тръпнем какво ли са им подготвили за новия сезон.

# 398
  • Мнения: 9 374
И сега остава да тръпнем какво ли са им подготвили за новия сезон.
Mисля си, че ще има някаква драма покрай забременяването на Зорница. В последния епизод дадоха заявка, че искат да имат дете и мисля, че там ще има нещо. Трети човек не очаквам да има повече покрай тях. Честно казано малко ме притеснява какво точно биха им измислили след хубавия им финал сега. Като си помисля как беше след като в 5ти сезон ги оставиха щастливи... Grinning Въпреки това не вярвам, че ще е толкова лошо като в 6ти сезон. Сигурна съм, че щом втори път ги събраха, няма да поставят любовта на единия към другия под съмнение.

Последна редакция: нд, 08 дек 2019, 23:41 от yanitsa.s

# 399
  • Мнения: 6 159
Аз направо си пропусках сцените с Жени в последната седмица ."Шефовете" на продукцията  ми нагазиха в границите на търпението . Лиших се от виртуозната игра на М.К. , но и се наситих  почти цял сезон .
 
Жалко ,че бръмбарчетата ги даваха  за по 30 секунди Confused Такива лигаварници не са били и в сезон 5 Heart Eyes

# 400
  • Мнения: 3 269
Аз гледах първите 10 минути от финала, но като усетих накъде отиват нещата, само хвърлях по едно око кога евентуално ще покажат някой от другите герои. Та цялото развитие около Жени го изтървах, само развръзката видях. Хареса ми обаче че не показаха самия скок (нали не го показаха 😁?).  Просто прекалиха с фокуса върху тази сюжетна линия.

За забременяването на Зорница все ми се струва, че в типичен за сценаристите стил, всичко ще се е случило зад кадър и в новия сезон ще започне готова бременна. Каква може да е драмата направо не ми се мисли. Затова отказвам да го мисля 😆, ще погледам малко сладникави сцени от 8-ми сезон 🥰.

# 401
  • Мнения: 9 374
Дрийми, не дадоха как скача, в същия момент видяхме краченцата на малката Диана във водата на кръщенето. Grinning

За забременяването на Зорница все ми се струва, че в типичен за сценаристите стил, всичко ще се е случило зад кадър и в новия сезон ще започне готова бременна. Каква може да е драмата направо не ми се мисли. Затова отказвам да го мисля 😆, ще погледам малко сладникави сцени от 8-ми сезон 🥰.

И аз така си мисля. Grinning Предполагам като започне сезона няма да знае, че е бременна, ще започнат симптомите, съмненията и в първите епизоди ще сервира новината на Марио. Пък за драмата и аз не знам, те преминаха през много неща и се чудя колко по-лошо може да бъде. Grinning Току виж ги издърпат малко назад, за сметка на останалите герои (и новите предполагам) и не ги мъчат прекалено, но като знам сценаристката коя е, нещо се съмнявам. Grinning Не изключвам и варианта цял сезон да се мъчи да забременее и все нещо да не й се получава. Обаче засега и аз няма да си мисля за това, нека поне разберем как ще се казва сезон 9 и лека полека ще можем да си правим изводи. До тогава и аз ще си пускам сладникавите им моменти и ще им се радвам. Grinning

# 402
  • варна
  • Мнения: 355
Аз мисля, че ще ги оставят на по заден план. Нещо около деца ще се въртят нещата. Дойде и времето на Зорничка да стане мама! 😃 За трудно забременяване едва ли. Това вече сме го гледали. Може би рискова бременност, близнаци, недоносени, нещо такова може би. Може пък да няма проблеми със Зорница, ами нещо около Марио да е. Досега все тя е била във фокуса на проблема, а Марио само потърпевш. 😃 Но нямам идея какво биха могли да му измислят. Каквото и да решат сценаристите, условието ми е да има хепиенд.😆😉

# 403
  • Мнения: X
Аз имам идея GrinGrinGrin

# 404
  • Мнения: 1 742
Аз пък ги искам в централна линия, какви са тези приказки да стоят настрана. Толкова неща могат да се измислят............. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт