Абитуриентски страсти 2020/2021

  • 135 632
  • 1 601
  •   1
Отговори
# 810
  • София
  • Мнения: 6 215
Кофти са го снимали момчето. "Забили" са го отгоре и изглежда като карикатура с голяма глава и малки краченца. Харесвам нестандартния стайлинг. Можеше една идея да е по-дълъг панталона (до над кокалчето да речем), но не знам да не е повдигнат нарочно или пусти телефони по джобовете, много развалят линията на панталона.

# 811
  • София-Младост
  • Мнения: 23 386
Хич не е от снимката, според мен. Иначе щом той се е харесал...малко повече цветен ми идва, но пък наистина е приятно различен.

# 812
  • Мнения: 9 437
И двамата с цветните сака ми харесват, но е и в краката. И на жълто-зеления и на синьо-червения панталоните стоят все едно са им малки и набрани в коленете. Можеше една идея по неприлепнали панталони.  Аз обичам шарено, така че саката и папйонките ги приемам, панталоните - не.

# 813
  • Мнения: 29 090
Аз пък не харесвам шарено, особено на мъж и особено на китки, и двата шарени тоалета не ми допадат нито като силует, нито като десен,...но аз съм консерва... Wink

# 814
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 587
И на мен ми идва твърде шарено, а босите крака са ми голямо не.

# 815
  • Мнения: 15 619
И бабите, съвременнички на чарлстона, не са го одобрявали твърде.
Просто аналогия.
Много свежи, дъхави на младост и енергия ми идват и с харесваните от тях голи глезени, и с китките. Сладури! Blush

# 816
  • Пловдив
  • Мнения: 3 746
Това е карнавално облекло за мен. Не ми харесва за този повод. Може би за празника на розата ще е на място.  И мъж с голи глезени ми идва туу мач. Не. Не и не. Иначе е красиво момче.

# 817
  • Мнения: 29 090
Алекса, не исках да го кажа, но ми приличат точно на облечени за карнавал, визия шут! Съжалявам, и като млада и като "баба" сега все не ми допадат шарении Joy

# 818
  • София
  • Мнения: 39 896
Шареният младеж изглежда свежо на фона на абитуриентите от у-то на дъщеря ми.
Най-малкият им кусур бяха обувките на босо. Не одобрявам за мъж, особено в костюм.

# 819
  • Бг
  • Мнения: 846
Алекса, не исках да го кажа, но ми приличат точно на облечени за карнавал, визия шут! Съжалявам, и като млада и като "баба" сега все не ми допадат шарении Joy

Мими, както се казва, нищо лично Smiley.
Нямам нищо общо с момчето, просто ми попадна снимката.
Аз харесвам по-разчупени визии от традиционното, но и на мен прекалено шаренко ми идва това сако на китки. Също не са ми ок прекалено впитите и къси панталони, но то мен кой ли ме пита де.
Важното е да се харесват децата.
Моето дете е момче, което още от малко е претенциозно относно облеклото му, но след около десетина години ще разбера какво ще му е виждането за бала Laughing.

# 820
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 369
В първия момент го взех за Евгени Минчев.

# 821
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Пускам, няколко аматьорските снимки- няма нито една сама в цял ръст, та малко поорязах тук-там Simple Smile
Професионалните ги чакаме.

Скрит текст:





Последна редакция: чт, 02 юли 2020, 20:11 от Ери

# 822
  • София
  • Мнения: 6 158
Ей, много хубава. Роклята как е отзад?

# 823
  • София
  • Мнения: 62 595
Момичетата се обличат всякак, защо момчетата да не могат? Трябва ли винаги да са класически или да приличат на сервитьори?

# 824
  • Мнения: 29 090
Ери, много чаровна щерка, и роклята ме заинтригува, чакам с нетърпение професионалните!

Общи условия

Активация на акаунт