90 Day Fiance / 90 дни до сватбата Тема II

  • 31 436
  • 737
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 11 569
Новите епизоди са всяка сряда от 21:00 часа. Май ги повтаряха всеки петък в 8 сутринта и още повторения има вече. Сега ще е епизод 9, можеш да видиш в програмата.

Ако разбереш кое от кой сезон е, дават ги по едно и също време и можеш да ги следиш. Аз старите не ги гледам и затова не мога да ти кажа те кога са.

# 211
  • Мнения: 4 400
Мисля, че и в събота вечер повтарят новия сезон.

# 212
  • Мнения: 1 463
След 24ч повтарят стари епизоди. Още от сватбите на Мохамед с Даниел, Ейми и Дани.
Чудя се докога ще ги въртят. Та това са случки от 2013-2014, ако не се лъжа.

# 213
  • Мнения: 1 889
Заради обърканото излъчване на сезоните, аз немога да хвана нишката в отношенията им и тяхното развитие, нито да им запомня имената.
Помня осново Ръс и Паола, Мохамед и Даниел, Сизър и украйнката-златотърсачка. Първите две двойки най-много съм ги гледала. Третата съм я засичала.
Така и не разбрах Мохамед и Даниел като се разделиха, какво стана с двамата след това? Защото този епизод не съм го гледала.
Ръс и Паола след много перипетиии са отново заедно, че и детенце си имат, но последно като ги гледах в някой от новите сезони, моисля, че Ръс кръшка на Паола.

# 214
  • Sofia
  • Мнения: 4 015
Аз вече гледам само в Youtube новите участници - доста по-различно е без превод - виждаш истинските емоции и интонации на гласа.

Скрит текст:
Таня и Синджин си правиха хороскоп онлайн с астролог - доставерни неща им казаха и накрая Таня почти си призна, че не го обича. Жал ми е за Синджин - много ми харесва колко е земен и искрен, но с тази "циганка" няма да издържи според мен.

# 215
  • Мнения: 36 483
Даниел и Мохамед ги даваха в разни продължения, освен в техния сезон. Той замина за Маями - първоначално имаше нещо като връзка с една руса жена, която го е гледала в предаването и също е искала да стане "известна". След като разбра, че това е причината да му се лепне, Мохамед я разкара.
Лудата Даниел ходи пред къщата му да крещи и да хвърля документи (изключително жалко изпълнение). Заплашваше, че ще го екстрадира, а после пред камерата каза, че всъщност целта й била не да си отмъсти, а да го сплаши и така да го принуди да се върне при нея. Разведени са, но и до момента тя е запазила неговата фамилия.
https://www.instagram.com/daniellejbali/?hl=en

Той продължава да живее отделно (май е в Чикаго), няма приятелка, има куче и е шофьор на камион. Няма да бъде екстрадиран, въпреки смешните опити на Даниел.
https://www.instagram.com/mohamedjbaliusa/?hl=en
Ако вярваме на тези снимки, той се справя много добре от финансова гледна точка.

# 216
  • Мнения: 1 463
То бракът с Даниел си беше точно, заради зелената карта. Много си личи, още в началото, че той не я понася физически.
В този ред на мисли Даниел с право изтрещя.
Не искаше дори целува на сватбата, уж заради религията. Просто той не я харесвал изобщо. Дори в епизодите, когато още не са в лоши отношения, тя го хванала под ръка, а той се дърпа. Много си личи, че изобщо не я е обичал.

# 217
  • Мнения: 36 483
Така е, но когато е трябвало, те са излъгали системата. След това тя се сеща, че иска да го изхвърли от страната, но вече случаят е "след дъжд - качулка".
Подобно е положението при Ашли и Джей. Тя наистина си мислеше, че може да го върне в родината му, защото й е изневерил. Оказа се, че не става така.

# 218
  • Sofia
  • Мнения: 4 015
Лошото е, че американския гражданин плаща 20000 долара за К1 визата и се задължава 10 години да издържа съпруга/та си. Не мисля,че който и да попадне в такава ситуация би се чувствал добре и че не е използван за процеса и имщ куп задължения след това. Беше си в правото Даниел да прекрати брака, но е лесно манипулируема и явно се изисква да се плаща отново и се отказа.

# 219
  • София
  • Мнения: 4 884
А аз се чудя като страничен набюдател.. как може всички тия американски баби да не се усещат, че мургавите левенти са с тях само заради своите интереси.
И тая Анжела с нигериеца Майкъл, който може да и бъде син... Вярва, че са влюбени и даже дете иска да му роди.

Та просто се чудя... наивни ли са, глупави ли, заслепени или и трите заедно.

# 220
  • Мнения: 20 165
А де!
То бракът с Даниел си беше точно, заради зелената карта. Много си личи, още в началото, че той не я понася физически.
В този ред на мисли Даниел с право изтрещя.
Не искаше дори целува на сватбата, уж заради религията. Просто той не я харесвал изобщо. Дори в епизодите, когато още не са в лоши отношения, тя го хванала под ръка, а той се дърпа. Много си личи, че изобщо не я е обичал.
+1 Отвратителен е Мохамед.

# 221
  • София
  • Мнения: 11 569
Зависи от случая, някои участват в предаването, защото от предаването се е случвало да платят виза или с хонорара от предаването да се плати.
Никол и Азан обаче примерно изхрчиха парите в пътуването ѝ дотам и в това, че той не работи и тя му праща пари. Но част от парите, които му праща, принципно му се полагат, защото от предаването дават хонорар само на американеца и той решава какво да прави парите.

Много се съмнявам Даниел да е плащала виза, тя нали е задлъжняла много и това им бяха скандалите, че тя го е лъгала, че е с нормални доходи, а после се оказало, че има много кредити, които очаква Мохмед да изплаща с години и да живеят мизерно заради стари задължения. Това не е нещо, което се крие. Ясно ѝ е било, че ако му каже преди подаване на документите, може да не дойде.

# 222
  • Мнения: 36 483
Не се задължават да издържат съпруга, а да му дават някаква минимална издръжка, ако не работи. Мохамед работи.
А и се съмнявам, че Даниел, която трудно си плаща тока и кабелната (нейни думи), ще може да му даде някакви пари - по-скоро ще стане длъжник (като нашите тук - има едни вечни длъжници, от които не може да се вземе нищо, защото няма от къде).
И на мен ми е чудно от къде е събрала 20 000 за виза - направо е невероятно...
Май носят и някаква отговорност, ако съпругът/съпругата чужденец имат проблеми със закона - споменаха го, но не си спомням подробности.

Никол не изкарва нищо (нейните работи са все едни такива временни и несериозни) и всичките й роднини отказаха да станат гаранти на Азан. Парите, които му праща са от тях, но явно им е писнало. Баща й първоначално се съгласи да стане гарант, но след няколко епизода се отказа.

# 223
  • София
  • Мнения: 4 884
Някъде има ли линк към всички епизоди в някаква логична подредба?

# 224
  • Мнения: 617
Кой знае в каква роля си се е представялаДаниел-например да си седи у дома, а Мохамед да бачка, да я гледа и нея и децата.

Общи условия

Активация на акаунт