Какво не бихте простили в отношенията?

  • 17 761
  • 453
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 220
Аз пък умишлено не ровя, страх ме е да не намеря нещо, дето не трябва Grinning

# 166
  • Мнения: 6 149
Страхотно, противоположното на джебчия, човек, който пъха бижута по джобовете... Дядо Коледа и Феята на зъбките ряпа да ядат... Joy
Подаръци ще има за всички от сърце, до Новата година развод ще ни допре ... Joy

# 167
  • Мнения: 18 298
Франсоаз, не към човека, към оглеждането за... улики. Joy
Знаете ли вица: „Искам 300 картички с пронизано сърце и надпис - „Познай от кого”...” „Но, господине, защо са ви?!” „Ами, работя като бракоразводен адвокат...”

# 168
  • Мнения: X
Франсоаз, не към човека, към оглеждането за... улики. Joy
Скрит текст:
Знаете ли вица: „Искам 300 картички с пронизано сърце и надпис - „Познай от кого”...” „Но, господине, защо са ви?!” „Ами, работя като бракоразводен адвокат...”
Аа, сори, прозвуча ми като да ти е доскучал мъжа....   Smiley

# 169
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Не съм прочела темата, на първия въпрос. Бих си тръгнала категорично и изобщо без да се замислям в следните случаи:
- навреди сериозно на децата (удари ги, постави ги в опасност и т.н.);
- ако ме удари дори веднъж, да не говорим за нещо по-сериозно;
- ако ме измами умишлено. И тук не говоря за дребни лъжи от типа "тая манджа ми харесва" или "това червило много ти отива". Говоря например, ако открадне от мен.
- ако ми изневери без презерватив.
- ако има сериозен проблем с алкохол, наркотици или хазарт.
Горе-долу това са причините за категорично и моментално тръгване. Има обаче още много причини поради които бих си тръгнала, но не така категорично. Т.е. бих обмисляла, претегляла за и против, бих се консултирала....

# 170
  • Мнения: X
Ама защо всички си тръгвате, не може ли ТОЙ да си ходи?

# 171
  • Мнения: 3 488
Той е пътник винаги Simple Smile.
Въпросът е кога точно.

# 172
  • Мнения: X
Хаха, това прозвуча почти като заплаха.

# 173
  • Мнения: 3 488
Не, просто предупреждение Simple Smile.

# 174
  • София
  • Мнения: 4 884
Много от нас прощават много- факт.
Отлагаме, надяваме се, вярваме на празни обещания....

Аз никога повече не бих направила компромиси с пиянство.

# 175
  • INFJ
  • Мнения: 9 354
Скрит текст:
Не съм прочела темата, на първия въпрос. Бих си тръгнала категорично и изобщо без да се замислям в следните случаи:
- навреди сериозно на децата (удари ги, постави ги в опасност и т.н.);
- ако ме удари дори веднъж, да не говорим за нещо по-сериозно;
- ако ме измами умишлено. И тук не говоря за дребни лъжи от типа "тая манджа ми харесва" или "това червило много ти отива". Говоря например, ако открадне от мен.
- ако ми изневери без презерватив.
Скрит текст:
- ако има сериозен проблем с алкохол, наркотици или хазарт.
Горе-долу това са причините за категорично и моментално тръгване. Има обаче още много причини поради които бих си тръгнала, но не така категорично. Т.е. бих обмисляла, претегляла за и против, бих се консултирала....

Joy
Казваш, може да си прави каквото иска, само да е с презерватив?

# 176
  • Мнения: 12 473
Някой ако 3г. не може да усети системните изневери на партньора си, значи е бавноразвиващ, нарочно си е затварял очите или не му е пукало грам. 1-2-3 месеца може да се крие успешно, ама няма начин просто да не се забележат всичките признаци на изневярата с години.

Братанчо, не си разбрал - 3 г след като се изнесе никой не разбра, че е заради любовницата.
Почти не са се виждали и чували със съпругата, а преди това отколко време са имали връзка - никой не знае. Тя имаше подозрения, но той отричаше и казваше, че е луда..)

Колкото до това дали усещаш - ми може и а да не се усетиш. Аз по 24 ч заедно съм била уж, пък накрая се оказа, че докато излиза за час-два пак се забавлявал навън.

# 177
  • Мнения: X
Скрит текст:
И аз съм ревнива, а и преди мен половинката ми е бил женкар, който не мисли много-много преди да изневери. Ревността обаче не трябва да преминава някои здравословни граници, иначе според мен се превръща в психическо заболяване. Едно е да ревнуваш,
друго да виждаш любовница във всичко.
Женски аксесоар/принадлежност, в Нашата кола, не е "във всичко".Съвсем конкретен "повод" си е....    Smiley
Сега, има и един друг момент....доколко има причини да вози чужди жени в колата си.Моят мъж например, не би трябвало да вози постоянно чужди жени.А инцидентно да е качил непозната, която да си остави гривната, вече звучи като фантастика.Ако е качил позната-обща, приятелка-обща и тя си е оставила/забравила гривната, той веднага на въпроса би отговорил "Ами, ако не е твоя, не знам...онзи ден видях Пенка и я закарах до ...може би е нейна!Питай я!".
Ако обаче ежедневно се налага да вози жени-колежки, не знам....там работата е друга.
Франси, аз не съм тършувала за улики. Бръкнах на вратата, защото търсех мокри кърпички или нещо подобно, обикновенно там ги слагам.
Иначе, мъжът ми пътува често с много колеги/ колежки, понякога с дни. Даже ги беше водил на тиим билдинг в Италия, но аз не можах да дойда тъй-като бях наскоро родила първото ни дете. И ако бях някоя скумрия да му вдигам скандали, хората щяха да останат без пътуването. Да не говорим, че на новогодишните им партита ходех само в началото, защото ми беше скучно. Даже тази година пак ще ги мъкне за 3 дни някъде.
За 12 год брачен живот аз никога, наистина никога не съм си помислила дори за миг да му ровя в телефона, джобове и изобщо в личните му вещи. Вярвам, че и той не го е правил.

# 178
  • Мнения: 7 945
Да параноясваш от нещо забравено в колата или косъм не е нормално. Но има хора, които дори да намерят  използван презерватив в колата ще повярват на версията, че мъжът е услужил на "закъсал" колега, от страх да не се сблъскат с реалността. Обикновено тези, които най-много тръбят, че биха простили изневяра изпадат в най-голям шок като имат очевадни доказателства за нея. Едно е да говориш на думи колко си широко скроен и друго в реалността да изпиташ силата си. Joy

# 179
  • Мнения: 1 999
Малко да ви разсмея - по повод намерени улики. Имахме куче - бежово-черно. Прибира се ММ от работа, а на тениската му косъм - около 10-на см, наполовина черен, наполовина рус. Много добре знам, че е от кучо, но го хващам и с най-сериозен тон питам половинката: На коя колежка е?
  Той взе, че се върза. После ми каза, че се чудел коя колежка се е занемарила толкова.

Общи условия

Активация на акаунт