Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 дек. 2019, 21:44 ч.

Нуждая се от ...

• 7 150
  • 142
  •   3
Отговори
  • Имам клаустрофобия от плитки души.
От какво чувствате,че имате нужда днес ...

Имам нужда да намеря хубаво място за разходка в околността.
Обичам да ходя пеша с километри.
Дори да е студено. Слагам си слушалките, яке, качулка ако трябва... Така се подреждам.

# 1
  • София
Колебая се между чугунен тиган, с който да погаля многоуважаемия ми съпруг по главата, и самотен остров. Боксови ръкавици също ще свършат работа.

# 2
  • Велико Търново
Съдомиялна машина и нова къща в която да ми я монтират.

# 3
  • Sofia
Екзотична почивка.

# 4
От това да спре да ме боли корема непрекъснато от месеци. Да не ме боли изобщо нищо.
Имам нужда и от истинска храна, не някакви диетични боклуци, дето имат вкус на трици.

# 5
  • Варна
Имам нужда от дълга почивка без деца, мъж, кучета, баби и прочие народ който всекидневно ме изтощава до краен предел. Малко време само за мен!
Мечтиии

# 6
От акъл, пари, мъж. При мен постоянно липсват.

# 7
  • София
Сън!
От година и половина не спя нормален, непрекъснат сън. Чакам детето ми да порасне, че да се наспя. Всичко друго ми бледнее.

# 8
... от прегръдка. Силна, мъжка прегръдка. От онези изпълнени с любов.

# 9
  • Ню Йорк/София
Нуждая се от телепортация. Веднагическа и когато поискам.
Всъщност мечтая и неимоверно искам именно това, защото ми е необходимо.

# 10
Здраве.

# 11
От повече време за себе си.

# 12
вдъхновение, муза, пламък...

# 13
  • София
Пари.
И работа. Да върша нещо, да съм полезна и оценена.

# 14
  • София
Имам нужда да ми се случи нещо хубаво,  че напоследък ме заливат неприятности.

# 15
Д-р Хаус и екипа му.

# 16
Здрави нерви, сън и масаж на краката.

# 17
Спокойствие. Искам няколко дни да съм сама, да ми е спокойно и тихо и с нищо да не се съобразявам..

# 18
конкретен човек, който ми липсва
разговорите, смеха, разбирането и т. н.

# 19
Едно дело да се реши в наша полза, и след това да разрешим един проблем, който трае вече 12 години. Понеже проблемът е материален, ме е срам да да си го призная за такъв. За мен проблемите са само здравословни, всичко друго вкарвам в хипотезата на битовизъм и суета. Но като сте създали тема, да цопна и аз в нея. Хубав ден на всички.

# 20
От окончателно решение по битов въпрос, който вече година ме тормози и досега не се решава задоволително, въпреки опитите.
От полудневна работна заетост, която да ме “съживява”

# 21
  • София
В следващия час - здрави мускули на краката и чисти дробове, за да мога успешно да изкатеря за пореден път стълбите до 12-ия етаж на ВМА. След това - търпение и стоицизъм, докато напусна района на същото ВМА. Към 14.00 - концентрация и вдъхновение във връзка с нещо важно в работата ми и вечерта - чаша червено вино Simple Smile

# 22
  • Бургас
Имам нужда от голямо гуш от точно определен човек.

# 23
Нуждая се от лято. Не искам да съм в  зима.

# 24
Повече смирение и търпение.

# 25
  • в очите на дъщеря ми
Здраве, за мен и хората, които обичам, а иначе..слънце, море и ако може 100 000 лева в брой....

# 26
Нуждая се от...да спре да ме боли корема ВСЕКИ ден! Искам да се храня нормално без да се опасявам,че ще ме заболи корема.
И от сушилня се нуждая, но проблемът с корема ми е по важен.

# 27
Дрехи размер С

# 28
Кафе.... Много кафе. И поне една вечер 8 часов сън.

# 29
Току що го написах на сестрата на мъжа ми- спорт, Фризъор, маникюр, пътуване

# 30
  • София
Колкото и да е странно от сняг-искам да съм някъде на топло ,а навън всичко да е снежно,бяло и красиво.

# 31
Нуждая се от криле, за да полетя към мечтите си. Крилете в конкретното изречение да бъдат тълкувани като синоним на смелост.

# 32

Денонощие от поне 100 часа.

# 33
От вълнуващо и зареждащо пътуване. Но по–спешно се нуждая от работа. Само две седмици съм без работа, а вече се побърквам. Нуждая се и от кола, че автобусите ме побъркват. Не бях пътувала с автобус от години.

# 34
Лично аз, спешно, се нуждая от СМЯХ !  Искрен, спонтанен, прооодължителен, сърдечен смях ! А за хората, които обичам - да са напълно здрави и да се чувстват щастливи !

# 35
  • София
От лято и море.
Зимата едва започна, а аз нямам търпение да се маха. Мразя я.

Точно днес трябва и да се спра на нов цвят за косата. Следобед съм на фризьор и хабер си нямам как искам да ме боядиса Confused

# 36
От Чудо!!!
Искам, искам, толкова искам...
Но зная, че е невъзможно.
За съжаление.
Трябва да орежа крилете на своите мечти.
И да стоя здраво стъпила на земята.

# 37
ДНЕС:
От чаша топло какао и усмивката на Милото....
Първото вече вдига пара на масичката, в очакване на любимия сериал.

# 38
  • Ню Йорк/София
От Чудо!!!
Искам, искам, толкова искам...
Но зная, че е невъзможно.
За съжаление.
Трябва да орежа крилете на своите мечти.
И да стоя здраво стъпила на земята.

Възможно е! Почти всичко Simple Smile.
Само здраве, че то не се връща понякога...

# 39
  • Sofia
От някого, с когото да споделям всичко

# 40
От още малко украса за елхата, от малко бъбрене (добре ми идва форума) и успешно посещение при зъболекаря (бързо и безболезнено). Relieved

# 41
Спокойствие и здраве. Вероятно двете вървят в моя случай в комплект, така че си чакам спокойствието.

# 42
ЛЮБОВ

# 43
Казусът с А1 да се реши в моя полза.

# 44
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
Нуждая се от  сили и време!

# 45
Днес имам нужда от отпускане, релакс

# 46
..... пълноценна почивка.

# 47
много яки нерви, а моите май не са точно такива

# 48
  • София
Да се махна.

# 49
Съвсем прозаично - от бойлер за утре. Преди малко сегашният умря, а понеже е в гаранция, от сервиза казаха, че ще гонесат новият в сряда. Къде ще си взема душ утре нямам идея. Най-много да се възползвам, че синковецът е в командировка и да налазя неговия апартамент. Егасе от колко невидими на пръв поглед неща сме зависими. Бойлер, моля ви се!

# 50
Мозъчен бустер.. #Crazy

# 51
  • Пътеводителят е достоверен, действителността често греши!!!
Първо, естествено здраве.
Второ - ТЪРПЕНИЕ!!! Ужасно много ми липсва и от това страдат най-вече 2та броя, които ми унищожават всички усилия да проявя търпение... Sad
Трето - от Вълшебна пръчица, Златна рибка или нещо друго златно и вълшебно, дето изпълнява желания... Поради осезаемата липса на магични предмети, искам:
- масаж и да спре да ме боли гърба;
- воля да не се тъпча и да се вкарам завинаги в ред с храненето;
- денят да е поне от 48 часа, че да ми стига за всичко + възможност да бродирам;
- регулярна почивка извън 2та броя, които горе споменах Grinning ;
Ох, хем много искам, хем все съм недоволна...
Май от "бой" най-много имам нужда....

Извинете за фермана Stuck Out Tongue Winking Eye

# 52
Mask
Съвсем прозаично - от бойлер за утре. Преди малко сегашният умря, а понеже е в гаранция, от сервиза казаха, че ще гонесат новият в сряда. Къде ще си взема душ утре нямам идея. Най-много да се възползвам, че синковецът е в командировка и да налазя неговия апартамент. Егасе от колко невидими на пръв поглед неща сме зависими. Бойлер, моля ви се!

Ако програмата ти позволява, отиди на спорт. Там обикновено има бани  Mask

# 53
Лично аз, спешно, се нуждая от СМЯХ !  Искрен, спонтанен, прооодължителен, сърдечен смях ! А за хората, които обичам - да са напълно здрави и да се чувстват щастливи !
Тук си има чудесна тема с вицове.Аз пък се нуждая от шестмесечна отпуска,два пъти годишно.

# 54
Ако програмата ти позволява, отиди на спорт. Там обикновено има бани  Mask
Аз спортувам, но на открито. Майтап, майтап, но май ще се възползвам от съвета и ще нападна най-близкия фитнес.

# 55
От..много неща
Да се концентрирам и  вкарам знания в главата си за предстоящи изпити
Да стана истински мениджър / да намеря моето място и Моята работа
Да си оправя хормоните и да отимам хубава коса..

... разбира се здраве, пари, щастие

# 56
Пак се върнах тук да се допиша. Нуждая се от справедливост. Имам дела, които дръзнах да започна и водя вече трета година , дела които са свързани с имотни казуси,  които преследват семейството ми в трето поколение.  Искам този възел да се развърже най -после , за да не предам на децата си това блато , от което вече десетилетия няма излизане. Ако се случи това  се надявам и татко и дядо и баба  ( където и да са, там горе  някъде ) да бъдат доволни , че съм преборила системата.

# 57
Едноседмична почивка някъде, където е слънчево и горещо.

# 58
Аз пък съм омъжена от три месеца но сме заедно от 8 бременна съм мъжа ми пътува по работа и се връща петък събота неделя и понеделник пак заминава имаше проблем със средното и нямаше как да се уреди в нашия град на работа добре че все пак намери той е на 24 аз на 21 2020 ще направя 22 но фактически се чувства самотна нашите са разведени едно дете съм даже понякога дори когато има хора около мен понякога съм самотна щастлива съм защото исках да си създам семейство и си го създадох имам си майка мъж и сега чакам бебе це студентка съм някой ще каже какво ти липсва 🤗

# 59
От непукизъм, при това не само за днес!

# 60
  • Mediterraneo
Очевидно някои от нас се нуждаят от пунктуация...

Аз лично днес се нуждая да спре дъждът.

# 61
Имам нужда от хубава компания. От човек, с когото да ми е добре и пълно в душата. Имам нужда да създавам хубави спомени, които да ми останат във времето и да осмислят живота ми.

# 62
Нуждая се от нов тиган с незалепващо покритие
Децата да се кротнат
Здраве, че напоследък само болести. То това напоследък се точи вече три години.
Печалба от тотото, едни 100-150 000 ще ми стигнат или поне двойна заплата.
С две думи - едно чудо по Коледа и Нова година ще ми дойде добре. Някой да знае откъде?

# 63
Понеже разбрах темата като "ежедневно" желание...
ДНЕС:
имам нужда от слънце, за да "разходя" новите си ботуши...като е гадно и мъгливо навън, хич не ми се излиза.
Та, чакам си слънцето!

# 64
От по-добър свят, без насилие и жестокост.......нуждая се от разбиране, толерантност и подкрепа

# 65
  • София
Напоследък само от почивка и по-малко нерви.

# 66
От оптимизъм

# 67
..От повече шоколад в кифлата ми с шоколад..

# 68
Скрит текст:
Понеже разбрах темата като "ежедневно" желание...
ДНЕС:
Да, необходимост към конкретния момент, но тя може да бъде принципна, или конкретно-битова, физическа или душевна Simple Smile А следващия ден е за него си, тогава може и да е различно, усещането,желанието,необходимостта...

Днес имам нужда от  снегорин и чаша топло ароматно кафе, изпито без тревогата "как ще става придвижването в този селски район, в който отказват да минават снегорините и по по-различни улици от 2те централни".

# 69
имам нужда да вали сняг, който е пухкав и сух, а не мокър и кишав като сега

(имаше фентъзи поредица, в която един дракон се казваше "суграшица")

# 70
Нуждая се на добро отношение от брат ми и майка. Нуждая се да разберат, че не всичко е пари и имущество. Нуждая се да разберат, че след като човек си "отиде от този свят"... задушници, свещи, жито са просто лицемерие... Преживяла съм клинична смърт и знам.

# 71
Уморена съм .... Нуждая се от свежо чувство към живота !

# 72
Нуждая е от пари и от 2 дни само за мен-тишина, книга, легло, пижама.

# 73
Имам нужда от почивка, от спокойствие, тишина и никакви хора около мен.

# 74
  • Mediterraneo
Нуждая се от муза да се захвана с коледните сладки. Миналата година не правих нищо, защото пътувахме и се върнахме точно преди Коледа. Сега обаче нещо нямам никакво желание.

# 75
Сън.

# 76
  • 3rd Rock from the Sun
Днес, точно в момента имам нужда от хубава книга и удобен матрак. Затова гася писи- то, взимам си чая и поемам към спалнята.

# 77
От любов, мъжка.

От увереност че кастрацията ще мине добре, най - вече че лекарите ще са кадърни.
Тя е седем месечна девойка коте и ми е трудно да свикна с нея.

# 78
От средно топла стая с тежки плътни завеси на прозорците. Голямо легло с удобен матрак и топла завивка. Хубава книга и табличка с плодове, ядки и....уиски (за всеки случай) И време, поне 24 ч.

# 79
ДНЕС:
От време.Отвори ми се доста работа, ненадейно, та, искам 2-3 по-разтегливи часа.

# 80
Днес се нуждая от пушка с оптичен мерник. Списък вече имам.

# 81
Днес се нуждая от пушка с оптичен мерник. Списък вече имам.
Тигана не върши ли вече работа?    Smiley

Скрит текст:
И да си допълня днешната "нужда"-имам необходимост от наритване, за да сваля 2 кг.Купих си страхотно кожено яке, което ми е една маааалка идея по-тясно, отколкото ми се иска.   Не знам дали ще стане, ама да си измрънкам...

# 82
Имам остра нужда да съм някоя уютна пицария, да ям огромна вкусна пица и да пия студена бира.

# 83
Краси, пробвай системата 20/4 в допълнение на "мазната диета". Всякакви остатъци от паласки ми изчисти, а не се чувствам гладна, което е от първостепенна важност за лакомото прасе в мен.

# 84
Краси, пробвай системата 20/4 в допълнение на "мазната диета".
Скрит текст:
Всякакви остатъци от паласки ми изчисти, а не се чувствам гладна, което е от първостепенна важност за лакомото прасе в мен.
Т.е., храниш се само в 4-часов прозорец?
Ще пробвам, благодаря.Аз и без това вече цяла седмица не вечерям, просто не съм гладна.Но сутрин към 10 часа огладнявам....Предполагам, е въпрос на навик.

# 85
Имам нужда от точно определен човек...

# 86
Т.е., храниш се само в 4-часов прозорец?
Да, с тази разлика, че аз от години не закусвам, а пия само едно чисто еспресо без нищо. Огладнявам между 12-14ч. и ям тогава и после пак, след 2-3 часа. При второто хранене още не съм гладна и изяждам не повече от половината от това, което бих изяла на вечеря. След него обаче се чувствам съвсем преяла и е абсурд да хапна повече.

# 87
Сигурно и Добрият старец чете темата. На мен поне първото ми желание, за изпита, се изпълни Grinning

Днес и сега..искам чаша топъл шоколад, ама от ония в "Неделя", дето са като пяна целите.
И да видя приятелка, която вече не живее тук.
(Другите желания от предния път си седят Simple Smile )

# 88
От мъж, конкретен, и от спокойствието и топлината, които ми носи.
От пари.
Травиално!

# 89
  • Варна
Днес имам нужда от един огромен шоколад Линд! Само за мен Expressionless

# 90
  • BG
Ремонтът да приключи в срок и да стигнат парите за него, че вече съм на границата на силите си!

# 91
От доверен автосервиз или мъж който разбира от коли.

290 лв за смяна на предни накладки, дискове, тампони на амортисьори, труд- много ли е?

# 92
Не съм сервиз, нито мъж ама ми се струва, че не е много. Мойте бяха повече за същата процедура, предните май са по-скъпи.
Днес имам нужда от..топло Simple Smile

# 93
  • в очите на дъщеря ми
Днес искам спокойствие и малкооо добро отношение...

# 94
От доверен автосервиз или мъж който разбира от коли.

290 лв за смяна на предни накладки, дискове, тампони на амортисьори, труд- много ли е?
Ако всичко е от сервиза - части, труд, а ти само си оставяш колата и си я взимаш готова, не е много.                                                           ДНЕС:само от огън в камината и топъл шоколад.

# 95
днес имам нужда да имам поне малко сили, че да мога да стана от леглото. Трябва да сготвя.....

Последна редакция: чт, 05 дек 2019, 12:26 от Катерица

# 96
Днес много искам да имах котка. От дете имах и много бях привързана. За съжаление моят мъж е алергичен към животни и не можем да имаме. Следя си темички за котенца, гледам клипчета , радвам се на всички , които видя хахаха. Има моменти в които много имам нужда да нагушкам коте... като днес например

# 97
Днес много искам да имах котка. От дете имах и много бях привързана. За съжаление моят мъж е алергичен към животни и не можем да имаме. Следя си темички за котенца, гледам клипчета , радвам се на всички , които видя хахаха. Има моменти в които много имам нужда да нагушкам коте... като днес например

Много хора си мислят, че алергиятя към котки е към всички котки. Има някои видове котки(да, с косми), които не предизвикват алергия.
https://m.petmd.com/cat/wellness/evr_ct_hypoallergenic_cat_breeds

Нуждая се от сън.

# 98
Издислав благодаря за линка ! Опитвам се да го докажа , ноо ....

Имам нужда от сняг ☃️

# 99
  • Mediterraneo
И аз съм алергична към котки. Слава богу, ненавиждам ги като животни, та не ми е драма. И да ми харесваха, нямаше да пробвам, докато случа на хипоалергенна котка!

Днес имам нужда да ми стегне кремът за тортата! Или блатовете ще проваля, или крема.

# 100
кутията ми с ароматни свещи, а не знам къде съм я прибрала след ремонта

# 101
Вкусен обяд

# 102
От здраве за семейството и приятелите ми.
От спокойсвие в главата ми.
От среща с приятелки, с които да прекараме чудесна вечер на по чаша вино, вкусна храна и приятни разговори.
От търпение, по - остър и предприемчив ум, за да започна свой собствен бизнес, който в бъдеще да носи добри доходи, които да осигуря на мен, децата ми и родителите ми.

# 103
От чудо.

# 104
  • София
И аз имам нужда от спокойствие. Само за това се моля и за сили.. и ако може да се справим.
Имам нужда животът да не е толкова жесток. Имам нужда да мога да спя..

# 105
Млечна баница ❤❤

# 106
Дискотека.. компания и празнуване на 8.12

# 107
  • Варна
Днес имам нужда, просто от приятна компания..

# 108
Имам нужда от нерви като корабни въжета.

# 109
От амнезия. Искам да забравя някои хора и неща.

# 110
От акъл и от хапче "анти мързел". Излезнах по гумени чехли до колата и се пребих грациозно.

# 111
  • София
От акъл и от хапче "анти мързел". Излезнах по гумени чехли до колата и се пребих грациозно.

Laughing

А защо не и нещо обезболяващо?

# 112

Laughing

А защо не и нещо обезболяващо?
Hands Plus1

МП ми направи компрес от печена филийка с лук , а кучето обикаля и ме души апетитно

Имам нужда от чаша червено вино... или няколко... И след приключване на работните задачки , които имам ще я задоволя.

# 113
Нуждая се от по-голям  платен годишен отпуск. За всеки сезон по 24 дни например.

Последна редакция: нд, 08 дек 2019, 12:27 от kristinia

# 114
  • Murcia, Spain/Ruse
Имам нужда от това да спра да се тревожа за неща,които не са по силите ми и не зависят от мен.

# 115
  • София
Сили,сили,сили.
Да си запазя спокойствието о смирението в себе си.
Да си видя децата успели!

# 116
от мечта

# 117
  • Mediterraneo
Имам нужда от приятелките си.
Имам нужда от малко време само и единствено за мен.
Имам нужда от залез, чаша горещ шоколад и любимата ръка в моята.

# 118
От приятелките, които останаха в ера, която свърши. Или от нови приятелки Simple Smile

# 119
  • София
От по-здрави нерви. От повече и повече търпение и мир.

# 120
  • Пътеводителят е достоверен, действителността често греши!!!
Точно днес - децата да вземат да оздравеят НАЙ-НАКРАЯ.... То сополи, кашлица, сиропи, лекари... Аман!

Мрънкяло съм днес, помрънках и на вас...

# 121
  • Mediterraneo
От добра оферта за СПА уикенд.

# 122
  • Cobrs
Нуждая се от време, от свобода не само на мисълта, но и на словото, от смелост, нуждая се от много смелост, и от любов, а и от ново начало.

# 123
Да си върна вярата,  че всичко се постига с търпение и Любов.

# 124
От здраве, най-вече децата. За октомври малкият има три дена на градина, за ноември - 5, декември до тук има един ден и два полудена и отитът го повтори след 4 дни.

# 125
От кристален планински въздух, че днес имам много ходене навън.

И от сладкарска боя Simple Smile която не знам от къде да купя, защото съм лаик в сладкишите.

# 126
Сладкарски бои продават в Кауфланд.

# 127
ДНЕС:
ден поне от 36 часа.....ще правя щолен, 2 вида коледни бисквитки, бульон от телешки джолани, Бьоф Бургиньон......ОХ!
А, и на пазар трябва да ходя!

# 128
сила, за да успявам да следвам избрания път, и обущар, за да залепи ботите ми

# 129
Оптимизъм.
Скрит текст:
Поръчала съм зимно яке и гащеризон на човек,който има психически проблеми . Той е кротък и неконфликен, изминава по 40 км. всеки ден пеша, бутайки раб. количка, с която събира и предава желязо. Дрехите освен дебели имат и отразителни ленти ( специално го мислих да ги съчетая ), защото неговите освен тънки, са и тъмни, а той ходи по пътя...който и бездруго е тесен.
Надявам се да ги носи. Да му е топло и да се вижда.
 Трудно е защото си е свикнал със старите,а и не ме познава и се страхува когато комуникираме. Намерила съм хора,които са му съседи да му обяснят и да се погрижат да ги носи. Дано!

# 130
  • София
Днес се нуждая от яйца по панагюрски Simple Smile
И да спре да ме боли глава. Щото някой я би сутринта да тича в парка и да вдишва софийските изпарения Grinning

# 131
От уикенд само с мъжа ми, искам камина, вино и вкусно хапване.

# 132
  • София
Нуждая се от пауза. Нуждая се от вълшебно копче, което да спре времето. И нищо от това да не се случва.
Нуждая се да нямам нужда да пиша това.

# 133
От масаж. Сауна. Спа. Почивка. Да се отърва от 15 килограма. Нов дом. Здраве и спокойствие

# 134
Колко хубаво го каза!
И аз.

# 135
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
Колко хубаво го каза!
И аз.

И стая, която се заключва, и два свободни часа! Размечтах се!

# 136
  • Mediterraneo
От права лопата се нуждая точно днес. И да удрям, удрям, докато се изпотя.

Пп. нали знаете вица "Саше, мама, не бий детенцето с лопатката по главата, ще се изпотиш, маме!

# 137
От Коледен дух се нуждая, тази година съвсем ми липсва.
Сигурно лека полека остарявам.

# 138
От слънце.

# 139
От слънчево време и готини хора. Ей такива, с които стоиш, бърборите си и на теб ти е кеф само от факта,че си с тях. Heartbeat

# 140
  • Пловдив
Нуждая се от надежда, че нещата ще се оправят и няма да е все така ужасно .Също така и от мъркаща животинка,която да си помачкам с кеф.

# 141
Elinka, няма да е все така, повярвай ми! И аз си го повтарям всеки ден от близо 2 години и чакам, добре, че съм търпелив човек.

# 142
Масааааааж

Общи условия

Активация на акаунт