🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 1)

  • 44 200
  • 1 167
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Мнения: 731
Помните ли като набиха Евчето в Господари на ефира?😳

# 1 081
  • Мнения: 4 891
Евдокия не е ли Ева от Тоника. Иначе по нашия край ямболо-сливенския на Евдокиите са им казвали Дочки. Та може и затова да не си го е харесвала.
Иначе Евдокия ми харесва, като име не знам защо би се срамувала от него.

Може да е Геновева.

# 1 082
  • Мнения: 11 581
Помните ли като набиха Евчето в Господари на ефира?😳
Не. Я разкажи.
Качила е рецептата на реването в Инста- някой ако иска, ще копирам рецептата.

# 1 083
  • Мнения: 4 891
Сега погледнах в Гуглето. Геновева е Ева от Тоника. Ама не е изключено и Веселиновата така да се казва.

# 1 084
  • София
  • Мнения: 2 970
Рецепта на реване : пандишпан, сироп. Много сложно, няма що. Рецепта за капама: режеш зеле и меса, подправки, евентуално алкохол и печеш. Страхотни рецепти за ястия. Следващия път да им намаже по филия с олио и червен пипер и да им поднесе рецепта в Инстаграм.

# 1 085
  • Мнения: 731
Помните ли като набиха Евчето в Господари на ефира?😳
Не. Я разкажи.
Качила е рецептата на реването в Инста- някой ако иска, ще копирам рецептата.
https://m.youtube.com/watch?v=eo5qpcCiGc8

# 1 086
  • Мнения: 3 382
Може и Параскева да е🤣🤣🤣

# 1 087
  • Мнения: 11 581
Мерси за видеото- не съм го гледала. Ужас.

# 1 088
  • Мнения: 5 919
Ей, тази Ева е толкова противна. Не свали тази шапка от масата вчера. Не знае ли, че невъзпитано е и обидно за домакиня да седи с шапка на масата?! Нарочно даваше ниски оценки на останалите, за да спечели тя. Дребнаво и зло същество. Много жалко е, че е красива. Само с красота хората няма да харесват определен човек.

# 1 089
  • софия
  • Мнения: 25 977
Има хора, които не са физически красиви, но общуването с тях толкова те изпълва и ти е толкова приятно, че външността не е от значение. Има и хора, като Ева, които като ги погледнеш са външно красиви, но в момента, в който започне да говори и искаш да не го виждаш повече. Виждала съм я на живо. Прави впечатление и е красива, но само това и поведението й е силно неприятно, което не може да бъде компенсирано от външността. Типична селска пръчка е - арогантна, амбициозна без оглед на средствата, гръмогласна, не изслушва, прави си тънки сметки и после е "А? Ама вЕрно ли? Е как така? Ама аз не знаех." Толкова е елементарна, че дори не знае как да се прикрие, но всичко се слага под знаменателя "аз съм си такава", т.е. истинска 😂

Последна редакция: сб, 21 дек 2019, 14:46 от zvаnchе

# 1 090
  • Мнения: 6 496
Ей това реване ми е любимо от една стааара готварска книга на майка ми - "Съвременна домашна кухня" издание от средата на 70-те. Все едно лично баба ѝ е изобретила да залееш пандишпана с подсладено мляко Smiley
Малко съвест да бе проявила и да признае, че всички просто са били благосклонни, но тя като Реалист не смята, че засллужава плакета.

# 1 091
  • Мнения: 7 822
Много ми е жалко да дават ниски оценки, за да спечелят.

# 1 092
  • Мнения: 5 919
Вместо да се забавляват и да си изкарат добре, те дават ниски оценки на другите участници, за да спечелят те. Какво говори за тези хора? Такива хора са повърхностни и гонят славата.

    Ева ядеше като невиждала храна и се натъпчи като свиня, а после критикуваше и даваше ниски оценки на останалите!

# 1 093
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 221

Последна редакция: сб, 21 дек 2019, 15:53 от Pupitka

# 1 094
  • Мнения: 1 168
Ева това не яде, онова не яде, а ще спука роклята....

Общи условия

Активация на акаунт