Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 72

  • 32 566
  • 769
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 922
А за температурата какво да направя , с ракия може ли моя маж да ме намаже ? То не знам дали мога да се загрявам 😢😢😢

# 166
  • Мнения: 38
За температурата - резан лимон подмишниците.

# 167
  • Мнения: 922
37.1 е сега я мерих и много ме втриса 😢😢😢

# 168
  • София
  • Мнения: 799
37.1 е сега я мерих и много ме втриса 😢😢😢
За температурата можеш да изпиеш 1 парацетамол. До колкото знам него го позволяват при стимулация и трансфер.

# 169
  • Мнения: 922
Пих ,но я свалям за малко и после пак я вдигам явно . Сега си направих едно терафлу .
Сигурно приключих аз с този опит Sad((((

# 170
  • Мнения: 592
Пипи, по-добре ли си? На кой етап от процедурата си, пункцията мина ли?
Не го отписвай още; може пък така имунната ти система да е повече ангажирана с вируса, а ембриончето спокойно да се развива.

# 171
  • Мнения: 922
Пипи, по-добре ли си? На кой етап от процедурата си, пункцията мина ли?
Не го отписвай още; може пък така имунната ти система да е повече ангажирана с вируса, а ембриончето спокойно да се развива.
Keep_the_faith от снощи не мога да сваля темеператирата свалям я за малко и пак се качва , два пъти беше 38.2 😣. Днес ми е 5 ден от стимулацията , одеве ходих до болницата обадиха се на мойта лекарка и тя каза утре на гладно ПКК и някакъв протеин да пусна плюс хорноните който се пускат . Ще ме прегледа и някаква доктор по вътрешни болести и после ще се видя с нея . Странното е ,че аз от 4-5г не съм вдигала температура а сега дори не мига да я сваля под 37 от снощи . 😫😫😫 Мноого ми е притеснено , казаха ми от болницата да не се притеснявам , важното е след трансфера да не вдигам . Той най вероятно ще е края на другата седмица някога . Само гърло ме боли и тем. нищо друго ми няма за сега . А бе егати късмета ...... не знам тук в Бг какво вируси пускат ,но е ужасно чак не ми се вярва че се разболях . ❤😘😘😘😘

# 172
  • София
  • Мнения: 10 642
“Пускат”... същите като в другите държави.
Още си в стимулация, не го мисли толкова. Аз разбирам да си след трансфер...

# 173
  • Мнения: 592
Не знам какво става, пускат ли вируси и как точно се случва, но с мъжа ми два месеца сме все на една ръка от разболяването, а един вирус вече изкарах доста тежък. Живеем в добра среда (ако София може за се нарече такава), ядем качествена храна, спортуваме , не работим при вредни условия, приемаме витамини и добавки. За мен тези вирусни периоди са притеснителни и необясними, защо имунитетът не се справя...
Мен би ме тревожило да се разболея и по време на стимулация, защото все пак си е стрес за организма. Дори бих отложила трансфера , ако не се чувствам в оптимална здравословна форма.
Днес взех Алое, вит. Ц и някакви хомеопатични, профилактично ако можем да се запазим здрави около, по време на и след инвитрото. Но всичко е Божа работа, то е ясно.

# 174
  • София
  • Мнения: 10 642
За съжаление въздуха в Сф е ужасно мръсен, а това допринася за разпространението и задържането на вирусите.
С вируси или не, успех на всички момичета

# 175
  • Мнения: 1 593
Аз лично няколко месеца преди процедурата почнах да пия витамини, повечето изписани от доктора. Добавих и всяка сутрин различни фрешове или смутита ( целината е най-гадна Joy ) Аз поне много рядко боледувам, но реших да взема мерки, че нищо не се знае. Не знам дали това ми помогна, но за сега още нищо не ме е хванало. Стискам палци така да си остане. Иначе си взехме пречиствател за въздуха, мъжът ми е много алергичен и главно заради него, но дано и той да помага.

# 176
  • Мнения: 922
Аз два месеца пиех една билка която супер много ми помага за засилване на имунната система и докато я приемам не се разболявам , ,а и като цяло много рядко боледувам ,но сега по време на стимулация не смея да я пия . Много е ужасно ,днес като влезнах да ми бият инжекцията и ревнах пред сестрата и после пред докторката с която говорих Sad . За момента успявам да я свалям поне . Преди малко беше под 36.6 . Но се усещам че всеки момент пак ще тръгне . Утре отивам до болницата и няма да мърдам от нас до пункция . Късмет момичета дано се оправя и аз да имаме трансфер и дано температурата не окаже влияние на Я 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻


Момичета мога ли да се загрея за да се изпотя , пък дано поне я сваля , че пак се е вдигнала а ми с иска по късно да пия още едно терафлу не сега ?

Последна редакция: нд, 05 яну 2020, 23:00 от pipi8

# 177
  • Мнения: X
Здравейте, момичета. Връщам се от АГ преглед, имам малко миомно възелче( не съм сигурна, че така се казва), на задната стена на матката, която стена беше по-уголемена от предната. Под 12мм е, което уж не било притеснително, но май се е получило след стимулацията през м. Ноември- лекарят не е на 100% сигурен, че е това, но каза да се наблюдава. Случвало ли ви се е на вас- след стимулация, и имате ли наблюдения, дали изчезва с цикъла, с времето, като се наместят хормоните? Аз минах и през хиперстимулация. Би ли било проблем при един евентуален трансфер? Ще им кажа в клиниката, защото те са леко невежи в Англия и не знам дали ги виждат тези неща, и дали ги броят за проблем. Може ли инфо, моля? Благодаря

# 178
  • Мнения: 922
Julliana аз знам че имам миомен възел извън матката и ми казаха ,че когато е извън не е проблем . Вече за размера не знам колко е голям моя . Казват че като родиш изчезва .
Момичета аз днес бях на преглед имам бактерялна инфекция на гурлото и съм на антибиотик . Видях се и с др каза че в сряда пуска контрола да види как се справям с инфекцията и ако отганизма не се оправя ще прекрати стимулацията . Взела съм си Биозин мама да пия с антибиотика и пробиотик , направила съм си чай с джинджер ,лимони и орехи . Приемам всякакво други съвети за подсилване на имунната система , много ми се иска да стигнем до края този път 🙏🏻. Като цяло док който ме прегледа каза че не е проблем и до пункцията да пия антибиотика дори каза че е добра идея , мойта докторка одобри самия антибиотик (те са колеги в Щерев ) въпроса е сега да ми се нормализират показателте на ПКК до сряда 😫😫😫😫

# 179
  • Мнения: 990
pipi8, щом е установено, че е бактерия, само антибиотика ще те излекува. А за имунната система може към чая да добавяш и истински мед. Аз не смятам, че е проблем по време на стимулация да се поразболее човек. За след трансфер вече - да. Дано скоро се пооправиш, за да си спокойна.

Общи условия

Активация на акаунт