Hercai/Вятърничав по ATV Тема 10

  • 105 682
  • 740
  •   1
Отговори
# 210
  • На изток от рая...
  • Мнения: 635
Здравейте,

Очаква ни дълга ваканция, ще трябва да се въоръжим с търпение.
Мен лично ме радва новината, че "Hercai" ще завърши с края на втори сезон. Предпочитам да няма трети сезон с необмислени и нелогични обрати, глупави действия и обръщане на сериала на 180 градуса. Обикновено така се получава.

При рускините вече излезе новината, че Фериде Четин напуска сериала поради напредващата бременност. Не бих искала да "убиват" героинята й, дано вкарат нова актриса на нейно място, колкото и да не обичам подобни смени.

Пожелавам на всички красива новогодишна нощ и успешна Нова 2020!!!

# 211
  • Мнения: 5 486
Сабина Панчева
Разказвач на визуални истории

Актрисата от сериала #Вятърничав - Фериде Четин се сбогува със сериала в 29 епизод.След като роди, тя иска да си почине от актьорската кариера.

# 212
  • Мнения: 3 478
https://vk.com/dizimaniamiras?z=photo-74204908_457311784%2Falbum … 74204908_00%2Frev
Весело посрещана на Новата 2020 година, момичета!
Бъдете здрави и обичани! Hug

# 213
  • Мнения: 2 198
Явно Акън е приел тайно поканата за Париж. Защо Ебру се съобразява с капризите на Сандра. Жалко за това прекрасно момиче, което е принудено да върви по гайдата на някаква световно неизвестна приятелка на Акън. Май Сандра успешно ще приключи кариерата на Акън. Следващата му роля ще е на пенсионер в продукция, в която ще играят актриси над 60 годишна възраст Simple Smile
Сигурно затова няма да има и трети сезон.

Сега видях и едно клипче как поднасят някакъв десерт с фойерверки. Хич не му е новогодишно настроението на Акън. Нищо му, щом слуша мама и Сандрето!

Честита Нова 2020 година! Да ни донесе здраве, хармония и успехи! Blush
Забелязвам в последно време, че майката на Акън Ozlemakinozu  доста често харесва качените снимки в Инстаграм
https://www.instagram.com/p/B6kpURnKkxo/
https://www.instagram.com/p/B6dWUe-KIe1/
https://www.instagram.com/p/B6QSU2BKipx/
https://www.instagram.com/p/B6N_W3CKd8A/
 и други Grinning

# 214
  • Мнения: 1 130
За много години! Здраве, щастие и късмет през новата 2020 година!
Като цяло майка му е активна в Инстаграм, май не пропуска снимка. И не само от филма, ами и личните им снимки.

# 215
  • Мнения: 1 036
Честита Нова година! Пожелавам ви година изпълнена с много усмивки!




Ще чакаме фрага за по- достоверна информация, но засега разполагаме с тази:




# 216
  • Мнения: 9 545
За много години , дружки Flowers Four Leaf Clover

По-добре друга актриса да дойде на мястото на Фериде Ч. отколкото да ''уморят '' героинята и .

# 217
  • Мнения: 22 247
За много години, момичета Hug

Акън е в Париж, а Ебру най-после са я засекли в Амстердам, че беше се покрила Blush

# 218
  • Мнения: 4 370
За много години, момичета Hug

Акън е в Париж, а Ебру най-после са я засекли в Амстердам, че беше се покрила Blush



Както винаги много усмихната, лъчезарна и дружелюбна Heart
Не е като наш Акънчо на клипа от Париж, където му викаше фенка "Миран", а той се извърна към нея с почти възмутена физиономия с нотка на досада в стил -не мога да мина от тълпата Simple Smile

За много години, момичета! Да е мирна, благодатна и щедра Новата Година!

# 219
  • Мнения: 793
Честита да е новата 2020 година
Нека здравето е с нас . Да преоткрием най-доброто и получим най-истинското !
Да не спираме да мечтаем !
За много години на всички момичета !


Акънчо е ясен вече Yum С тази изискана компания по френските ресторанти , къде сега и фенове ще му се пречкат Laughing
Ебрушка  изскочи днес на Амстердамския небосклон сама в пълна тайна Yum
Малко с непривично за нея мълчание толкова дни . Почива момичето , лошо няма , ама сторито и не знае такова затишие  Stuck Out Tongue "Притеснителното "е , че и сторито на Сидо мълчи Laughing , а то момчето е доста активно поне  в тренировките , приготвянето на храна и игри с кучето .  Не , че нещо , сигурно не е лошо момчето ,но е доста посредствено поне за мен . Не ми харесва за Ебру , колкото и не/реална  да е  представата ми за нея

Чудя се и аз дали на 10.01 ще има епизод. Наш Джем лети за Тайланд Yum Освен да направи кратка  почивка там.
Забравих Фериде / Зехра . Дано са измислили нещо приемливо Не ми се гледа нещастен случай - смърт по време на раждане и т.н. Макар и това да е най-логичния развой за да излезе от серияла Някак не ми се вижда реално след раждането да покаже писмото и замине с бебето им сърдита  , с мотива , че Миран е син на Хазар

Последна редакция: чт, 02 яну 2020, 21:44 от KrasiAnna

# 220
# 221
  • Мнения: 1 036
Забравих Фериде / Зехра . Дано са измислили нещо приемливо Не ми се гледа нещастен случай - смърт по време на раждане и т.н. Макар и това да е най-логичния развой за да излезе от серияла Някак не ми се вижда реално след раждането да покаже писмото и замине с бебето им сърдита  , с мотива , че Миран е син на Хазар

Според мен вариантите са два: смяна на актрисата или нещастен случай. И като че ли ще е вторият вариант. В 26-та серия, когато Миран уговаряше Рейян да не се сърди на майка си и каза нещо в смисъл, цени я докато е жива, докато я има до теб. Думите му още тогава ми направиха впечатление, но ги отдадох на неговата мъка затова, че майка му не е до него. Но сега се замисля, дали още тогава сценаристите не са ни дали подсказка за съдбата на Зехра.

Днес Ебру е била на летището в Амстердам.

# 222
  • Мнения: 9 545
Много ш*бана работа , ако ''уморят '' Зехра , така и така този сериал е пълен с нещастия и лошотии . Не виждам какво би им попречило да вземат друга актриса ? А и да замине би било тъпо .Ще си остави Гюлчето и Рейан ?
Наистина се надявам на по-оптимистично развитие на образа на Зехра .

# 223
  • Мнения: 5 486
Рускините, дето още не знаят... Затъмнени то е пълно още.

# 224
  • Мнения: 92
Честита Нова Година! Някой знае ли кога ще има фраг

Общи условия

Активация на акаунт