Ти какво сготви? Снимай, покажи?! 132-та тема

  • 105 914
  • 755
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 16 871
Този кукс изглежда..... Heart Eyes
Моля, някой да ми даде линк към рецепта, не знам как съм го пропуснала?!

# 241
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
https://www.-spam303-.com/2019/12/blog-post_13.html?m=1
Веднага давам, защото ми е отворен прозорец на браузъра. Трябва да си набавя продукти.

# 242
  • Мнения: 1 481
Чийзкейк с праскови и ягоди. По рецепта на Супичка.




# 243
  • Мнения: 1 222

Скрит текст:
отново кекса по идея от infiniTy, макар че го определиха като торта. Снощи ми прещрака да го набъркам пак, докато гледах "Кръстникът", сега ще видя как  ще употребя трохите в нещо друго.
Може ли рецептата за кекса? През телефона не мога да я намеря. Върнах се 2-3 страници назад ама нъц!

Последна редакция: пт, 07 фев 2020, 18:25 от AnMary

# 244
# 245
  • Мнения: 16 871
Зайче, един пост над твоя е дадена рецептата.

# 246
  • Шотландия/Абърдийн
  • Мнения: 650
Телешко със спанак.

# 247
  • Мнения: 2 735
с издълбаните трохи от последния ми пост по-горе, редих трохи, крем - нишесте, поширана круша


DespicableMe
Скрит текст:
относно сладкиша, ако не си ползвала до сега кокосово мляко по този начин ще видиш голяма разлика от познатия ни кекс с традиционни продукти и този. Освен вкуса и самата консистенция е различна и се променя взависимост от процентното съдържание вода-кокос  в кокосовото мляко и температурата.
Като го извадих, изстина и издълбах се ронят трохите подобно на Red Velvet Cake.
С добавяне на плънката, тестото поема и от течността в плънката и се променя спрямо температурата на съхранение.
Сега използвах 1 голяма кофичка сметана, предварително отцедена.
Вкусен сладкиш, но различен.


Относно писането в скрит текст през телефон, аз почти пиша основно през телефон и въвеждам ръчно - [ скоба spoiler].... цитата....... [/ наклонена черта spoiler]
Веднъж въвеждане, още с изписване на скобите, клавиатура ни води сама в изписването. Лесно е.

# 248
  • София
  • Мнения: 1 464
Щефи, няколко пъти вече показваш прекрасни кексове. Много моля да пуснеш линк с формата за кекс. Чудесно изглеждат кексовете от нея!

# 249
  • Мнения: X

Кекс с ябълки.

# 250
  • Мнения: 1 260
   месеница
руло Стефани

# 251
  • Мнения: 1 481
Не точно сготвено, но приготвено.
Киноа бургери с моцарела и босилек. Чеснов сос. Пържен лук. Маслини. Кисели краставички.

# 252
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021

Нахутена супичка


Кето бадемов хляб по рецепта на infinity

# 253
  • Шотландия/Абърдийн
  • Мнения: 650
Добро утро - За закуска - Гофрети Blush

# 254
  • Мнения: 786
Може ли вашата рецепта за гофрети? 😍

Общи условия

Активация на акаунт