Пубертетът при момчетата - тема 7

  • 34 690
  • 753
  •   1
Отговори
# 555
  • burgas
  • Мнения: 485
Много старателен и концетриран е младежа.Вживял се е много.Вчера останах меко казано шокирана от чата им с класната,която им преподава по БЕЛ.Обръщение на ученик "аве ти луда ли си какво ме занимаваш с глупости" " пий си хачетата"и разни подобни словоизлеяния.Останах като втрещена,синковеца се смее -ти майко си със стари разбирания !То верно съм от поколение възпитавано в друго време,ама пък чак толкова

# 556
  • Мнения: 540
Много старателен и концетриран е младежа.Вживял се е много.Вчера останах меко казано шокирана от чата им с класната,която им преподава по БЕЛ.Обръщение на ученик "аве ти луда ли си какво ме занимаваш с глупости" " пий си хачетата"и разни подобни словоизлеяния.Останах като втрещена,синковеца се смее -ти майко си със стари разбирания !То верно съм от поколение възпитавано в друго време,ама пък чак толкова
А представяте ли си какво им е на госпожите??Сега много родители ще си видят отрочетата какво представляват.☹и после учителите били виновни.

# 557
  • burgas
  • Мнения: 485
Надявам се да видят и още повече се надявам да не толерират такова отношение към учителите!

Последна редакция: сб, 04 апр 2020, 11:49 от nelito70

# 558
  • Мнения: 15 512
С ръка на сърцето го казвам - на учителите трябва да им се плащат поне тройно по-големи заплати.

Аз много се зарадвах, като прочетох, че от понеделник вече ще имат оценки.

# 559
  • Пловдив
  • Мнения: 40 736
То който иска да види нещо ще го види, дори и да е далеч от погледа му...има "слепци" по рождение Simple Smile

Оценки...? Малииий! Simple Smile
А как ли ще ги изпита на стихотворението?
Удължиха ли това ИП?

# 560
  • Мнения: 2 127
Да удължиха ИП до 13.05.
Сега добре, времето е кофти и не ни блазни да излизаме,но от другата седмица като се стопли...как ще караме не знам! 🙄

# 561
  • Мнения: 15 512
За изпитване на стихотворение е лесно - пуска камерата и започва. То се вижда дали го знае или го чете. Тестовете също са лесни - като ги пуснат за време нямат много време да търсят информация по учебниците или да си чатят, за да си сверяват отговорите. Нашите седмокласници имаха вече 3 такива теста - биология, литература и математика. Дадоха им 45 минути и после теста изчезва. По математика на синковеца не му остана време за последната задача и не успя да я реши. Имаха 3 задачи с отворен отговор - в едната трябваше да изпишат цялата теорема. По литература теста мина по същия начин. И там имаха 3 отворени отговора. Хич не бяха лесни тестовете.

# 562
  • Русе
  • Мнения: 11 918
Моето дете през всичките си години на учене е учило досега три стихотворения има няма

Ето как учеше във втори клас

# 563
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Ако някой от синовете ми напише такова неща на учител, няма конвенция или организация в света, която да го спаси. А после ще пребия и себе си зарди провала ми като родител.

При малкото има раздвижване. Минава в платформата Зуум. Дано там се получат нещата Hands Pray

# 564
  • София
  • Мнения: 39 755
И аз като Ели_дечкин.
При нас е спокойно, 5ти клас. Няма такива изцепки. Моят е лесен - на една ръка разстояние ми е.
Вече знае, че по време на час не трябва да отговаря на провокации на съученик. Не го наказах аз.

Миналата седмица се карах на две деца, бяха в междучасие. Но бяха някакви викове, свиркания... аз ги чувах през слушалките на дребен. Останалите им пишеха в чата "спрете", "ще ви изкажем"...
Друго е аз да вресна Joy

# 565
  • Мнения: 15 512
Вчера беше много смешно - преди урока децата решили само да влязат, за да ги отчете учителката, че са в час и после да се махнат. И в един момент се оказа, че реално в часа са само три деца. Точно тогава се включи и зам. директорката. Веднага се пусна съобщение във вайбър и за около 2 минути всички бяха прилежно в час, с пуснати камери и микрофони Joy

# 566
  • Пловдив
  • Мнения: 40 736
При моят досега не са ги карали да пускат камерите...а за учителите-само някои.
Незнам с това стихотворение...хич не му се учи Confused никъв интерес...

# 567
  • Мнения: 47 973
3 ден мускулна треска от час по физическо с камера Joy
Иначе камери не се пускат.

# 568
  • Пловдив
  • Мнения: 40 736
3 ден мускулна треска от час по физическо с камера Joy
Иначе камери не се пускат.
вярно? Simple Smile
Нашият господин им беше пуснал клип с упражнения, които да правят.

# 569
  • Мнения: 47 973
Да, от клековете има мускулна треска Simple Smile Иначе са правили планк, клекове и т.н. но явно повечко му дошло

Общи условия

Активация на акаунт