ОСМИ КЛАС Сплотеното ни общество ще посреща Рождество

  • 28 290
  • 737
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 6 171
Темата е тръгнала в интересна посока, но имайте предвид и това

Скрит текст:

А тук всички сме със златни сърца Smile

# 496
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
На кантарът не му е бЕлото най-големия проблем, ама-ха!

Да вземем да гласуваме за 24.01, а Simple Smile

# 497
  • София
  • Мнения: 6 171
Да вземем да гласуваме за 24.01, а Simple Smile

И за да не се налага във всяка тема да има анкета с по десет дати предлагам следващата да е избор на определен ден от месеца и така всички ще си знаем, че тогава ще има среща и съобразно това ще си планираме другите дейности.
Моето предложение е за предпоследния или последния петък от месеца.

# 498
  • София
  • Мнения: 1 055
Аз на 24.01 не мога, но за 25.01 съм на линия Kissing Smiling Eyes

# 499
  • София
  • Мнения: 6 182
Килца че лепнах доста, лепнах. Язък ми за 7-мокласното гладуване дето гладувах миналата година. По-лошото е, че оглупявам (явно има накъде още).
Преди месец бях купила една тайландска пикантна супа. Предложих на девойката да я пробва, че тя си пада по такива неща. Тя ентусиазирано прие, но се оказа, че таткото я е хапнал преди това, без аз да съм разбрала. Преди седмица си мислех да купя пак, но явно съм се отказала в последния момент. Прибира се тя и аз ѝ казвам, че има от тайландската супа. Тук супа -там супа...няма супа. Постепенно започват да ми изплуват спомени, че май се отказах да я купя с идеята, че имаме готвено у дома. Днес обаче, специално за нея направих сармички - лозов лист. Прибира се преди малко и казва, че е гладна. Аз доволно обяснявам, че има сармички (тъкмо сме обсъдили анорексията в една друга тема). И... почвам да търся тенджарата със сармите. О, Боже - няма я. Щерката с насмешка ме пита, сигурна ли съм, че съм правила сарми. Представете си какво си мисли за мен. Моля я да ми даде 5 мин. да се освестя и почвам трескаво да търся навсякъде: в пералнята, в съдомиялната, в шкафа с бисквити, в барчето с алкохол, дори във ваната погледнах...просто не вярвам на себе си и се чудя каква глупост съм сътворила. Напират ми сълзи от безсилие. За пореден път отварям хладилника ... и тенджарата си стои точно срещу мен.

# 500
  • Мнения: 1 919
Помислих, че е нямало тенджера със сармички. Аз често гледам нещо, точно пред мен, и не го виждам.
Да се изфукам, че ми няма циганката. Аз си направих 10 дена непрекъснати тренировки, около празниците,ходих даже на 31.12 и на 01.01.

# 501
  • София
  • Мнения: 11 998
Един виц по повод килограмите:
Това като вица за алкоха, перефразирам:
"Иван прочел, че всяка чаша ракия съкращава живота с един час. След направени сметки установил, че е умрял преди 5 години и 3 месеца." Simple Smile
JoyJoyJoy
Няма да смятам, че ще взема да се окажа мумия. Laughing

ЧНГ!

# 502
  • Мнения: 4 074
Момичета, искам да помоля за нещо прозаично - може ли някой да ми прати на лични линк към тазгодишния план-прием и балове за първо и второ класиране? Оказа се, че всичко съм забравила, включително къде се търси това, а обещах ентусиазирано да помогна на приятел.

# 503
  • София
  • Мнения: 6 094
M_I_A, я купи един тест. Аз като бях бременна, ги вършех такива - супа без топчета, ризата в хладилника ...

Първите стъпки към подходящия режим е замяната на червеното с бяло. Ако резултатът не е достатъчен, не поръчваме шоколадови трюфели в Халбите.
Обаче след като maman_ours научно обезсили емпиричният проблем с копчето на дънките ми, ми е по-спокойно. Ей го де е Великден. Innocent

Галя, нечовешко е това твоето.

sanaka, а сили да дойдеш на сбирката дали ще намериш? Joy

# 504
  • София
  • Мнения: 11 998
Аз сили мога да намеря, но за дрехи не обещавам. Joy В момента ми става само хавлията. Frowning1

# 505
  • София
  • Мнения: 6 094
Момичета и момчета, очертава се хавлиено парти. Онези, които не са яли, а са тренирали, може да дойдат по кърпа.

# 506
  • София
  • Мнения: 6 182
Представих си онези младежи дето са ни обсъждали миналия път в Халбите, да ни видят по хавлии Joy

# 507
  • София
  • Мнения: 6 094
Аз сега разбирам, че някой ни е обсъждал.
Е, щом не са имали какво друго да си кажат, нека си говорят за нас.

# 508
  • Варна
  • Мнения: 3 235
За февруари предлагам дата 21.02, дрескод - бански Laughing Запишете си го моля в календара, за който иска да се запознаем на живо в София Laughing

# 509
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 398
Хайде поне по пижами да е, че ако е по бански, няма да дода. Цялото ми изобилие ще дойде в повече.Joy

Общи условия

Активация на акаунт