ОСМИ КЛАС Сплотеното ни общество ще посреща Рождество

  • 28 293
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 6 182
Пък при моя дребен има скарлатина в училище. При малките де, не в техния клас, ама нали имат обща столова и санитарни помещения. Та от вчера си припомням тая скарлатина при големи деца като ангина ли се явяваше или като гнойна ангина. Щото само такова ми липсва у нас. Ма мразя я тази зима с тия мъгли и болести.

# 721
  • Мнения: 2 071
Сънчо, аз покрай Черния петък се сдобих с Еърфрайър на Тефал, много съм доволна, даже и кюфтета правих Simple Smile , картофките стават чудни само с 1 лъжица мазнина, крилца, пържолки, зеленчуци - всичко ми се е получило досега, домочадието също е доволно Simple Smile . Сега съм в чуденка за една прахосмукачка - робот, събирам отзиви, ако някой има - струва ли си инвестицията в Румба или мога да мина и с китайския вариант Wink.

# 722
  • София
  • Мнения: 7 036
И аз ползвах старата версия за по-детайлно търсене, но наскоро не успях да намеря бутона за превключване към нея Thinking

Buni, а дали да не пуснете пак кръв в друга лаборатория?!
ani, то при него е от години, но от последните две е все на горна граница и аз постоянно си се притеснявам, следя го на всеки 6 месеца.
сънчо, ако е удобно да ме сънуваш, как влизам да се похваля във форума с двойна заплата Smile

# 723
  • Мнения: 98
Сега съм в чуденка за една прахосмукачка - робот, събирам отзиви, ако някой има - струва ли си инвестицията в Румба или мога да мина и с китайския вариант Wink.
Аз покрай Черния петък се сдобих с една Румба. Напълно си струва инвестицията. А бях доста скептична. Сега се шегувам, че си имам нова "най-добра приятелка".

# 724
  • София
  • Мнения: 18 039
По повод сънищата ще ви кажа нещо много откачено. Поне на мен неведнъж ми се е случвало.
Скрит текст:
Лягам си и докато съм още будна, мисълта ми е ангажирана с някакво събитие от деня, независимо щастливо или не толкова. Анализарам обстоятелствата около него и евентуалните последици наум и явно в даден момент от разбора заспивам. Сънят ми след това неизменно е свързан с това събитие, че даже и си спомням сънуваното, случките имат своето продължение - кога хубаво, кога не, но никога в реалността после не се дослучват нещата по сънувания начин.  Жалко..Иначе току виж  се окажех богата, фина като физика врачка, почиваща на райски кътчета по света..Laughing  Случвало ми се е да сънувам дори форумни неща, примерно че съвсем конкретен потребител е отговорил на мое питане, че съм получила съобщение на лични и подобни. Но после  бърза проверка показва, че нищо такова не се е случило.

Последна редакция: пт, 17 яну 2020, 12:09 от пенсионирана русалка

# 725
  • Sofia
  • Мнения: 4 394
Пък при моя дребен има скарлатина в училище. ...

На сестра ми малките изкараха септемрви-октомври. Добре, че е опитната им леля (моя милост) да ги диагностицира, а после в една от другите групи обявиха карантина или каквото се прави в случая . С температура се проявява, обриви почти няма. Доказва се с гърлен секрет и се лекува с антибиотик. Характерен е малиновият език и евентуално обрив по гърлото/небцето - само бях чела и гледала снимки в нета, когато съм се съмнявала за моите деца, но на малките вендага го разпознах. Деца с по-силен имунитет не се разболяват - стрептококът си вирее в гърлата, но не се активира (ти нали даваш разни такива неща, но клеева тинктура включила ли си?).

Тия обемните модерни кухненски  уреди не ги обичам особено - много място заемат, но виж за Румбата съм с две ръце. Да измислят и нещо по-смислено за миенето на пода, а не онова плювало (Braava ли беше) Satisfied

# 726
  • София
  • Мнения: 5 362
Сънчо, уби ме с тези сънища😀
За кг не се обаждам щот проблеми нямам. Преди да родя второто бях хипер слаба, а сега съм приятно заоблена. Много се харесвам.
Младежът единствено от болки в стомаха се оплаква, но той не яде качествено.

# 727
  • София
  • Мнения: 532
Чета ви, момичета/момчета, но нещо нямам настроение за писане.
За роботите: Аз си взех марковия китайски вариант на румбата и съм много доволна. Имаме и дългокосместо куче, но се справя отлично с космите. Вече 1 седмица го ползвам . За мен инвестицията си струва. Дано така добре се разбираме и занапред.

Сънчо, убиваш ме направо с твоите сънища Smile

# 728
  • Мнения: 264
Сънчо, аз май изпуснах момента да направя заявка, предвиди ме, моля, за следващия сеанс, и аз за 5-килограмовата програма, ако може! Smiley
Докато не сме сменили темата, да кажа и аз, че се засилих да изследваме наборката, понеже през последния месец-два се оплаква от виене на свят и умора. И тъй като винаги е била малко бледолика, се опасявам да не е с анемия. Ще изследваме и захарта, ЛЛ даде направление и за щитовиден хормон (по здравна каса можело само един).
Гледам, че съвсем се "закръгляме" за среща на 25-ти. И понеже аз тогава съм на концерт, дали случайно няма да приемате и закъснели? Innocent

# 729
  • Мнения: 1 812
Сънчо, аз май изпуснах момента да направя заявка, предвиди ме, моля, за следващия сеанс, и аз за 5-килограмовата програма, ако може! Smiley
Докато не сме сменили темата, да кажа и аз, че се засилих да изследваме наборката, понеже през последния месец-два се оплаква от виене на свят и умора. И тъй като винаги е била малко бледолика, се опасявам да не е с анемия. Ще изследваме и захарта, ЛЛ даде направление и за щитовиден хормон (по здравна каса можело само един).
Гледам, че съвсем се "закръгляме" за среща на 25-ти. И понеже аз тогава съм на концерт, дали случайно няма да приемате и закъснели? Innocent
Пия бяло вино, моля. А ти пък къде при -5  килограмовите. Two Hearts
Все едно си го писала за моята девойка, но добавям и непрекъсната сънливост. Сигурно 4 учителя в училище я бяха питали по различно време "Защо е толкова бледа и дали и е лошо?" Чак накрая тя се притесни дали е добре, въпреки, че е спокойна душа. Пуснахме изследвания, всичко е в норма, макар и на долна граница и тя и аз се успокоихме.
Ама разбира се, че приемаме закъснели, ние дори няма да си тръгваме Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 730
  • Мнения: 264
Rady, от най-хубавото бяло ще пийваме Sparkling Heart

Скрит текст:
Все едно си го писала за моята девойка, но добавям и непрекъсната сънливост. Сигурно 4 учителя в училище я бяха питали по различно време "Защо е толкова бледа и дали и е лошо?" Чак накрая тя се притесни дали е добре, въпреки, че е спокойна душа. Пуснахме изследвания, всичко е в норма, макар и на долна граница и тя и аз се успокоихме.
Чудесно е, че си реагирала веднага и резултатите са добри!

Май се поумориха децата. Краят на първия срок е, а и като добавим френския, става страшно. Да не говорим за страничните занимания. Аз продължавам да тегля негативите от това, че я записах и на английски. Просто не успява да смогне.

Скрит текст:
Ама разбира се, че приемаме закъснели, ние дори няма да си тръгваме  Stuck Out Tongue Closed Eyes
На това разчитам Satisfied

# 731
  • София
  • Мнения: 6 094
Да слагам анкета за февруарска дата в следващата тема, нали? Grinning

# 732
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Да слагам анкета за февруарска дата в следващата тема, нали? Grinning
Мога да се класирам на 21.02 Wink

# 733
  • София
  • Мнения: 6 094
Гласувайте за всички февруарски дати, на които ви е удобно, а не само за една. Анкетата е отворена и винаги можете да махнете глас, ако ви изникне нещо. Така ще намерим най-голямото сечение. Grinning
21.02 е с предимство. Ако изберем друга дата, все ще успеем да организираме и една извънредна среща, за да се запознаем с Alexandra.

# 734
  • София
  • Мнения: 2 686
maman_ours,  какви пет кила? Екстра си си. На какъв концерт си?
То и аз ще закъснея. Дано успея да дойда, че се сетих, че имаме две близки семейства с рожденици на 21 и 22.. Дано не празнуват в събота.

Нали знаете вица -важното е да сме живи и здрави! И човек да се харесва.
Не че аз си харесвам целулитчето...

Но се сещам за кумата, която си е пълна и веднъж в една компания някой питаше какво точно буше анорексията. И отговорихме, че  е човек да се види в огледалото и да си мисли, че е дебел. И сумата вика -о, значи.имам анорексия.
Винаги е била с прекрасно чувство за хумор към килограмите си.

Общи условия

Активация на акаунт