СТОЙНОСТИ НА ЧХГ - тема 11

  • 47 010
  • 739
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 5
Много ти благодаря.❤️

# 511
  • Мнения: 7 898
Здравей те след ЗЕТ съм. Имам два положителните теста. Днес съм 13 ден след трансфер и чхг-то ми е 211 (с късна овулация съм) . Лекаря ми каза, че е малко нисък резултат, но иска повторно да направя теста в понеделник. Според Вас имам ли шанс.
При условие, че е трансфер няма значение кога ти е била овулацията Simple Smile.
Иначе резултата е ОК, така че не се шашкай.

# 512
  • Мнения: 5
Благодаря. Надявам се имам симптоми за настъпила бременност, но малко се шашнах с този резултат в понеделник съм на повторен тест, надявам се да се е покачило. 😊

# 513
  • Мнения: 7 898
Симптоми на бременност не ти гарантират нищо.

# 514
  • Мнения: 5
Ще видим в понеделник, дано всичко е наред. Благодаря 😉

# 515
  • Мнения: 126
Здравейте нова съм при вас😊, последния ми МЦ беше на 16 май!
На 12 юни си правих уринарен тест, който  положителен, на следващия ден го повторих отново беше положителен!
Вчера бях на преглед, но лекаря не можа да установи нищо и съответно  си пуснах на своя глава бета Чхг тази сутрин и резултата е 1089 mIU/ml ,при референтни 0-1!
Моля Ви за мнение, и защо евентуално не видя нищо 😊

# 516
  • Мнения: 3 945
Не е видял нищо, защото е много рано. Отиди на преглед 10-15 дни след закъснението.

# 517
  • Мнения: 5 468
Да, затова се изчаква да минат най-малко 10 дни закъснение, тъй като преди това обикновено не се вижда нищо. Така щеше да си спестиш един преглед, един кръвен и излишни притеснения. Wink

# 518
  • Мнения: 1 111
Здравейте,
за пръв път пиша тук, много съм несигурна и имам нужда да чуя повече мнения.
Днес ми беше първия кръвен тест след трансфер на 8.06 на едно 3 дневно ембрионче, Пункцията беше на 5.06, значи Пуккция плюс 17 дни.
ЧХГ е 440mlU/ml, мислите ли, че е добре този резултат?

Последна редакция: пн, 22 юни 2020, 21:36 от Cinnamon Cookie

# 519
  • Мнения: 5 468
Да. Това е съвсем нормален резултат за 17 дни след овулация. Simple Smile То е много индивидуално, но за сравнение, моят резултат на около 14 дни след О беше 150, т.е. горе долу по същия начин съм се движила. Предполагам, че лекарите искат да повториш кръвния след 48-72 часа, защото по правило се пуска двукратно за да се види как расте хормона.

# 520
  • Мнения: 1 111
Много благодаря за бързият отговор:blush:
Аз също мислих, че ще ме извикат в сряда да повторим теста, обаче ме викат направо за ултразвук чак в понеделник другата седмица, тогава искат и наново кръв да ми взимат.
Става въпрос за чужбина, аз иначе щях сама да си го пусна в сряда.
Ще разчитам на тестовете, които дават и седмиците до следващия кръвен за да се ориентирам горе долу дали се покачва хормона.
След петък такъв тест трябва да покаже 3+, което означава 5гс +.

# 521
  • Мнения: 5 468
Явно са преценили, че ЧХГ е добре и няма нужда от втори кръвен. При такава стойност, аз не бих се притеснявала. Успех.

# 522
  • Мнения: 485
Здравейте, момичета. Три дни преди цикъл си направих два теста две сутрин. Вчера беше много бледа,но днес е видима. Пуснах си кръвен, но резултата е 23.8. Възможно ли е да ми дойде цикъла и да се разочаровам

# 523
  • Мнения: 377
Бременна си, честито! Така и така си пуснала кръвен, повто ри го след 48 часа и виж дали резултата се удвоява.

# 524
  • Мнения: 58
Здравейте, на 2ри ден от закъснението си направих тест вкъщи беше положителен. На следващия ден си пуснах ЧХГ резултатът бяше 310. Според вас нормално ли е? Понеже звънях на 2 акушеро-генеколози единия ми каза: " високо е" , другият : " ниско е". Не знам какво да мисля сега. Чакам си часа за преглед....

Общи условия

Активация на акаунт