Пътят на честта - Тема 9

  • 37 917
  • 737
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 5 144
Хахаха, поне в темата падаше голям смях! А къде има инфо?

# 586
  • Мнения: 2 789
Скоро ще го обявят официално. В момента събират екип.

# 587
  • Мнения: 4 868
Те Ивайло и Силвия също не си обшуват, сигурно ще махнат някой персонаж

# 588
  • Мнения: 775
Супер.Само да ги няма Фуджеджиева,Силвето и Ивайло.

# 589
  • Мнения: 2 384
На мен ми се струва абсурдно да го продължат, сигурно е фалшива новина. Другата боза - Ягодова луна беше една идея по-гледаема, та по-скоро там очаквах да направят нещо.

# 590
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Ха, без Магърдич? Не му се получават филмите нещо - и този, и Ягодова луна, бяха кошмарни. 
Дано с новия продуцент да е по-добре.
Общото между "Пътят на честта" и "Ягодова луна" не е продуцентът обаче. Фучеджиева е.
А както знаем - много е важно сценарият да е добър. Даже най-важното.

# 591
  • Мнения: 1 163
Не съм предполагала, че тази боза ще има продължение. Защо бе, защо???? Какво пречеше да се направи добро продължение на Дяволското гърло? Пъти по-хубав е. Силвия и Ивайло са дървета, те не играят, те декламират като стара мома даскалица в селско читалище. Не искам да гледам това. Кой дава пари за това?

# 592
  • Мнения: 15 354
Леле, дано да има втори сезон. Ще го гледам само заради това после да го обсъждаме в темата. Такъв смях и такова забавление падаше, че още ми липсва как си хортувахме тук. Така не съм се забавлявала отдавна. Дано, дано тая безумна глупост ни събере отново да си се посмеем на воля.

# 593
  • Мнения: 7 220
Леле, дано да има втори сезон. Ще го гледам само заради това после да го обсъждаме в темата. Такъв смях и такова забавление падаше, че още ми липсва как си хортувахме тук. Така не съм се забавлявала отдавна. Дано, дано тая безумна глупост ни събере отново да си се посмеем на воля.

Хахаха, и моята реакция беше същата Grinning


mi6eto_, до колкото разбрах, ще се снима втори сезон на Дяволското гърло.

# 594
  • Мнения: 2 707
Не съм предполагала, че тази боза ще има продължение. Защо бе, защо???? Какво пречеше да се направи добро продължение на Дяволското гърло? Пъти по-хубав е. Силвия и Ивайло са дървета, те не играят, те декламират като стара мома даскалица в селско читалище. Не искам да гледам това. Кой дава пари за това?
За да направят нещо добро трябват пари. За малко пари каниш нископлатени актьори, сценаристи и т.н.

Последна редакция: пт, 16 апр 2021, 09:43 от Monza

# 595
  • Мнения: 1 163
mi6eto_, до колкото разбрах, ще се снима втори сезон на Дяволското гърло.

Дано! Това ми е любим български сериал.

За да направят нещо добро трябват пари. За малко пари каниш нисколатени актьори, сценаристи и т.н.

Това е така, но аз съм на принципа "По-добре изчакай и събери пари, отколкото да правиш нещо евтино и с ниско качество".

# 596
  • Русе
  • Мнения: 1 776
Вчера гледах трейлър на новият сериал по БНТ1 "Порталът" и видях, че ще участва актьорът, който играе Дичо в ПЧ.

# 597
  • Мнения: 4 761
Еее, събрахме ли се на по чушки и смути? Фучи ли ще мисли пак гениалният сценарий или ще го възложат на сценаристите на Краси Ванков?

# 598
  • Мнения: X
И едното, и другото е чисто харакири...

# 599
  • Мнения: 9 486
Е, поне ще се забавляваме в темата! 😜

Общи условия

Активация на акаунт