Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 58

  • 47 682
  • 736
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 94
Tual Притеснява ме като са различен цвят веждите и продукта да не би да си личи много разликата и да не стои много добре.
Сега четох, че за тъмни вежди, продукта трябва да е 2 тона по светъл, не знам дали е вярно.
За спиралите имах предвид, че има такива за мигли намалени в Лили, даже за по 3 лв. Golden rose, май някой я беше хвалил в последната тема.
За веждите, аз търся нещо за попълване и оформяне, по възможност да стои по естествено. Катрис е много хвалена марка и затова питах за него.

Преслава ♋️ Каква разлика усещаш?

LieToMe Коя точно на Лореал?

Последна редакция: нд, 12 яну 2020, 15:58 от jojjo

# 436
  • Мнения: 10 372
За попълване на вежди ползвам едни писалки на Флормар. Много съм доволна от тях. Имам и по-светла, и по-тъмна. Ползвам ги в зависимост дали търся по-драматичен ефект или по-ежедневен грим.
П.П. Не мога да го намеря в нета, дано не са ги спрели от производство.

# 437
  • Мнения: 1 670
Разликата е че с помадата ми е много по-лесно, а и резултата ми харесва повече. Аз моите ги попълвам, защото не са гъсти, но стават много естествено изглеждащи така. А и успях да си уцеля точния цвят. Иначе почти 1 година ползвах от единичните сенки на Essence make me brow. Но май вече ги спряха.

Последна редакция: нд, 12 яну 2020, 17:57 от Преслава ♋️

# 438
  • Мнения: 94
Имате ли предложения за хубава миглоизвивачка?

# 439
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
И аз се нареждам за предложения за добра миглоизвивачка .

# 440
  • Мнения: 5 091
Препоръчвам с 2 ръце ето тази (вече е изчерпана, но предполагам, че пак ще е налична) https://www.notino.bg/ardell/heated-eyelash-curler-masha-za-izvivane-na-migli/

Тя промени изцяло виждането ми за извивачките, миглите са ми късички, светли и прави, но с нея се извиват лесно, гумичката е мекичка.

# 441
  • Мнения: 1 462
jojjo Paradise extatic е помадата.

# 442
  • Мнения: 1 502
jojjo И аз съм доволна от Катрис и досега съм попадала на един лош продукт само. Според мен, ако имаш възможност пробвай в магазина сенките за вежди, но пак казвам аз слагам малко и стои естествено, тъмно кафяв цвят за черни вежди ми е перфектно.

# 443
  • Мнения: 1 376

Много ми харесва как седи на устните и мирише на парфюм. За пръв път ползвам червило на марката, май ще си купя и още.

# 444
  • Мнения: 1 502
Препоръчвам demi matt червилата на катрис, страхотна пигментация, носими цветове и не изсушават. Издръжливост - цял ден!

# 445
  • Мнения: 5 613
Аз бих препоръчала, тези от лидъл. За начинаещи са перфектни, за мен са по добри от екотулс, ако имаш лидъл в района провери дали са останали и ги погледни.
Не стават лидълските. Особено двете уж пухкави. Писала съм за тях. Аз също съм почитател на евтините четки, преди имах на W7 и на Royal cosmetics от фрагранса четки по паунд, които ми вършат работа, не съм някакъв сноб на марки, но от лидълските можах да ползвам само скосената и плоската, другите не стават.
Бюджетни читави са на Импала, има ги по малките магазинчета за козметика.

# 446
  • Мнения: 4 611
Какви спирали за вежди ползвате? Даниела, колко струва миглоизвивачката, че не пише цена в нотино? Аз попринцип не слагам грим,но бих си пофиксирала веждите и леко повдигнала миглите. Една идея се озарява лицето.

# 447
  • Мнения: 1 091
Искам да похваля този крем за лице.
Лек крем ,който се разнася леко ,попива бързо ,съвсем лек деликатен аромат ,хидратира кожата добре и прави кожата с кадифена мекота.
Купих го заради фактора ,обаче останах очарована.
По- лек е като консистенция от Арома Кавиар.

# 448
  • Мнения: 1 376
Какви спирали за вежди ползвате? Даниела, колко струва миглоизвивачката, че не пише цена в нотино? Аз попринцип не слагам грим,но бих си пофиксирала веждите и леко повдигнала миглите. Една идея се озарява лицето.
Аз имам на Essence и не съм доволна. Дн с пробвах със Scandal Eyes молив на Rimmel за очи и стана по-добре.
Миглоизвивачка нещо ме е страх да ползвам, а имам нужда.

# 449
  • Мнения: 10 372
Аз имам спирала за вежди на Есенс и на Пупа. На Пупа е по-добра, разбира се, но и есенската не е лоша. Понеже пускат по повече и обикновено слепват косъмчетата на веждите, ги разресвам и разнасям спиралата с четчица, която пак има формата на спирала, но е малко по-голяма. С нея окончателно оформям.

Общи условия

Активация на акаунт