Изпитани сайтове за парфюми - 20

  • 51 189
  • 767
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 556
Взех си последната пратка от Елинор, за която ползвах кода с 20% отстъпка. Това ми и първи Шанел, вероятно ще бъде и единствен - просто парфюмите им са скучни и с твърде раздути цени. Като представяне също не е нещо уау, но все пак по-добре от Мансерата, която върнах миналата седмица - така за Eau Extreme доплатих само няколко лева. 😀

# 466
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Здравейте! Не знам дали въпроса ми е за тук, но дали са оригинални парфюмите в notino? Narciso Rodriguez For Her е доста по евтин и се чудя да рискувам ли?

# 467
  • София
  • Мнения: 3 913
Доста по-евтин в сравнение с къде? Нотино не е евтин сайт отдавна.

# 468
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Последно го гледах в Дъглас. Беше по спомен около 200 лв. /100 мл
Иначе да, нотино вече никак не е изгоден (за козметиката най-вече, цените са като на други места)

# 469
  • Мнения: X
Здравейте! Не знам дали въпроса ми е за тук, но дали са оригинални парфюмите в notino? Narciso Rodriguez For Her е доста по евтин и се чудя да рискувам ли?

Имам Narciso Rodriguez Fleur Musc for Her, купуван точно от Нотино. Всичко си му е наред. Blush
 
Днес си взех Armani Code Women Absolu, поръчан от elinor в петък. Този път определено съм доволна.

Последна редакция: пн, 13 яну 2020, 19:41 от Анонимен

# 470
  • София
  • Мнения: 17 918
Аз се ослушвам за намаления, че пробих джоба края на миналата година. Имах затишие и като се отприщих, нафрасках няколко. Миналата година покрай 14ти февруари правиха ли намаление?

Последна редакция: пн, 13 яну 2020, 19:44 от bubanka

# 471
  • Мнения: 2 478
Бубче (bubanka), душка, не разбрах защо ми изтри и коментарите по темата, но все тая. Wink
За другото, не те виня.
Или викаш не се толерират и "тарикатски сливания" на "по темата" и "лично адресиране". Trollface Sunglasses Laughing

# 472
  • Мнения: 36 174
'щото не съм душичка, но ако получиш вдъхновение, напиши ги пак Wink

и за да не спамя и аз - за дребния елемент поръчах един лагерфелд "за нея си"

# 473
  • Мнения: 2 478
Отново те питам за коменатарите по темата - писах за Елинор цени, това-онова.
Не за друго, да знаем докъде да се "разпростираме"...
И още веднъж - не ми харесва политиката ви за цензурата, да го имаш предвид.
Прекалено сервилничите.
А щом не си "душичка", не бъди, ти си знаеш.

# 474
  • Мнения: 36 174
пиши по темата - така няма да се налага нито да трия, нито да редактирам постовете ти
парфюмни размисли и страсти
спамо-чат
тук - постове само за сайтовете без нападки и закачки

# 475
  • Мнения: X
bubanka кой лагерфелд си поръча може ли да споделиш и от кой сайт?

# 476
# 477
  • Мнения: 217
Бърз въпрос но не съм сигурна дали е за тук, ако не е моля докладвайте/изтрийте поста ми Simple Smile  някой отказвал ли е поръчка от Нотино и ако да колко бързо се случи, причината е че поръчах нови неща повечко...?

# 478
  • Мнения: X
В смисъл? Защо трябва да е бързо? Поръчка можеш да откажеш и като е пристигнала в офиса на Спиди, въобще да не я вземеш. Тогава нищо не плащаш. Нито насам, нито на обратно транспортни разходи. Ама после ще трябва сигурно нов акаунт да си направиш, че като знам колко обичат нашите търговци такива манипулации... Не, че ти не си напълно в правото си да си промениш мнението и да откажеш поръчка. Правейки я, може да размислиш след час и да не я искаш, какво пък.

# 479
  • Мнения: 1 578
Бърз въпрос но не съм сигурна дали е за тук, ако не е моля докладвайте/изтрийте поста ми Simple Smile  някой отказвал ли е поръчка от Нотино и ако да колко бързо се случи, причината е че поръчах нови неща повечко...?
В профила при "поръчки" има опция откажи определен артикул или цялата поръчка.

Общи условия

Активация на акаунт