Домашни любимци - декоративни зайчета 9

  • 38 273
  • 475
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 358
Пише, че са без добавена захар.

# 271
  • Мнения: 1 506
Бисквитките стават за лакомство, да не се прекалява с тях. Купувала съм, давах по 1-2 на ден.

# 272
  • Мнения: 5 289
Снимки от рождения ден на Маша вчера - юбилей ))).

# 273
  • Мнения: 1 506
Маша е уникално красива! Честит рожден ден на пухената разкошотийка, да в здрава и да я глезите още дълго!

# 274
  • Мнения: 5 289
So close, благодаря много 🥰!

# 275
  • Мнения: 144
Здравейте мами на зайковци и зайки честита коледа .За коледа получих най -хубавият си подарък зайче на 3 месеца момиченце но незнам как да се грижа за нея изчетох целата тема утре ще отида да се консултирам с ветеринар.Забелязох я че се почесва и като си я кача на дивана се изпишка 2 пъти а на стола се беше изакала.Първия ден беше доста стресирана и като ни видеше и се криеше в къщичката си а днес вече не се крие тя постоянно е гладна и любопитна гледам я като я изкарвахме от клетката и започна да се изправя на задните лапички сякаш ни търси или търси как да излезе от клетката че ако може да помагате със съвети ще съм много благодарна.

# 276
  • Мнения: 3 386
Честито зайче!
Първи съвет - не я дръжте в клетка. Тясно и неудобно е. В някоя стая, в която няма кабели за унищожаване или поне в заграждение.
Купете тоалетна с двойно дъно, сипете вътре дървени пелети и я приучете да я ползва. Обикновено бързо свикват, но трябва търпение.
Осигурете й сено на разположение 24 ч. Колкото иска. Храна - еднородна гранула за зайче, сутрин и вечер, по няколко супени лъжици.
Вода от купичка, вместо от поилка. Стайна температура. Сменяйте сутрин и вечер с храната.
Не вдигайте,  не носете зайка. Тя е страхлива, всякакви силни шумове я плашат до смърт.
Обичайте я - вие сте целият й свят!
Весела Коледа!

# 277
  • Мнения: 144
Честито зайче!
Първи съвет - не я дръжте в клетка. Тясно и неудобно е. В някоя стая, в която няма кабели за унищожаване или поне в заграждение.
Купете тоалетна с двойно дъно, сипете вътре дървени пелети и я приучете да я ползва. Обикновено бързо свикват, но трябва търпение.
Осигурете й сено на разположение 24 ч. Колкото иска. Храна - еднородна гранула за зайче, сутрин и вечер, по няколко супени лъжици.
Вода от купичка, вместо от поилка. Стайна температура. Сменяйте сутрин и вечер с храната.
Не вдигайте,  не носете зайка. Тя е страхлива, всякакви силни шумове я плашат до смърт.
Обичайте я - вие сте целият й свят!
Весела Коледа!
Много благодаря за съвета ще и потърся такава тоалетна .Весела коледа и на вас.

# 278
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 101
И моята шушка много обича по леглата да пишка. има си тоалетна, но навън ли е просто не я ползва. не знам на какво се дължи това.
Карам се всеки път като се качи и разбира че не трябва да се качва, но на инат като че ли го прави. ако знаете някой трик как да се отучат- казвайте- аз нямам против да е на леглото и да си лежи например, но не да ми пишка!

# 279
  • Мнения: 1 358
Моето зайче не успя да се научи да ходи на тоалетната и я ползва за спане Simple Smile Но винаги ака и пишка само в клетката. Влиза, върши си работата и излиза. Ние я вдигаме, но винаги едната ръка я слагаме на дупето и така се чувства сигурна.

# 280
  • Мнения: 144
Вие кастрирахте ли си зайчетата.

# 281
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 101
Моето още не, знам че е  редно и дори е по-добре особено за женските -но още не мога да взема  такова решение, защото ме е страх четох че понякога може да не се събуди от упойката.

# 282
  • Мнения: 144
Моето още не, знам че е  редно и дори е по-добре особено за женските -но още не мога да взема  такова решение, защото ме е страх четох че понякога може да не се събуди от упойката.
И аз за това де чудя още на 29ти имам час при ветеринар ще поговорим за това.Вашето на каква възраст е.

# 283
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 101
9 месеца.

# 284
  • Мнения: 1 358
Аз съм се наканила да го кастрирам след НГ, но малко ме е страх.
Четох и аз, че някои не се събуждат след упойката. На 7-8 месеца е.

Общи условия

Активация на акаунт