Да се оплачем... 2020

  • 2 031 838
  • 42 098
  •   1
Отговори
# 7 905
  • Мнения: 11 569
sea sea- да си честита! Весело изкарване на празника!
Намерих преди малко в парка раница на 12- класник. Изчаках да мине някоя позната и да я отворим. Да не кажат после, че пари и т. н. са изчезнали. Пуснахме пост в темата за града ни, и я предадох в близкото училище, там да я търсят. Този човек, охраната, грам не се трогна да отвори и да види какво има вътре. Аз дори не очаквах да я вземе де, и щях да ходя до полицията.
И главите ще си изгубят някой път тия деца.

# 7 906
  • Мнения: 7 923
В Лидъл има чилийски и аржентински на добра цена от 5-6 лева бутилката и като за тази цена не са зле.

Преди малко научих, че моят син отново се е проявил в училище. Сбил се е с приятел. Не знам какво да направя вече. Разговори, срещи с педагогически съветник след период на агресия, разговори, спокойна обстановка вкъщи. От малък показва избухлив темперамент. Днес все пак е постъпил според указанията - поискал е съдействие от учител, но после все пак чайникът му е изкипял. Не бих казала, че го глезя или че го смятам за златно яйце. Не знам къде греша. Много тежка вечер ми предстои, с много мислене.

# 7 907
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Онзи ден съобщиха за разболял се от коронаваруса човек, който нито е пътувал, нито е имал връзка с пътували където и да било, хора.
Т.е. проследили са всички хора, с които е контактувал в магазините, трамвая, метрото, кафенетата и т.н.? Хайде, де.

Simple Smile аз бих искала да знам откъде е информацията за болния безконтактен.
процедурата я знаете - лескови пръчки на голо. Trollface

филомена,
Скрит текст:
не познаването на чуджите религии е проблемът, а декларативния тон.
аз знам, че за мюсюлманите "Един е Аллах и Мохамед е негов единствен пророк" е самата свещенна истина,
но за мен е само фраза.
и, както писа съфорумката, ако въпросът беше формулиран по-различно нямаше да имам проблем с него.

# 7 908
  • София
  • Мнения: 24 839


Simple Smile аз бих искала да знам откъде е информацията за болния безконтактен.
процедурата я знаете - лескови пръчки на голо. Trollface


От официалната нашенска телевизия.
По 2 канала го съобщиха-възрастен човек, около 70, германец или австриец, не си спомням.
След това се замислих, когато нашенски "фактор", пак по телевизията каза: "Да не мислите, че всички, които са се върнали от чужбина, а и които въобще не са излизали навън, са минали през лекар?
Огромен брой хора се самолекуват вкъщи.......

# 7 909
  • софия
  • Мнения: 1 245
Бях смъкнала 3 кг...хапвах няколко дни хляб и сладко и познайте кой се е върнал...

# 7 910
  • София
  • Мнения: 14 700
Ева, колко е голям? Побеля ми косата от моя до към 3 клас, вечно имаше разправии и сблъсъци, не търпеше и секунда, преди да се втурне в разправия.
Сега е шести, да чукна на дърво, само от лиготия вече се оплакват. За мен спорта изигра огромно влияние да стане търпелив към околните и ситуациите, в които попада. Пък може и просто да е пораснал, кой знае.

# 7 911
  • Мнения: 7 923
Йованка, 4 клас е. Тренира по собствено желание два джентълменски спорта, така да се изразя - бадминтон и волейбол. Преди с футбола беше кошмарно, там агресията властваше напълно и когато се появиха проблеми с треньора, сам се отказа (с моето леко побутване).

# 7 912
  • София
  • Мнения: 14 700
Йованка, 4 клас е. Тренира по собствено желание два джентълменски спорта, така да се изразя - бадминтон и волейбол. Преди с футбола беше кошмарно, там агресията властваше напълно и когато се появиха проблеми с треньора, сам се отказа (с моето леко побутване).
И моя е с подобни спортове, точно тениса като че ли го направи по-спокоен и уравновесен. Стискам ти палци да го постигне и твоят, повтаряй му мантрата за броенето до десет.

# 7 913
  • София
  • Мнения: 28 595
Ох, два нурофена от 400 изпих, и не ми минава главата.

# 7 914
  • Мнения: 8 939
Йованка, 4 клас е. Тренира по собствено желание два джентълменски спорта, така да се изразя - бадминтон и волейбол. Преди с футбола беше кошмарно, там агресията властваше напълно и когато се появиха проблеми с треньора, сам се отказа (с моето леко побутване).
И моята петокласничка до преди 2 месеца тренира волейбол. Две години и половина тренира, но се отказа заради треньора.
Малко съжалявам сега, но насила няма да я карам. Преди това 5 години тренира плуване, малко се застъпиха с волейбола.
Записах я на рисуване по нейно желание, 3 пъти ходи, много ѝ харесва, но искам и на спорт. Засега не е измислила какъв да е той.

# 7 915
  • София
  • Мнения: 10 331
Алина, къде сте? Питам заради волейбола.

# 7 916
  • Мнения: 8 939
Алина, къде сте? Питам заради волейбола.
В кой клуб ли или в кой град?
В София сме.

Последна редакция: пт, 28 фев 2020, 18:12 от alina_si

# 7 917
  • София
  • Мнения: 39 771
Най-сетне съм на топло.

При ЛЛ само нас ни нямаше. Накара ни се защо отиваме в петък следобед. В петък следобед нямало тесни специалисти и ако се наложи да се правят изследвания... Изтърпях я Simple Smile Този път конското беше кратко Simple Smile
Децата до вторник са си е дома. Мед. сестра се смее "да се бият вкъщи".
Продължаваме с илачите, които давах до момента.

Само ние бяхме с маски в ДКЦто и ни гледаха като извънземни. Ама ние с случая ги носехме не защото ни е страх от зараза, а защото ние сме заразоносители.

Успяхме да свършим всичко. И ни наваля снега Simple Smile Взех шапката на щерката. Наистина съм имала вид на извънземно, ама не ми пука.

ааа... И се запасих... със сирена Simple Smile Не обичам да минавам покрай Била Simple Smile

# 7 918
  • София
  • Мнения: 10 331
Алина, и двете Grinning.
Жалко, че се е отказала. Волейболът е невероятно удоволствие и развива мозъка, определено. Моята 13 годишна държи вече четвърта година и сме много доволни. Но треньорите са ни чук. Не, че няма и при нас деца, които напускат, защото не могат да се наложат в титулярния състав, ама то навсякъде има недоволни.
Иначе и дъщеря ми преди това плуваше. Прилики разни Blush.

# 7 919
  • Мнения: 8 939
Тя в кой клуб тренира?

Именно това е проблемът, треньорът се занимаваше само с титулярния състав, а с другите почти не и децата го усещаха по кофти начин. Общо взето това ги демотивира.

Общи условия

Активация на акаунт