Да се оплачем... 2020

  • 2 031 568
  • 42 098
  •   1
Отговори
# 15 120
  • под тепетата
  • Мнения: 9 292
Ша ни духнат под опашките с такива съвети ...Аз и друго средство имам, но не смея да го предложа, защото загряването е противопоказно при някои болежки. Но на мен възглавничката с костилки ми е първи помощник.

# 15 121
  • Мнения: 4 239
Мерси, Лъки, ще го разгледам.
Макар че аз имам парене при уриниране и ешерихия коли. Да се чуди човек при това ми стоене вкъщи, чистене, миене и дезинфекция от къде се появи, ама и кръвната ми захар е скочила, та...

# 15 122
  • Мнения: 1 190
Ше ни духнат, я... Joy Доста често бабините дивитини - помагат Stuck Out Tongue Winking Eye

# 15 123
  • Мнения: 8 530
Трябва да учим на изуст Хайдути на Ботев, направо е мисия невъзможна!

# 15 124
  • под тепетата
  • Мнения: 9 292
Баба едно време така ни лекуваше : Боли те гърлото - лъжичка ракия, боли те корем - от същото лЮкарство Simple Smile

# 15 125
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
тетин герой от нея се е учил май. Simple Smile
вита, съчувствам ти.

# 15 126
  • Мнения: 47 982
Благодаря за палците Hug
Моят син също го болят корем тия дни. Оказа се, че е прекалил с лютите чушки. Дано е нещо такова. Ден на диета и пробиотик обаче веднага го оправиха, аз не рискувам, знаете, че съм патила

# 15 127
  • Мнения: X
Аз нали се оплаках през седмицата, че малката (8 г.) я боли корема. Какви ли не мисли ми минаха през главата тогава. Оказа се в крайна сметка, че е изяла тайничко около 250 гр. бирен фъстък. И аз да бях, и мен щеше да ме боли. Иначе без супа не оставаме в къщи. Но непредвидена ситуация. Баба ѝ снощи ми каза, че докато учили таблицата за умножение, нашата изпразнила целия пакет.

# 15 128
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
ох тия баби!

# 15 129
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
От 11 часа се опитвам да честитя на брат ми РД, не вдига телефона. Звънях и на снаха ми, и тя не вдига. Много ми е притеснено...и сънувах отвратителен сън, а за жалост имам опит с предсказване от мой сън. Яко съм във филма...

# 15 130
  • Варна
  • Мнения: 5 530
Лъки, всичко ще е наред. Ще се обадят.
Цял ден днес разказват как Формуля 1 ще е онлайн игра, вместо истинското състезание и се сещам за един разказ фантастика от моята младост, който се оказа, че го има в читанка. Ако на някой му е интересно тук.

# 15 131
  • Мнения: 4 892
Лъки,не се шашкай! Редовния номер на майка ми,аз бях на вън и после телефона е останал в джоба на якето,а то на закачалката.Колко пъти.

# 15 132
  • София
  • Мнения: 5 247
И аз с болки в корем-ниско долу, малък таз. От 2-3 дни ме мъчат, но снощи не спах. Май ще трябва да звъня на АГ. Ама с това ИП идея си нямам как ще отида ако трябва на преглед. Какво ли не ми мина през главата от тревога..

# 15 133
  • Мнения: X
Меко казано отвратителна беше седмицата. Едно на ръка беше обстановката вкъщи със сърдит мъж, но и уникален автомобилен невървеж ни покоси, сякаш не беше достатъчно останалото.
След като колата на ММ претърпя два големи ремонта в рамките буквално на няколко дни, изникнаха два по-малки проблема, които отнемат цял ден, кажи - речи, да бъдат направени. Тъкмо си оправи неговата кола, и на моята отказаха чистачки, мигачи, парно няма, просто да се разплаче човек. 😂 Нямам думи...
Изчистих вкъщи, направих си маникюр, мога да си почивам. Омммм.... Няма да се ядосвам. Дано другата седмица е по-добра.

# 15 134
  • Мнения: 1 091
Здравейте момичета!
Тази вечер бях 12 часа нощна.
Кошмар.
Приемахме /не с Коронавирус/ ,Слава Богу.
Като звънне телефона в отделението се стряскам чак.
Тежка нощна!
Спах само 2 часа ,след като се прибрах. 🥴
Утре сутрин пак в 5:30 и пак на работа 12 часова дневна!
Много ми е тежко да карам след един почивен ден след нощна смяна.
Като ударен самолет съм и ще ми отнеме поне 3-4 дни да вляза в час.
Утре ще съм като зомбитата на работа и дано нямаме случай на Коронавирус ,че тогава хептен съм я втасала.
Чета ви ,гледам тъпо /от недоспиване/ и чакам с нетърпение да стане 21 ч. за да си легна да спя.
Оплаквам се ,че искам повече свободно време!
Но пък от друга страна е хубаво ,че имам работа.
Съчувствам на хората останали без работа и доходи ,защото сметките и кредитите си вървят и храненето също.

Много трудна година ще е за всички.
Лошото е че болниците не правят планови операции ,гледат да не приемат пациенти ,освен ако е наистина много наложително и не знам после как ще ни изплащат заплатите.

Общи условия

Активация на акаунт