Да се оплачем... 2020

  • 2 033 920
  • 42 098
  •   2
Отговори
# 31 935
  • Мнения: 5 234
Ох, Лъки, дано мине бързо!
И аз не мога да спя. Как мразя безсънните нощи.

# 31 936
  • Мнения: 12 241
Аз се ококорих рано-рано. Нещо стомахът ми се бунтува, кръвното прекалено ниско тези дни, чак в понеделник съм на кардиолог. Имам усещането, че не са на ред нещата. Лятото, в жегата 190/120… с лекарствата около месец добре, сега 100/65.
В училището на малката големи реорганизации. Реално нямат занималня. Всеки учител си води самоподготовката след часа, забраниха да се носи храна от къщи, да се прави само оборот на стола и на лавката. Хвърля си шишето с водата всеки ден, така им били казали. Та път съм да се кача на черешата.

# 31 937
  • тук и там
  • Мнения: 11 717
Моят малкият и той не споделя как е минал денят в училище."Добре" и това е.Няма приятели все още в новото училище,но се успокоявам че няма признаци да е нещастен или да не му харесва в училището(за сега поне). Разбрах,че държат вратата и прозорците отворени през цялото време,да сме обличали децата по-добре и да говорим с тях ,да бъдат по-тихи,защото всички класове учат на отворени врати и прозорци. Такива са нарежданията и учителите ги спазват. Айде сега е топло,ама и през зимата ли ще карат така?!Защото да стоиш на течение цял ден при хладно и влажно  време,на мен хич не ми се струва здрависловно за децата..Не разбрах парно ще пускат ли през зимата ,ама  няма логика при отворени врати и прозорци да го правят...или ше ги пращат по къщята тази зима ?!

Оплаквам се,че май прихванах вируса от моите.Боли ме гърло и ми тече носа.

# 31 938
  • София
  • Мнения: 10 461
От три дена мъдря служебен проблем, будя се посред нощ и мисля. Днес сутринта преди работното време събрах смелост и написах мейл за съдействие на ръководството. Тамън го изпратих и се сетих за решението на казуса. Елементарно е. Всичко идва от лошия английски на кореспондента ми и тоталното неразбиране, явно, от моя страна на мисловния му процес. Сега ще звъня да се обяснявам на Баш Шефа. Бъбрек, не мозък. Мрън. А можеше да свърша работа за отрицателно време.

# 31 939
  • София
  • Мнения: 6 155
Моето дете има приятелчета от детската градина в класа, ама като са едни гаменчета.....Иначе ми разказва. Вчера едно момиче (ромче) го ударили с шишето по главата. И той милия, нали ги уча да не отвръща и да не се бие, ама май ще почна да го уча и аз да се бие... То аман

# 31 940
  • Мнения: 8 678
Добро утро ! Вече сънувам кошмари и свързани с работата. Тази седмица имам кошмари от всяко естество, това означава че съм прекалено натоварена психически, нищо че ако ме видите съм самата прелест  и супер дзен.

# 31 941
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 509
Изкарахме спооийна нощ, след тонове инхалации и капки, хомеопатии и стандартни лечения. Пратих го за 4 часа на училище, ще го взема в 12. Свито ми е да не го дразни препарата, с който правят дезинфекция по стаи и коридори...обещаха ми да снимат етикета и да ми го пратят, да го видя.

# 31 942
  • Мнения: 69 235
Лъки...намери ли капките?

# 31 943
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Тета, мъчно ми стана за детето, що ли му е на душицата. И на двама ви де...Дано тая психоложка седне с тях, да се опита да го приобщи, вместо още повече да насочва вниманието върху него, като го изолира от децата. По-скоро да сяда за известно време с тях и тя, да ядат заедно, да ги разсейва с разговори и така естествено да се отпусне и той. Не знам. Не исках да давам акъл, щото само ти си знаеш какво ви е, ама ми дожаля. Дано му се отпусне душицата на милото..

Оплаквам се, че не мога да спя като пън, без нищо да ме буди. Или по-скоро се оплаквам, че отворя ли оЧо, няма заспиване пак. Как го правят това хората да се врътнат и пак да откъртват значи..

# 31 944
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Оплаквам се, че не мога да спя като пън, без нищо да ме буди. Или по-скоро се оплаквам, че отворя ли оЧо, няма заспиване пак. Как го правят това хората да се врътнат и пак да откъртват значи..
Напоследък и аз съм така като теб, а и трудно заспивам. Нещо има във въздуха, шму съ нивиди.
Не помага ни броене на овце, ни броене на котки, нищо!

# 31 945
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Цецо, с кози да пробваме, току виж проработи Joy

# 31 946
  • Мнения: 69 235
Аз заспивам като си мисля за мебели от икея 😆 прехвърлям си наум асортимента им, редя ги вкъщи и така...иначе ме връхлитат притеснителните мисли и няма заспиване.

Демо...не знам дали ще се навие накой да ходи подир г@за му. Освен мен...не ми е удобно и да искам такова нещо, някак прекалено ми се струва и се възпирам. Инак идеята ти не е хич лоша....

# 31 947
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 509
Лъки...намери ли капките?
Да, спасиха ни снощи. Колега беше в Гърция и ми донесе.

# 31 948
  • София
  • Мнения: 12 575
И аз се оплаквам от неспане. Заспивам веднага, но в четири часа се будя като по часовник. Това е поне от месец. После не мога да заспя и ставам към пет и нещо. Снощи пих глог, мента и валериан преди лягане и имаше някакъв ефект.

# 31 949
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Ама Тете, тя ако е добър психолог,  ще го направи естествено без никой да забележи, че е с цел, непринудено..Сигурна съм, че може да го измисли.

Общи условия

Активация на акаунт