Кралски работи и клюки - януари 2020

  • 291 086
  • 7 379
  •   1
Отговори
# 3 615
  • Варна
  • Мнения: 36 786
На мен хич не ми харесва това мълчание от страна на всички членове на кралското семейство, дори и да се вземе предвид прословутата английска сдържаност на тамошната аристокрация. Напомня ми затишие пред буря. И все се сещам за поговорката "който се цепи от колектива, накрая колектива дружно ще му го на@епи". Нали знаете онази приказка за отмъщението и как се сервира? Зловещо ми е и си мисля, че нещата няма да останат така, ще има последствия за двамата и то много лоши.

# 3 616
  • Майничка
  • Мнения: 12 650
... Ако се окаже вярно това, което всички разчитат - че споменаването Хари и Меган, а не Херцогът и Херцогинята на Съсекс означава, че губят всякакъв статут на работещи рояли и свързаните с това привилегии, Хари няма да получи това което иска...

Споменаването по име не значи, че губят титлата, а по-скоро, че "с тези работи можем да се оправим по семейному, без да накърняваме обществения интерес и без да им придаваме политически такъв".

Тази титла, както и другите 2, ирландската и шотландската, които имат, на практика не вървят с доход, земя и т.н., които да ги осребряват, така че ползите от тях са чисто протоколни - кой на кого се покланя и кой влиза първи в залата. Те са знак, че принадлежат към британската аристокрация, но ще получават "народни" пари само ако са работещи рояли. Вече какви пари ще им отпуснат татко, баба и батко, си е вътрешна, семейна работа.

# 3 617
  • Мнения: 15 766
А сега вече е късно, защото MoS ще я съди за клевета, ако се оттегли.

Защо ще я съдят за клевета, ако се оттегли? Ако се оттегли от какво - от делото ли?
Извинявай, ако си го писала вече, но съм го пропуснала - дай малко повече инфо по темата, моля те Hands Pray

# 3 618
  • Мнения: X
На мен хич не ми харесва това мълчание от страна на всички членове на кралското семейство, дори и да се вземе предвид прословутата английска сдържаност на тамошната аристокрация.

Според мен се правят, че нищо няма, за да дадат време на Харко да се опомни или да си промени решението. Само че какво ще постигнат с това, нямам идея - той контрол над жена си няма, а си личи, че я обича, остава тя да е свободна птичка, а той - работещ роял. Защото той няма качества за бизнесмен. Харко не се сеща да представи жена си в официална обстановка и да и каже през коя врата ще мине, какво говорим да гради бизнес империя. Или може би има аспирации да е гледан мъж, за това определено става...
Много хора са намесени тук (извън роялските среди), много чужди интереси.

# 3 619
  • Мнения: 4 161
Оказва се, че посещенията при организациите не са се случили в един ден.
Но защо е с едни дрехи два поредни дни?
Само е сменила синджирчетата и обеците. Какво ли цели?

# 3 620
  • Countryside
  • Мнения: 11 645
Ееее, Тино, как какво цели, вече няма кинти от баба и си е свила парцалките да пести някой лев. Joy

Не знам кой е крив и кой е прав, само знам че Мегата и Харко избързаха с решението си и сега ще си сърбат попарата. Роял фемили ще оцелеят, те оцеляха след всичките изцепки на Чарлз, Даяна и Фърги, та Мегито ще им се опре. Само не разбирам какво им пречеше да си живуркат в ОК и да ходят чат-пат по срещи и да махат с ръчичка и да си цоцат кинтите. Не питай старило, ами питай патило. Та и те така, сами си създават проблеми.

# 3 621
  • Мнения: 1 941
И двете места, на които е ходила, са в заговора казваш ? Sweat Smile Sweat Smile Sweat Smile
Ясно е написано кога е била там. Или казваш, че лъжат?

# 3 622
  • Варна
  • Мнения: 3 363
Само не разбирам какво им пречеше да си живуркат в ОК и да ходят чат-пат по срещи и да махат с ръчичка и да си цоцат кинтите.

Какво, нали снахата трябваше да покаже ,че може да стъпи на врата на мъжа си. С какво да блесне ,иначе.

# 3 623
  • Мнения: 1 266
Пуснали виц:

Харко доказвал, че дори да те роди принцеса, правиш това, което ти каже жената Simple Smile
,

# 3 624
  • Мнения: 19 527
Меган дава заявка за развитие на кариера в САЩ и Канада, където се надява че ще получи одобрение и съчувствие, каквито са й липсвали в ОК. За мен това  е причината така да я дърпа натам и да не иска да живее в ОК. Това мазнене на разни селебритита към нея явно иска да го осребри и да извлече полза от него докато е време. Докато като махаща с ръчичка снаха на Елизабет в рамките на КС има доста по-лимитирана роля с доста повече ограничения и задължения, плюс явното неодобрение на поданиците към нея.

# 3 625
  • Мнения: 15 766

Ако все пак се е изявил човекът, моля, за информация - не съм попадала на такава, в която той, подчертавам той, коментира Мегън и брака им. А сигурно има какво да разкаже Simple Smile

Не знам, ако ММ издаде книга дали ще се продава, като топъл хляб, но ако бившия й издаде, със сигурност ще изчерпа за норматив Simple Smile
И аз мисля, че има доста да каже. Евела, обаче че явно има достатъчно акъл, за да си замълчи и по този начин да не забърка не само себе си, но и новото си семейство в помията на Меган

# 3 626
  • Мнения: 3 943
Ето откъде идва прословутото озвучаване. Явно планът е съставен отдавна:

Watch Prince Harry talk about Meghan Markle to Disney boss

# 3 627
  • София
  • Мнения: 10 035
Летисия, среща на Испанския червен кръст

# 3 628
  • Мнения: 3 634
Тревор или ще направи филм, или не иска да има абсолютно нищо общо с нея.

https://twitter.com/JanetJa55586250/status/1217628333929828352
Някой ще ми обясни ли какво е климатична справедливост за туземните момичета?

Хари Маркъл има много хубав разбор на Съсексовия сайт

Истинският принц Хари има късмет, че днешната му "проява" е в двореца и няма да посмеят да го освиркат:
https://twitter.com/RE_DailyMail/status/1217752076354248705

Знаете ли, че злите езици твърдят, че Мадам е направила парти, озаглавено "Сайонара  Зара", на което е раздала евтини дрехи на приятелки. Вчера Катрин беше с рокля от Зара...

# 3 629
  • София
  • Мнения: 10 035
Виктория, на мемориална служба за загиналите в украйнския самолет, свален над Иран




Стефани Монакска, харесва ми на първата снимка



И Каролина в Париж с Макронката, на наградна церемония Stéphane Bern Foundation for History & Heritage


Последна редакция: чт, 16 яну 2020, 12:45 от Lana

Общи условия

Активация на акаунт