Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 14 / Януари 2020

  • 285 135
  • 5 108
  •   1
Отговори
# 4 470
  • Мнения: 3 828
Мога да сложа за най-харесван влогър на месеца анкета, но примерно да е с до 10 опции,за да не разтягаме излишно темата, ако сложа всичките от първа страница. Какво ще кажете?
И предложете няколко, да видим към кои има интерес..

# 4 471
  • Мнения: X
Предлагам Флора, Поли Недкова, Йоана Петрова.

Също мисля, че ще е интересно ако се включат имената на 2-3 от най-дъвканите личности. Може пък да дръпнат в класацията? Thinking

# 4 472
  • Мнения: 1 547
Златена само като я видях на живо в един ресторант беше,  и как въртеше тия очи, ми стана веднага ясна, мисли, че започва да става известна и трябва да направи нещо,  но всъщност  не виждам, аз поне никакъв капацитет за нещо полезно или приятно за гледане при нея. Много й личи, че тръгва от желанието да стане по някакъв начин известно лице, пък с какво, това май в движение решава.  Например Пепе преди да роди Сиена  и да изтрещи,  ми беше много приятна за гледане и много се учудват на "плюенето" по нея тук, но и тя така се промени, че какво хубаво да кажеш. Дотук наблюденията ми свързани с унфлуцките, е, че никоя не се развива към добро, всички имат пик на рекламите, главозамаят се от внимание и пр пратки  и дават само надолу.
За Адри, тя направи някакъв рискован ход с тази точно шефка, която хем не е много умна, от писаниците й, хем е и доста безскрупулна, дано да знае как да се пази от професионални змии..

# 4 473
  • Мнения: 8 122
Струва ми се, че Адри си вкара лек автогол с този си нов работодател. Също наблюдавам една новооткрита инфлуенсърска амбиция в нея и имам чувството, че започва да залита към искуствено поведение в социалните мрежи. Достатъчно е да се погледнат последните ѝ селфита в Инстаграм. Толкова филтри имат, че сигурно и децата ѝ няма да я познаят. А съвсем до скоро държеше да е естествена и relatable (даже прекалено на моменти).
Не знам дали тази стратегия е дирижирана от новата шефка, но ми се струва, че започва да губи идентичност и това не ми харесва.

Напълно подкрепям горното мнение. Да не говорим, че ако преди имаше някаква спонтанност в снимките й, вече си личи колко дирижирано е всичко. Като започнем от снимката, на която децата й, спонсорирани и респективно- облечени от бранд за дрехи, небрежно украсяват "по домашному" елхата вкъщи /синът май беше с папийонка, а щерката в лятно роклЕ и обувчици/, та до видеото с обясненията защо напуснала работа, от което стана ясно, че вече е приела нова оферта. Някъде там ме изгуби тотално. А сега като видях и псевдо небрежната уж снимка тип съндей морнинг… не, не и не. Розови и захаросани ИГ профили ни заливат отвсякъде, но смислените и тези със стойност уви са ужасно малко, поне на фона на другите.
А това с крадения дизайн дори не смятам да го коментирам.

# 4 474
  • Мнения: 1 463
Ако ще правите анкета включете всички.
Аз, а и много други не гледаме някои от гореизброените.

# 4 475
  • Мнения: 671
Ивана ми отговори:
Скрит текст:

Пропуснала съм част от моите писания, тъй като не са релевантни, исках да ви покажа как приема тя обратна връзка. Доволна съм от този разговор. Дано видим позитивна промяна.

# 4 476
  • Мнения: 1 695
Поли Недкова в началото беше много харесвана /включително и от мен/, но в последствие сякаш се промениха настройките към нея. Прекалено ми е държанието и', не ми е естествена и нещо ме загуби като фен. На Флора съм си фенка, даже повече от началото.

# 4 477
  • Мнения: X
На мен ми хареса отговорът на Ивана, и на мен ми е отговаряла човешки.
Оставала съм най-скандализирана от отговорите на Галя, уж не ѝ дреме, уж е над нещата, класната дама, ама при първа възможност почва да съска и да отговаря не толкова изискано и възпитано, да не кажа откровено просташко, за човек с нейните претенции.

# 4 478
  • Мнения: X
Харесва ми отговора на Ивана. Нормален тон, културно, без цупене. Абе има акъл в главата това момиче, дано да не зацикля.

Vanilla, в началото обожавах Поли, но за съжаление вече не прави толкова от любимите ми клипове - тези за живота й на актриса.

# 4 479
  • бургас
  • Мнения: 739
Ако не е тайна Поли Недкова каква актриса е? Смисъл във какви/кои филми участва или само в театър играе? Понеже съм и гледала две три видеа не ми допада, превзема се малко повече на някой места и ми идва нагре, обаче го споменава това,че е актриса обаче къде. Поне аз не съм засичала нищо с нея или може би не съм я познала.

# 4 480
  • Мнения: X
Blonddie, Поли е актриса във Варненския драматичен театър. Мисля, че има малки роли в няколко филма - пълно и късометражни, но не мога да ти кажа кои - факт е, че за по-голяма роля у нас е трудно, а и тя е млада актриса. Мисля, че е завършила съвсем скоро.
През лятото я гледах в постановка - самата пиеса не ми хареса особено, но тя се справи добре. През март ще я гледам в Отело...та да видим Simple Smile

# 4 481
  • Мнения: 27
Аз също съм писала на Ивана с похвали и препоръки и получих страшно възпитан, мил и премерен отговор. Наистина умее да приема конструктивна критика, стига да е поднесена като такава, а не като хейт или злоба. Отделно съм я срещала и на живо и двамата с Боби бяха изключително мили, топли и усмихнати!

Според мен тя се води доста по останалите си колеги и тенденциите като цяло, залага на това, което вижда като "сигурно" (рутини; дейли влогове тип какво ядох, къде ходих; ПР пратки, нови придобивки и т.н.) и се страхува да излезе от черупката си. Дано да се отпусне и да се осмели да покаже повече от себе си и най-вече - нещо по-различно, което да я открои.

# 4 482
  • бургас
  • Мнения: 739
Blonddie, Поли е актриса във Варненския драматичен театър. Мисля, че има малки роли в няколко филма - пълно и късометражни, но не мога да ти кажа кои - факт е, че за по-голяма роля у нас е трудно, а и тя е млада актриса. Мисля, че е завършила съвсем скоро.
През лятото я гледах в постановка - самата пиеса не ми хареса особено, но тя се справи добре. През март ще я гледам в Отело...та да видим Simple Smile


Благодаря нямах идея,честно казано.

# 4 483
  • София
  • Мнения: 11 746
По принцип харесвам Ивана, но прекали с тези снимки, не знам кой иска да гледа еднакви снимки. Няма лошо, ако пускаше само снимки от Боровец, но поне да са различни, да са на пистата, пред ресторант, с други дрехи, правейки нещо.
Новото видео не бих го гледала, докато примерно това с любимците ѝ, ми беше много приятно.

За влоговете няма лошо да са дълги, но да не се повтаря, често казва едно, допълва с нещо ново и повтаря първото. В момента и може би започва да се поизчерпва покрай Влогмас, стават много еднообразни в кратък срок от време. По принцип са ми разтоварващи, докато готвя и ги гледам, но няма да е лошо да включи повече нови неща - театър, кино.

Последна редакция: вт, 28 яну 2020, 16:17 от Niya-

# 4 484
  • бургас
  • Мнения: 739
Тея пък с тъпата им торта вече не им ли писна. Гледах му някакво клипче с един син халат припаднах. Кво ще докажат за няква тъпа торта, кой знае кво. Не знам кой крив кой прав ама толкова ли нямат работа,че се занимават с глупости

Общи условия

Активация на акаунт