Лидл 135 - Свежо януарско начало на новото 20 ;)

  • 113 886
  • 2 175
  •   1
Отговори
# 1 665
  • Мнения: 9 584
Колко са кенчетата? Като мл и пари

# 1 666
  • Мнения: 27 737
Около 150-200 мл и на 1,49 лв по спомен. Скоро не съм купувала...

# 1 667
  • София
  • Мнения: 5 547
Около 150-200 мл и на 1,49 лв по спомен. Скоро не съм купувала...
Още са на тая цена, скъпички излизат. Има ли бутилки с такова?

# 1 668
  • Мнения: 27 737
Няма бутилки с такова. Ама  е време да пуснат, че си има доста фенове Grinning

# 1 669
  • Мнения: 596
Тестото за пица и на мен не ми хареса първоначално, но после му хванах цаката.
Слагам го върху хартия за печене, намазана със зехтин, в добре загрята фурна с вентилатор, не повече от 10 минути, това за моята.
Трябва да се пече по-кратко мисля.

# 1 670
  • Мнения: 27 737
Оставяш ли го да втаса преди това? При мен няма разлика с втасване и без....ама със сигурност се пече по-малко време от това което пише на опаковката.

# 1 671
  • Мнения: 596
Май не. Размразявам го в хладилника, мятам в тавата и нареждам отгоре нещата. През това време загрява фурната и пека.

# 1 672
  • Мнения: 809
Въпреки че не съм я правила аз, ще дам отзив от моя позната, също лидл фен. Тя е направила пицата като е използвала директно хартията за печене коато си върви в пакета Simple Smile каза че е доволна от резултата

# 1 673
  • София
  • Мнения: 3 172
Попаднах на новата допълнителна брошура,  за магазин Княжево тук

По повод хубавите пейки-ракли, още в сряда не ги видях. Иначе са прекрасни, много удобни за обуване и съхранение на домашни чехли и пантофи. По-висока пейка би била неудобна за обуване, а това е идеята на тази.

# 1 674
  • Мнения: 27 737
И аз използвам направо включената хартия за печене на която е разточен блата....

# 1 675
  • Мнения: 2 579
Здравейте, купих на каката миналия месец един ски панталон, уж за сняг. Ама като гледам май няма да ми трябва. Срока за връщане на нехранителни сроки е 90 дни, но какво значи от акционния асортимент? Някой запознат ли е докога реално мога да чакам снега. Simple Smile

# 1 676
  • Г. О.
  • Мнения: 1 732
Здравейте. Дали сте виждали някъде останала бройка от степ платформата миналата седмица? Казаха ми, че е изчерпана в цялата страна, но знам, че тук при вас информацията е най-актуална. Пишете ми, моля ви, ако видите в някой филиал:)

# 1 677
  • Мнения: 167
Здравейте. Някоя от вас ползвала ли е маслото за тяло в големите бурканчета, което е на промо от четвъртък? Дали миришат хубаво? По принцип ме дразнят аромати, които са прекалено силни и особено ако мирише на повече химия.

# 1 678
  • Мнения: 25 836
Около 150-200 мл и на 1,49 лв по спомен. Скоро не съм купувала...
Мисля, че няма 200мл. Малки са.

# 1 679
  • Мнения: 5 147
Здравейте. Някоя от вас ползвала ли е маслото за тяло в големите бурканчета, което е на промо от четвъртък? Дали миришат хубаво? По принцип ме дразнят аромати, които са прекалено силни и особено ако мирише на повече химия.

Имала съм с кокос, на миризма е добре, но консистенцията изобщо не ми допадна, така си замина в коша.

Общи условия

Активация на акаунт