ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 508

  • 18 987
  • 736
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 13 572
Войничето ми то, направо е като момче с махнатата козина. Не мойш да кажеш че е 30 и нещо годишен.
Скрит текст:
Да ,с любимата му камуфлажка мода и цвят Joy така ходи и на риболов .
Хайде да го снимат и как държи картечницата . За три седмици какво ще научат ,и обучат но поне няма да се тъпче постоянно . Сутрин тренировки ,тичане ,хайде ходом Марш ,стани ,залегни .
Не познаха за Измир  и че ще ходи на  3.02.Значи това не са февруарските хабери . Вероятно ако има нещо вярно ще бъде на концерта на Таркан и да се надяваме и на келебеците да не е суша ...
Тук не са го щракнали тайно ,направо си позират за снимка .
Скрит текст:


# 106
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Хазал с бебето сред такава тълпа, луда ли е Close
Поводът е рождениците сем. Джансу Тосун и Еркан Кьостендил, които са родени през 2-3 дни...


Не знам Ча що е без колан и изглежда такъв провиснал в талията, дали всичко там е наред Imp

Чета и някакви предположения че отбиването на номе...пардон на службата, точно в академията е нещо като с един куршум за два заека. Някои веднага се присетиха че на кастинга през октомври в Килкларели се търсеха мъже за роли на военни, полицаи и прочие хора на реда. Пишат че главните от каста на Обещание са имали някакво такова обучение във военна академия.
Ха, ако е влязъл вчера, май на 13 ще е вън, дали ще има посещение в Монте Карло Blush

Последна редакция: вт, 21 яну 2020, 14:12 от Беллора

# 107
  • Мнения: 21 201
Мераба дружки.
Сладко войниче и сладуресто бебоче на Хазал.

# 108
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Здрасти Наде Kissing Heart

Свалянето на козината моментално е свалило от него и 5-6 години. Ако можеше и 7-8 кг, направо щеше да се върне като момченце Stuck Out Tongue Winking Eye

# 109
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 979
Така, така   smile3521   , значи предположението ми, че влиза тази седмица в казармата, е вярно. Сещайте се, че и другото ми предположение може да се окаже вярно.  Mr. Green 
Обаче Чачко много бързо се наснимал свободно с други войничета, а Джан тотално се крие.  Rolling Eyes 

Хазалка с бебо   Heart Eyes 
Виждам, че до нея са и Джейда Дювенджи с нейното малко дете, както и Арас. Зад тях - Ръза Коджаоолу. А отпред, до Кюстендилови е мъжът на Джейда.  Grinning

# 110
  • Мнения: 27 464
Така е Бел ,козината променя лицето на човек . Същото коментирах ,че е като момченце . Килата ще се стегне за роля .
Еми Hug Хубави снимки си донесла .
Няма да дадем любимеца ,ще скубем перушина ,ще го пазим JoyJoy
Еми ,ела на помощ ,че Марги не я бива във варденето , ще го даде на крокодила .
Шегичка ....но какво друго ни остава .

Последна редакция: вт, 21 яну 2020, 23:29 от femmi2

# 111
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Въъх, Проф, дано тоя път да не си права, още смилам сватбата от 06.02. Joy

Не само се наснимаха с него, ами е и със собственото си яке - или е нямало неговия размер или егати дисциплината Joy

Тези били нови стари, аз наистина не съм ги виждала. Отвяря и отпива някаква енергийна напитка, червен килим, къде ли е? По вида си прилича на 2013 април-май с прическата от рибния ресторант. Но пък беше се окопал и по официални събития с много хора не се появяваше. Или пък да е от Емково време (почесващо се човече)



# 112
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 979
От емоции забравих, че трябваше да си отбележа празника.





Хайде и погача да си чупнете.



Белл, в модераторската тема в два поста съм дала кодовете на старите емотикони, които съм си запазила. Можете да ги ползвате като копирате съответния код от цитат на мнението.
https://bg-mam.ma/p/840351/40030579
https://bg-mam.ma/p/840351/40032053

Последна редакция: вт, 21 яну 2020, 19:19 от profi_1

# 113
  • Мнения: 27 464
Олеее ,прекрасен е от старото време Heart Стил и красотааа Heart Липсва ми този стил .
Мисля съм ги виждала ,репортажа също или ги бъркам нещо .Както коментирахте и аз мисля че е от рибния ресторант ,но тук си личи че е на събитие. Червен килим да не са раздаваи някви награди? Thinking
Марги се сещам че прави гифки ,но беше на друг репортаж .
Смиламе още изненадата от Хазалината сватба ,но аз го очаквах .
Ама ,наистина ли мислите ,че ще прави сватба . Глупости ! За такава стъпка трябва си готов си безумно влюбен . При нашия е трудно за вярване. Съществуват и разводи .Малии ,ожених човека и го разведох едновременно. Така е като ме провокират и си чеша клавиша . Тая пущина може да се запъне за развод йок или да му земе къщата ,нищо че от добро семейство .
Да е мислил, като се е женил . Има такива неща в живота ,не само в дизитата.
Ако реши ще е забегне нейде или ще я направи в близък кръг. Това в близко време няма да стане ,споко .
От къде дойде за тия хабери ,кой каза че ще има такива ?

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 12:19 от femmi2

# 114
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Брей, само за ден 3 снимки Stuck Out Tongue Winking Eye

Joy Joy Joy

Фемо, аз смилам Хазалината сватба, така и не разбрах кое наложи такова бързане- сватба посред зима в делничен ден, все едно че е каквото свободно имало, това ангажирали... Нито беше бременна, нито майка и нещо да го беше закъсала. Сама каза че са смятали да е лятото, и аз го очаквах и не ми е ясно защо такъв голям панаир организираха, когато сама каза че са искали нещо малко...  И защо в крайна сметка по нощите с Озгюр Мазур са уговаряли спешността на нещата с роклята.
А Ча е мъж, Дуда няма да му е последната. Но да, и той ме изненада.
За да се женят хората съвсем не е задължинтелно да са много влюбени. Даже не е нужно и въобще да са влюбени. В къщата си живее под наем, днес е там, утре другаде.

ПП Проф, честито, чудна погачка, направо ми замириса на топло изпечена Blush

Последна редакция: вт, 21 яну 2020, 21:11 от Беллора

# 115
  • Мнения: 27 464
Нали ,чак да не повярваш Joy
Да ходи по често в казармата да го щракат Joyче иначе се окопава .
Га е за риба намазваме по някое фото .
Бел ,кажи какво мислиш за размислите ми , ще познаем ли ?
Хазалината сватба я смилам и се радвам за Хазалка ,независимо от Мишо .
Имам предвид изненадата с Дуда .

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 19:18 от femmi2

# 116
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Не вярвам, нищо няма да се случи, кога се зажени, ако въобще дойде този момент, отдавна ще сме го забравили, минимум 10 години ще минат още...

Брей, за 20 дена с това темпо ще наваксаме за последните 2 години Joy

# 117
  • Мнения: 27 464
Бел ,как не е нужно да си влюбен като се жениш ?Без любов ли ,по сметка не че няма такива неща . Ча не от вярващите да спазва традиции .
Хората живеят без брак . Кой, какво ще каже бана не ...И аз така никой не може да ме задължи .

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 11:23 от femmi2

# 118
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 517
Хайде , тази вечер ще се циври - двамата братя ще се събират Laughing

Преписах по - надолу Simple Smile

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 00:20 от Forever-Stark

# 119
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 979
Ети, не е тази вечер събирането на братята. Аз гледам, ама докат се разпиша ...   ooooh!   Embarassed   

Какъв снимкопад е настанал!    Crazy

Общи условия

Активация на акаунт