Какво се случва ПРЕДИ менопаузата? Да споделим и да обсъдим. Тема № 8

  • 30 163
  • 757
  •   1
Отговори
# 75
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 791
Lemy, и при мен след период на замръзване започна затоплянето, но интересното е, че вълните са нов модел, някак по цялото тяло, но отново водят до изпотяване, този път и по челото.
Доживях посред зима да спя по къси гащи и потник и то отвита в по-голяма част от нощта. Sweat Smile

# 76
  • София
  • Мнения: 13 204
Доживях посред зима да спя по къси гащи и потник и то отвита в по-голяма част от нощта. Sweat Smile
Simple Smile Аз още си спя като лелка Зелка, ама от врем на време някоя вълна пролазва по гърба ми, та се отвивам Simple Smile)) Преди двайсетина дни ми беше много студено и втрисащо и кръвното високо. Сега е по-спокойна ситуацията Simple Smile

# 77
  • Мнения: 20 144
По челото, по врата, гърба, нараво на струйки.

Последна редакция: вт, 04 фев 2020, 11:55 от Lemy

# 78
  • Мнения: 1 432
Аз съм и с кръвоизливи, и с вълни навсякъде, отскоро и разширени вени на прасците. Тях мажа с едно ефтино лекарство троксерутин, невероятно облекчение ми носи.
Нощно време има моменти съм с 2 завивки, има такива съм по тениска ...На моменти сърцебиене, на моменти шум в ушите, на моменти позиви на повръщане. Но явно ще е така. Смятах да откажа кафето, но не мога, пристрастена съм, цял живот съм с ниско кръвно, и не мога.

# 79
  • Мнения: 951
А кръвоизливите са само заради менопаузата или има друга причина, миоми, кисти и т.н

# 80
  • Мнения: 1 432
Първо полипи, сега си отглеждам възли.

# 81
  • Мнения: 39 238
А защо ги отглеждаш? Ако ги махнеш няма ли да спрат  кръвоизливите?

# 82
  • Мнения: 1 432
А защо ги отглеждаш? Ако ги махнеш няма ли да спрат  кръвоизливите?
Най-вероятно. Но щадящи операции правели на по-млади жени, а на такива "по-старички", махат цяла матка.

# 83
  • Мнения: 951
А защо ги отглеждаш? Ако ги махнеш няма ли да спрат  кръвоизливите?
Най-вероятно. Но щадящи операции правели на по-млади жени, а на такива "по-старички", махат цяла матка.
И аз съм в това положение, от една страна - ужас от операция, от друга възможните усложнения ако пък  не се оперира. .

# 84
  • Мнения: 39 238
Проверете за хистероскопия. Правих такава миналото лято за махане на полип. Безкръвна е. На третия ден си си у дома.

# 85
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Да, дано всичко да се нареди при теб.
Аз пропуснах да се оплача, че потенето ми започна отново, нощно време е предружено със сърцебиене и изобщо сега зимата е мъка, не смея да мисля за лятото Anguished
Леми,защо не пробваш с Меносан?
Писах преди време,че започнах прием с продължителност 3мес.
Ефект усетих  на  2 седмица и то осезаем!!!
Няма хормони,всичко е на билкова основа.
Потта се лееше на струйки от мен чак до корените на косата.
В момента правя пауза и го започвам отново.Повлия ми добре и върху напрежението в гърдите.
Дори вечерната иглика не ми е действала така.
Просто споделям от личен опит.

# 86
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Аз бях в нервно за вливки. Но кръвното не се промени. А имам и  ужасно сърцебиене, от завишен пулс оняден щях да припадна в Кауфланд.
Бях с вирусна инфекция, с 39 градуса температура, това съпроводено с високо кръвно и учестен пулс. Цветя и рози просто.

# 87
  • Мнения: 39 238
При висока температура пулса се ускорява. Така знам аз. Може всичко да е било заради вируса.

Сега четох листовката на Меносан, но никъде не пише, че повлиява на гърдите. Feeling, в какво се изразяваше твоето напрежение?

# 88
  • Мнения: 1 432
И аз го четох, има фитоестрогени. Пише, че е противопоказно при хормонозависи тумори.
Но за хора бе патологии, сигурно е много добро.

# 89
  • Мнения: 20 144
За сега се опитвам да стискам зъби, че мамолога е против всякакви добавки, били те и растителни. Ще видим докога.

Последна редакция: вт, 04 фев 2020, 14:41 от Lemy

Общи условия

Активация на акаунт