Модни консултации - 44

  • 55 293
  • 783
  •   1
Отговори
# 180
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 097
Мхм, е значи не са се променили нещата.

# 181
  • Мнения: 7 708
Мерси, момичета. Харесах си няколко вече - сега е труден избор на кои точно да се спра! Тресе ме шопинг манията. Grinning

Въпрос относно HM- как са като качество и удобство. помня сестра ми имаше едни обувки от там и бяха адски неудобни и твърди и правеха мазоли.
аз имам тези и са ми добре https://m2.hm.com/m/bg_bg/productpage.0783309001.html
имам и 3 чифта пантофки и от тях не мога да се оплача, сестра ми също има пантофки и е доволна ...

# 182
  • Мнения: 1 656
От къде да намеря дебел кожен клин? С някаква вата отдолу?

# 183
  • Мнения: 24 467
Мхм, е значи не са се променили нещата.

Според мен - не.

# 184
  • Мнения: 1 881
Гласувайте,моля Първите или вторите  ???Някой от вас носил ли е Sprandi  ? Grinning

# 185
  • Мнения: 5 832
Аз съм за първите. Много нашумяха последната година, но аз изглеждам смешно с такива.

# 186
  • Мнения: 1 881
Аз съм за първите. Много нашумяха последната година, но аз изглеждам смешно с такива.
Аз съм като картоф забит на клечки ,но пък ми харесват хаха Simple Smile

Последна редакция: пн, 17 фев 2020, 09:51 от bubanka

# 187
  • Мнения: 1 672
На първите много ми харесва цветовата комбинация, обаче ненавиждам такива chunky маратонки. За това вторите, които според мен може да се носят и с повече неща.

# 188
  • Мнения: 772
Търся си хубави боти челси. под 100лв, нисък ток , класически. никъде не намирам!
Next.

# 189
  • Тук и сега
  • Мнения: 445
Момичета, а какви бижута са модерни?

# 190
  • Мнения: 308
От къде да намеря дебел кожен клин? С някаква вата отдолу?

В Зара съм виждала - изкуствена кожа.

# 191
  • Мнения: X
Търся си хубави боти челси. под 100лв, нисък ток , класически. никъде не намирам!
Next.

Имаше един доста скъп сайт интерест.бг май беше, там има такива модели, ако ти допадат.

# 192
  • Мнения: 1 988
Дами, как виждате съчетаването на панталон с дължина около 2 пръста над глезена с боти? И с какви зимни обувки е удачно да се носи?
Оказа се, че имам цели 3 панталона, които са около и над глезена, но някак с боти не се възприемам, а с ботуши са ми смешни. В същото време панталоните са за зимния сезон и не мога да ги нося с отворена обувка... Помагайте със съвети и идеи Hug
P.S. става дума за прави панталони, не широки

# 193
  • Мнения: 1 448
Скрит текст:
Дами, как виждате съчетаването на панталон с дължина около 2 пръста над глезена с боти? И с какви зимни обувки е удачно да се носи?
Оказа се, че имам цели 3 панталона, които са около и над глезена, но някак с боти не се възприемам, а с ботуши са ми смешни. В същото време панталоните са за зимния сезон и не мога да ги нося с отворена обувка... Помагайте със съвети и идеи Hug
P.S. става дума за прави панталони, не широки
А тези зимни панталони с какви обувки ги виждаш? Не е с ботуши, не е с боти, а са зимни - тогава с какво?!? Blush Sweat Smile
Шегата настрана, имам и аз 2-3 такива и ги нося с боти, които са плътно по глезена или са под глезена. Зависи какви са точно панталоните и какви са ботите. Нещо такова се получава например.

# 194
  • Мнения: 1 988
С боти ги нося - около и една идея над глезена, но исках да си сверя часовника Grinning

Общи условия

Активация на акаунт