Какво направих днес за себе си? - 7

  • 44 077
  • 737
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 7 914
Чатих си малко по вайбър с готина съфорумка Flowers Hibiscus

# 391
  • Мнения: 554
Снощи ми разбиха сърцето (отново, но да не се оплаквам, че съм за другата тема), та днес, на пук на снощното безсъние, си направих къдрици, гримирах се (това почти не се случва) и тръгнах с усмивка за работа.

Последна редакция: вт, 10 мар 2020, 10:38 от mariyaogneva

# 392
  • Мнения: 4 405
Mariya,
Май имаш като моя късмет.

Аз..с този така и така явно връзка няма да имам, но си подарих секс. И се оказа доста добър Joy

# 393
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Почти нищо не правя за себе си... Осъзнавам, че не е добре това... Работа, деца... последната седмица и трагедия в семейството.. Пишейки тук си дадох сметка, че единственото, което правя за себе си е четенето на хубави книги вечер и занимавката ми с гел лак на две седмици у дома ... Тъжно...
Ето вчерашното ми разпускане:

Скрит текст:

# 394
  • Мнения: 200
Днес направих резервация за мен и двама свои приятели за акустичен лайв в събота вечер. За разпускане на душата Simple Smile

# 395
  • Мнения: 4 808
Снощи след зъболекаря капарирах един уикенд сред природата за нас и приятели, съчетан със СПА и с рождения ден на ММ. Още не съм му измислила подарък. И довечера - пак на зъболекар, и това е нещо за себе си, колкото и да не обичаме тези посещения.

# 396
  • Мнения: 5 349
Поръчах торта за РД на съпругът ми. С послание. Вълнувам се все едно на мен ще я поднасят. Не правим такива неща обикновено, но тази година му е юбилейна, а и ще сме си  у дома, така че ще ядем торта!

# 397
  • Мнения: 439
Хубаво уморих и приспах детето, взех си дълъг душ и изпих едно следобедно кафе на терасата, гледайки как вали Simple Smile)

# 398
  • Мнения: 1 387
Купих си костюм и две блузи.

# 399
  • Мнения: 1 917
Наготвих на детето си любимото му ястие, а за мен си направих ореховки за кафето.

# 400
  • Мнения: 200
Ще си подаря един час кафе след работа с близък приятел на раздумка Simple Smile

# 401
  • Мнения: 28 478
Купих си мини нарцисчета...на разпродажба...ще си ги прехвърля в сандъче...
Още ми е свеж и се любувам на букета за 8ми март!



Много обичам цветя!

# 402
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Нищо. Но обмислям скоро да си взема два дни почивка, да си запазя стая в някой хотел, да си чета книжки и да се наспя. Ей така сама.

# 403
  • Мнения: 7 732
Наспах се. Правех дълга йога. Четох книга. Сготвих за вечеря нещо любимо. В момента пия вино и ще гледаме филм семейно. Heart

# 404
  • Мнения: 2 328
Следобедна дрямка последвана от чаша ароматно кафе.
Това направих днес за себе си Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт