AVON обсъждане на продукти - тема 27

  • 40 367
  • 758
  •   2
Отговори
# 375
  • Мнения: 18 005
Добре, ще погледна в каталога

# 376
  • Бургас
  • Мнения: 5 684
Добре, ще погледна в каталога
Не ми се мерна там, но има продукти които могат да се поръчват и извън каталозите, стига да им знаеш кода или да ги има в страницата на Avon, откъдето може да си поръчаш. НО, текат последни часове от настоящия каталог и не се знае дали в следващия ще я има пак опцията за него и каква ще е цената. Ето ти линка и ако си представител, може да си го пуснеш https://www.avon.bg/prodykt/79739/toaletna-voda-petit-atitude Simple Smile

# 377
  • Мнения: 18 005
Пробвах белия Атракшън, не съм впечатлена, по- скоро дори разочарована. Много харесвам класическия и очаквах нещо подобно, но по- свежо, напротив този ми е доста тежък и задушлив

# 378
  • Мнения: 81
А може ли да споделите на какво точно ви мирише, дали наподобява на друг аромат. Аз мислех да си поръчам едно мини от 10 мл, защото съм си харесала и разни други  неща от каталога, но ако е тежък, ще си ги спестя тези 4 лв. Настроила съм се за нещо свежо и леко.

# 379
  • Мнения: 2 838
Направо се замислям...харесвам класическия и червения.Май нямат нищо общо.Ще го пропусна.

# 380
  • Мнения: 18 005
Хич ме няма по описанията, на тежки бели цветя ми мирише, точно мини си поръчах и аз, не съм му чела описанието, определено не е моя. Взех и от черния, ще пробваме и него

# 381
  • Мнения: 4 045
Моля споделете мнение и за черния после. Аз също планирах да си поръчам мини и от двата, но ако са тежки ще се откажа. Не обичам тежки парфюми.
Благодаря предварително

# 382
  • Мнения: 18 005
Доколкото знам има и  тестери, та са стотинки обикновено. Много е субективно, да не ви подведа, не съм помирисвала още от каталога, като сравня ще пиша

# 383
  • Мнения: 4 045
Не знам за това с мострите, моята представителка когато я помолих да ми поръча мостра на 2-3 парфюма ми каза, че заради мен едва ли не трябва от всеки да поръча по 14 броя от всеки парфюм и няма какво да ги прави, и не й трябвали и ми отказа.
Затова разчитам само на ревюта, мнения и ароматизирани страници. Sad

# 384
  • София
  • Мнения: 4 178
Не знам за това с мострите, моята представителка когато я помолих да ми поръча мостра на 2-3 парфюма ми каза, че заради мен едва ли не трябва от всеки да поръча по 14 броя от всеки парфюм и няма какво да ги прави, и не й трябвали и ми отказа.
Затова разчитам само на ревюта, мнения и ароматизирани страници. Sad

Няма такова условие за мострите. Една обикновена мостра е 49 стотинки. Ако са 10 например цената излиза малко по-ниска. Не ти е читава представителката.

# 385
  • Мнения: 15
Не знам за това с мострите, моята представителка когато я помолих да ми поръча мостра на 2-3 парфюма ми каза, че заради мен едва ли не трябва от всеки да поръча по 14 броя от всеки парфюм и няма какво да ги прави, и не й трябвали и ми отказа.
Затова разчитам само на ревюта, мнения и ароматизирани страници. Sad

Ако си от русе мога да ти поръчам мостри 5 мостри в комплект струват 1,90 лв
Също мога и на червила фондютени вв кремове но не на всичко има мостри.

# 386
  • Мнения: 1 472
Lale lili Правилно е отговорила представителката ви. За да ви даде 2-3 мостри от различни аромати, които искате, ще трябва да поръча 10-15 бр. 😁 Много евтино ще и излезе,ако няма на кого а раздаде или продаде мострите.
А тя не може да поръча отделно по 1 бр.аромат. Поне от миналото лято е така. Вече пристигат по 5 бр от вид.
Не знам потребителката, която ви предлага да ви поръча по 1 мостра аромат, от кога не е поръчвала мостри на аромати.

# 387
  • Бургас
  • Мнения: 5 684
И аз не бях поръчвала скоро мостри, та неприятно се изненадах от завръщането на условието за 5 мостри от един вид при ароматите Sad Но пък специално двата нови Атракшън-а бяха предложени в каталога и във вид на единични мостри, така че можеше да се поръчат за проба от желаещите Wink Аз поне така направих.

# 388
  • Мнения: 191
Коя спирала бихте ми препоръчали за обем ,или за извиване, понеже миглите ми в момента са по-редки и прави, а не хубаво извити?

# 389
  • Мнения: 18 005
Червената спирала е моят фаворит, уникална е за мен.

Белият Атракшън е същият като от страничката, потъркайте. Любопитно ми е на вас дали ви харесва

Общи условия

Активация на акаунт