Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - тема 65

  • 31 189
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 9 754
На мен ми харесват първата и третата снимки на Кити. И палитрата също, което рядко ми се случва.
Известно време бях супер против срещу тюркоаза, много агресивно за мен го рекламираха тук в мамата. А и беше в по-наситените тонове.
Единственото ми чудене за снимките на Кити е дали такъв светъл интериор ще издържи малки деца, но тя си знае децата колко са кротки.

И понеже разисквахме розовата и лилавата гами, да пусна един интериор от обява за продажба
https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1b15705682985236 … k=58o4f0&f1=1

# 691
  • Мнения: 2 891
Уау, Мандаринка, ако ме принудят да живея в това жилище ще се застрелям.
На Кити първата снимка и на мен много ми харесва.

# 692
  • Мнения: 8 024
Уау, Мандаринка, ако ме принудят да живея в това жилище ще се застрелям.
На Кити първата снимка и на мен много ми харесва.
Ти пък! Аз като котка ще се справя набързо... ще издера тапетите, ще смъкна щорите, а кувертюрата с рюшички е най-лесна за "дране" Smiling Imp

ПП: Ама хич не е в "маалата", нищо че така изглежда Wink

# 693
  • Мнения: 9 754
И Александър Невски от щората ме следи Confounded

# 694
  • Мнения: 2 891
Харесвам много тюркоаз, и ако някога се сдобия с мечтаната къщичка на морския бряг кухнята ми ще е такава: https://i.pinimg.com/564x/43/f7/07/43f7079839a6c6665c7a25b33af836d5.jpg
https://i.pinimg.com/564x/2b/dc/bf/2bdcbf9e15cc67f1d72e9bf011549a75.jpg

# 695
  • Мнения: 6 267
Леле мале! Щорите направо къртят!
И китките по стената..

# 696
  • Мнения: 1 359
Тюркоаз ли? Онова синьо, бледото, като непокорна и хипнотизираща морска вълна? Дам, луда съм то този цвят, във всички негови нюанси, обожавам го, отпуска ме като опиат, толкова лежерно настроение ми създава....

Редактирам и трия снимката, защото ще покажа всичко накуп, когато е готово Simple Smile

Последна редакция: чт, 13 фев 2020, 19:18 от Kristaline

# 697
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Kristaline не е точно тюркоаз, но е мн приятно, бледа мента, яйце от червеношийка Simple Smile
Natt и твоят тюркоаз е малко петролно синьо - приятно е особено за къщата ти край морето.

И аз обзавеждам къща край морето, той лофта ми е за градски условия щото Simple Smile
Но се колебая там много! Ама друг път ще ви разправям.

# 698
  • София
  • Мнения: 1 423

Най-уютно се чувствам сред подобна обстановка като тази на снимката, но с повечко цвят и контрасти. Опитвам се да докарам близък до този стил в новото жилище, да видим как ще се получи накрая. Дай ми на мен меко, светло и удобно (и даже леко разхвърляно), бяло-сини комбинации, намек за море и слънце и цветни петна, и съм в пълен душевен покой Smile
Изобщо не съм фен на индъстриала. Наложи се да изкарам седмица в  хотелска стая в такъв стил, ами ужасно подтискащо ми действа, хем само спях вътре, гледах да не се задържам. На картинки го гледам с интерес обаче, като не съм вътре в помещението, ми е ок.

Последна редакция: чт, 13 фев 2020, 23:54 от MayBach

# 699
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Малко помощ, моля.
Къща. Знам само кухнята каква ще е - нещо такова.
Скрит текст:

Скрит текст:

Скрит текст:

С тези цветове ли да комбинирам и трапезария и хол - open space  ще е , но кухнята ще е като ниша - около 25м2.
Обособена трапезария няма - просто преход от кухнята към хола.  Хол+трапезария около 70 м2 .
Притеснявам се да не стане много "пудра и кич".

# 700
  • Мнения: 3 213
Единственото ми чудене за снимките на Кити е дали такъв светъл интериор ще издържи малки деца, но тя си знае децата колко са кротки.

И понеже разисквахме розовата и лилавата гами, да пусна един интериор от обява за продажба
https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1b15705682985236 … k=58o4f0&f1=1

Струва ми се, че ако са палави децата, нищо няма да издържи Grinning По-тъмните мебели и стени, драскотините даже повече личат. Това, което възнамерявам да направя, като предпазна мярка е да купим диван с калъфи, които се перат в пералнята. В тази връзка, приемам всякакви препоръки. Вече съм на тема хол. Килим няма да слагаме - мъжът ми не е фен, макар, че аз нямам нищо против декоративните килими, които освежават декора - дългокосмести, плюшени и т.н не ми допадат. 

При мен, като цъкна на линка, се отваря списък с обяви - не виждам интериор.

# 701
  • Мнения: 3 213
С тези цветове ли да комбинирам и трапезария и хол - open space  ще е , но кухнята ще е като ниша - около 25м2.
Обособена трапезария няма - просто преход от кухнята към хола.  Хол+трапезария около 70 м2 .
Притеснявам се да не стане много "пудра и кич".

Цветовете на кухнята са неутрални и според мен, могат да се комбинират с всякакви нюанси в хола, но стилът е много претенциозен и ще трябва да се съобразиш с него в останалата част на помещението, иначе ще стане миш-маш.

# 702
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Wild_rabbit съгласна съм с KittyCatty доста орнаменти, състарено дърво, позлатени елементи, може оттам да се получи малко холивудски блясък.
Освен, ако не си в Калифорния или Тексас, там е обичайно.

И е важно, къща ли е, апартамент ли е? От това, че само кухненската част е 25 м2 ми се струва голяма къща.

# 703
  • Мнения: 3 213
Момичета, препоръчайте фирма захубави ъглови дивани. Засега само за Feydom имам отзиви. Но не съм сигурна дали искам местещи се модули. Освен това, са ми малко скъпи. Задължително искам калъфи, които се махат и перат в пералнята. Предвиденият бюджет е до 1500 лв. Може още 200 да изкрънкам Grinning

# 704
  • Мнения: 1 247
Момичета, препоръчайте фирма захубави ъглови дивани. Засега само за Feydom имам отзиви. Но не съм сигурна дали искам местещи се модули. Освен това, са ми малко скъпи. Задължително искам калъфи, които се махат и перат в пералнята. Предвиденият бюджет е до 1500 лв. Може още 200 да изкрънкам Grinning

Лятото на бързо, защото чаках внуче в един ден избирахме и накупихме цялото обзавеждане за хола. С много предубеждение взех диван от Виденов. Лас Вегас се казва. Свалят му се всички калъфи и в удобен и широк.Много съм доволна, въпреки съмненията си. В момента е на промоция и вместо 1500 е 900 лв

Общи условия

Активация на акаунт