КАУФЛАНД - тема 40

  • 57 151
  • 767
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 4 052
Аз пък, не намерих градинския стелаж.
Скрит текст:
Напоследък все нещо е свършило или изобщо не е излагано... какъв пък да е този интерес към градински стелажи, хахаха. Парника също не го видях. Големи дефицити, ейййй.
Скрит текст:

# 241
  • Мнения: 70
Здравейте, тази седмица има машинка за отстраняване на топченца от дрехите. Искам да попитам някоя от вас има ли такава и доволна ли е от нея?

# 242
  • Мнения: 1 674
Майка ми имаше такава машинка и буквално не ставаше за нищо. Такива топченца ги бръсна аз и проблема е решен Smiley

# 243
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Имам такава машинка, но е купена от Лидъл. Много съм доволна и върши страхотна работа.

# 244
  • София
  • Мнения: 3 715
Според мен е хубаво маслото, аз и друг път съм взимала от него. Машинка за топченца имам и аз и нищо не става, не помня от къде съм я взела.

# 245
  • Мнения: 13 544
Аз съм много доволна от моята машинка за почистване на тъкани. На ток е, имам я сигурно от 12-13 г.. Перфектно почиства всичко, но не съм я купувала от К..

# 246
  • Мнения: 7 279
Втори ден не са получили (в Овча купел) дървените дъски -6 бр. за 10 лв. и ч.з. Астера -3 бр. Градинските стелаж и парник ми се струва , че ги мернах на "чело"- отпред на пътеката пред семената.
Маслото на регала при другите масла си беше с редовен етикет , а на промо челото-с намалена цена.

# 247
  • Мнения: 25 737
Днес не видях дъските, а доста пообиколих.
Ябълките от промоцията са хубави, чак ме е яд че не взех повече.

# 248
  • Кърджали
  • Мнения: 276
Mimeime, градинските неща са от четвъртък чак.

# 249
  • Мнения: 1 941
Имате ли отзиви за таванния простор?
Стабилен ли е?

# 250
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Здравейте, тази седмица има машинка за отстраняване на топченца от дрехите. Искам да попитам някоя от вас има ли такава и доволна ли е от нея?

У дома се ползва и сме доволни. Последните две ги купихме от
Скрит текст:
Темакс
2 за 6 лв.

Купихме дъската за гладене. Доволна съм от първо гладене. Simple Smile Само омекотяващите подложки на крачетата трябва да се закрепят.

# 251
  • Мнения: 25 737
Ако някой се сдобие с комплект дъски, моля да ги снима. Благодаря!

# 252
  • Мнения: 720
А някой добра ли се до черно-белия сервиз от 19 части от миналата събота? В два града питах и ме гледаха странно. В единия направо си ми казаха, че са имали само 2 бройки.

# 253
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Сигурно не са и имали и в очи са те излъгали. Това го умеят.

# 254
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
А някой добра ли се до черно-белия сервиз от 19 части от миналата събота? В два града питах и ме гледаха странно. В единия направо си ми казаха, че са имали само 2 бройки.
В събота отидох към 10ч. специално за сервиза и нямаше. Стоеше само етикета с цената. От информация ми казаха, че нямали в склада повече. Най-вероятно са били 2-3 бройки.
Скрит текст:
Ама нищо чудно да стане като един мое приключение. Бяха пуснали кукър на Филипс за първи път на половин цена и на деня отидох рано, и нямаше останал нито един, и от информация ми казаха, че е имало 4 и да дойда след няколко дена пак щели да заредят и пак нямаше. И аз си купих от друго място, естествено по скъп. И след няколко месеца пак го пуснаха и така стояха на една купчина сигурно повече от 20бр. цяла седмица. Ама здраве да е.
И да се оплача от нагревателите за вода на Crown. За един месец ни изгоряха и двата. Изкараха ни 1год. Поне ни върнаха парите. От информация казаха, че 90% горели и дори не ги пращали за ремонт.

Общи условия

Активация на акаунт