КАУФЛАНД - тема 40

  • 57 147
  • 767
  •   1
Отговори
# 465
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Цената на кг сирене "Елена" в кутия също е 8,74 лв. - това за събота.
А иначе през цялата седмица ще има сирене "Елена" на витрината на 7,99 лв. Ако купуваш от витрина винаги гледай буцата сирене да има надпис Елена.

Аз т. хартия "Амелия" не съм купувала, но трябва да погледна при нас дали има.
Само кухненска хартия на тази марка съм вземала.

# 466
  • Мнения: 840
сега, тилапията има ли шанс да носи коронавирус?

# 467
  • Мнения: 54 413
Отваряйте си очите като купувате боя за коса с червен етикет.
Вчера се боядисвах и като отворих кутията, вътре 2 тубички с боя?! Най-напред не обърнах внимание, помислих, че фабрично са ми дали бонус. Обаче после добре се зачетох. Едната беше 39 номер, пепелно рус, а другата - 5, кестен, каквото искам всъщност. Ако се бях наплескала с русото, щеше да е интересно. Joy
Някоя блондинка да ми пише, ще ѝ я подаря. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 468
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 395
Цената на кг сирене "Елена" в кутия също е 8,74 лв. - това за събота.
А иначе през цялата седмица ще има сирене "Елена" на витрината на 7,99 лв. Ако купуваш от витрина винаги гледай буцата сирене да има надпис Елена.

Аз т. хартия "Амелия" не съм купувала, но трябва да погледна при нас дали има.
Само кухненска хартия на тази марка съм вземала.

Най-често срещаната кутия сирене е от 800 г - такава цена сравнявам!!! 8.40 - в кварталното магазинче, тук ще е 6.99
 1 кг кутия не съм вземала никога, веднъж само  500 г когато  беше намалено пак в К. Вземам и от витрината /оня ден пак/ , но това в кутията по-добре се съхранява.
DeVa - ужас. Ами може ли пък да се проверя всяко нещо което купуваме в кутия и на какво ще заприличат от толкова отваряне. Случвало ми се е на касата да отворят кутия с крем за ръце, да проверят явно да не би да е разменен с  някой с по-висока цена, но разлика като при теб не би се  разбрала.

# 469
  • Мнения: 840
като взех уиски в кутия си мислех постоянно каква ли изненада има вътре.

# 470
  • Мнения: 5 249
За промоциите в Билла съм се убедила че трябва да си там в първия ден и то рано, рано - иначе, забрави. Малко по-далеч ми е то К и Л, рядко я посещаваме.
В Kaufland и LIDL промоционалните стоки даже понякога не ги и зареждат или зарежат 2-3 бройки, колкото да отбият номера. Grinning

# 471
  • Мнения: 3 960
Не ги зареждат, само когато няма доставки.

# 472
  • Мнения: 54 413
Къде да търся списъка с печелившите за седмицата?

# 473
# 474
  • София
  • Мнения: 3 167
....
Да ви се оплача - бясна съм че няма вече тоалетна хартия Amelia Rage  Обикаляхме, обикаляхме с дъщерята и голямо чудене падна каква да вземем. Едно че под 4 лева за 8 бр няма нищо, ами едни меки, меки топчетата. Накрая взехме Maliva, отварям я в къщи - ами рехаво е навита. Вадя кухненската везна и: топче Amelia - 84 г, Maliva - 68 г. Това означава, че ще трябва да купувам двойно от преди Thinking Поне цената да беше близо до тази на първата, а то Angry Ей така си скачат цените, ама като не може без определени неща.
Защо не погледнеш Фамилия? Сега претеглих -88гр е рулото. В момента пакетите по 8 бр са на промо в Била - 3лв. Това ако не искаш големият пакет от Кауфланд.

# 475
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
+1 за Фамилия. Харесва ми. Поради приключване с т. х. не в период на промоция си взех Малива. И нея съм ползвала, та не съжалявам за избора.
Въпреки всичко, плюс за Фамилия като цена-качество.

# 476
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Амии, като взехте да теглите т.х., да не остана назад претеглих руло Papia. 106 гр. излезе.

Да се оплача и аз. Тенджерата, за която отидох е свършила. От голямата и малката имаше по един кашон, средния размер - празен кашон. И никой не може да ми каже ще зареждат ли, има ли в склада, няма ли. Прехвърляха ме от човек на човек. Момичето на информация дори не беше чувало, че има тенджери на промоция. Накрая установиха, че в сряда или в четвъртък ще получават стока в отдел домашни потреби, пък можело и да има тенджера. Е, трябва ли да отворя магазина, за да успея да си я купя?
Сирене Елена си взех от витрината, която най-накрая вече работи с нова визия. Тъкмо го вадеха от кофата. Докато се прибера у нас, т.е. след 10 минути, в кесията имаше минимум 50 мл. суроватка за 500 гр. бучка. Иначе е хубаво.

# 477
  • София
  • Мнения: 3 167
Papia е още по-хубава, но най-ниска цена на която се намира е 40ст на руло. При това не е толкова често в промоция. Последно Papia купих преди 10 дни от Метро в промоцията 2=1, но може и да е изтекла.

# 478
  • shumen
  • Мнения: 18 012
Тоалетна хартия взех последно от К на промоция и бях доволна.Сега на К има и на Булмаг намалена,че ще видим от къде ще взема утре.

# 479
  • Мнения: 4 841
Вики, при нас тази сутрин имаше от всички тенджери. Тия дето са комплект също изглеждаха добре, тежички бяха. Само тигана им беше като джезве. А аз разубедих оня ден майка ми, че са боклук.

Общи условия

Активация на акаунт