КАУФЛАНД - тема 40

  • 57 094
  • 767
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 593
Кой търсеше промопакет кафе с чаша - от понеделник в Лидл
https://www.lidl.bg/bg/p/super-5-predlozheniya-za-sedmicata/nesc … orimo-kafe/p35890

# 511
  • Мнения: 5 081
Кой търсеше промопакет кафе с чаша - от понеделник в Лидл
https://www.lidl.bg/bg/p/super-5-predlozheniya-za-sedmicata/nesc … orimo-kafe/p35890

Аз търсех, но си намерих в Била. Между другото да похваля чашката е страхотна, точния размер и форма, няма лепенки с логото, а е гравюра, на дъното също има гравирано зърно от кафе.

# 512
  • Мнения: 7 273
Днес в Овча купел имаше намалени ученически пособия -на регалите ,където са си по принцип.Скрито ще напиша нещата , които взех и има още , в случай , че някой го интересува
Скрит текст:
тефтер/тип тетрадка А5-0.80 ; чертожни комплекти с по 3 и 4 части - 0.60 и 0.20-Мапед и К.класик; ранички /торби за физическо/мешки -0.70-сини и розови за малки деца/ученици; раници тип детска градина-1.50 ; подвързии Мапед А4-10 бр.плътни , цветни -0,60 и разни други подобни дреболии.

# 513
  • Варна/Благоевград
  • Мнения: 423
Някой в крайна сметка взимал ли е от тези тенджери, който са комплекта за 30 лв? Стават ли за нещо, че бях вземала една от там на която след буквално второто готвене й ръждяса дъното?

# 514
  • Мнения: 4 841
Аз щях да вземам и забравих... Майка ми ми поръча. Видях ги, не изглеждат зле. Тежички са. В сравнение с предните комплекти дето бяха пускали, тези са прекрасни.

# 515
  • Мнения: 19 005
Днес в Овча купел имаше намалени ученически пособия -на регалите ,където са си по принцип.Скрито ще напиша нещата , които взех и има още , в случай , че някой го интересува
Скрит текст:
тефтер/тип тетрадка А5-0.80 ; чертожни комплекти с по 3 и 4 части - 0.60 и 0.20-Мапед и К.класик; ранички /торби за физическо/мешки -0.70-сини и розови за малки деца/ученици; раници тип детска градина-1.50 ; подвързии Мапед А4-10 бр.плътни , цветни -0,60 и разни други подобни дреболии.
А броколите дали още са намалени?

# 516
  • Мнения: 7 273
Броколите бяха около 2.50 за 500гр , но айсберга още е на левче без малко.

# 517
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Тенджерите ги гледах, но  ми се сториха тънки и не си струват според мен. Иначе бих си взела на тази цена, но....тц.

# 518
  • Мнения: 9 776
Купиха ми две големи тенджери, но утре ще ги видя и ще изкоментирам. Средна бях поръчала също, но нямало. Това още в понеделник.

# 519
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Аз обаче изкоментирах тези от комплекта за 28 лв.
Другите ги биваше.

# 520
  • Мнения: 9 776
Аз пиша за тези по 30лв. броя. Имаше добри отзиви.

# 521
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 365
Взех комплекта за 27 лв. Биват, сякаш са по - добри от преди да. ДАдругите бяха хубави.

# 522
  • Варна/Благоевград
  • Мнения: 423
Взех комплекта за 27 лв. Биват, сякаш са по - добри от преди да. ДАдругите бяха хубави.
Използвахте ли го вече? Залепват ли?

# 523
  • Русе
  • Мнения: 7 056
Купиха ми две големи тенджери, но утре ще ги видя и ще изкоментирам. Средна бях поръчала също, но нямало. Това още в понеделник.
Аа, а пък аз се сдобих със средна. Stuck Out Tongue Вчера е имало в другия магазин 1 бр. и мен е чакала.

# 524
  • Мнения: 184
А някой може ли да ми каже  най-голямата тенджера от тези по- скъпите  - ф 24  за 29,99 лева  , колко литра е ?

И  бикините като качество как са ? - евтини ми се струват , но да не се
разплетат конци и ластици след две пранета ?

Общи условия

Активация на акаунт