КАУФЛАНД - тема 40

  • 57 125
  • 767
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 19 007
И ние имаме такава кана, работи

# 706
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 745
Здравейте, момичета! Първо да кажа за кафемашината - имаме я у дома при родителите ми и сме много доволни, ние пием много кафе и тя отговаря на очакванията ни за хубаво и най-вече бързо кафе. Но разбира се, всеки си има и лични предпочитания какво кафе обича.

А сега да попитам, видях в брошурата мини фурна 800w, някой знае ли дали си заслужава? Трябва ми за студентско общежитие за двама души понеже не всичко мога да направя на котлон пък е хубаво да разнообрази човек с друго готвено Grinning ще съм много благодарна ако някой сподели.

# 707
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Награветелите за вода имахме два, но и двата се развалиха. Единия след 3 год. ползване, а другия за година и половина. От К. казаха, че много гърмели тези на Crown, за единия веднага ни върнаха парите, а другия чакаме решението хаха. Но за тази цена мисля, че се справят добре.

# 708
  • Мнения: 25 737
Днес останах изненадана, в нашия Кауфланд всичко беше почистено и везните миришеха на дезифектант. Пода се миеше нон стоп, а на каса имаха гелове за дезинфекция. Крайно време беше.

# 709
  • Мнения: 35 109
Всичко ще е от ден до пладне.

# 710
  • Мнения: 10 210
Дано, това би означавало, че и вирусът е преборен и няма нужда от крайни мерки. Иначе като в Италия - първо северната част, а от днес карантина за цялата държава.

# 711
  • София
  • Мнения: 16 023


А сега да попитам, видях в брошурата мини фурна 800w, някой знае ли дали си заслужава? Трябва ми за студентско общежитие за двама души понеже не всичко мога да направя на котлон пък е хубаво да разнообрази човек с друго готвено Grinning ще съм много благодарна ако някой сподели.

Много е малка фурничката. 1 замразена пица трябва да се среже за да затвориш вратичката.
Иначе за сандвичи или за запичане на готвено става. Но порция по порция.

# 712
  • софия
  • Мнения: 564


А сега да попитам, видях в брошурата мини фурна 800w, някой знае ли дали си заслужава? Трябва ми за студентско общежитие за двама души понеже не всичко мога да направя на котлон пък е хубаво да разнообрази човек с друго готвено Grinning ще съм много благодарна ако някой сподели.

Много е малка фурничката. 1 замразена пица трябва да се среже за да затвориш вратичката.
Иначе за сандвичи или за запичане на готвено става. Но порция по порция.
според мен, вместо такава малка фурна е по-добре да си купиш слоу-кукър - върши идеална работа вместо фурна - и в кауфланд,  и в лидл често пускат на цена около 50 лв., - не помня марка, а за сандвичи един парти грил е много добро решение.

Последна редакция: вт, 10 мар 2020, 14:19 от ema22

# 713
  • Мнения: 13 542
Днес си купих прекрасно букетче от 13 малки бели рози за 0.59лв..

# 714
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 745
Благодаря много за отговорите. Аз съм малко предубедена за тези слоукукър-и и затова клоня повече към малка печка/фурна. Тези дни ще отскоча най-вероятно и ще ги разгледам хубаво.

# 715
  • Мнения: 5 248
Вместимостта на тези мини фурни е максимум 2 филии хляб. Много е малка. Не става за печене на ястия.

# 716
  • Мнения: 2 792
От Зора си бяхме взели преди 3 години една фурна, беше сравнително малка, но побираше средно голяма тава, имаше и котлони. Като цена-около 130лв.

# 717
  • Мнения: 19 007
Днес си купих прекрасно букетче от 13 малки бели рози за 0.59лв..

При нас бяха 99 ст. Но малко повехнали

...

Масло имаше половин кашонче само и бая народ като за вторник следобяд...

Мокри кърпички няма вече на входа поне от събота, само гел...

# 718
  • София
  • Мнения: 16 023
Сега разгледах брошурата за нехран. стоки. Има за 65 лв. малка печка с 1 котлон. Струва ми се, че ще върши повече работа от обсъжданата горе фурничка. Моя позната готви на такава за себе си и сина си, доволна е.

# 719
  • Мнения: 1 842
Здравейте, купих си чинии но една от чиниите беше счупена като я разопаковах. Понеже са с защитен найлон не можех да видя това при закупуването. Дали ще имам проблем при връщане или замяна на чиниите? Някой, ако е имал такъв или подобен проблем ще съм благодарна ако пише? Благодаря.

Последна редакция: вт, 10 мар 2020, 17:24 от Corrie

Общи условия

Активация на акаунт