КАУФЛАНД - тема 40

  • 57 175
  • 767
  •   1
Отговори
# 750
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Елза&Ана, мерителната лъжица на кафе машината нали от другата страна има едно кръгло - това точно се нарича тъпкалка или притисквач, и съвсем неслучайно присъства там Не знам каква е формата на самата мерителна лъжичка, но ако е с плоско дъно, притискането може и с него да го правиш.

yovanka е дала много добър съвет.
Вкъщи не подгряваме ръкохватката, но пак се получава. Моят мъж не признава друго кафе и само най-обикновена Нова Бразилия си купува. Аз от една година насам много рядко пия кафе, но преди това колкото и пъти да съм купувала нещо по-различно, после сама съм си го довършвала. Та... Нова Бразилия си става много добре.
И още нещо - не винаги двете чучурчета на ръкохватката пускат еднакво количество, та затова по две чаши не слагаме. Но това не пречи да се пробва, разбира се.

# 751
  • Мнения: 10 210
Момичета, благодаря ви! 🌼
Yovanka, как процедираш с второто копче на машината? В позиция "О" или "--" трябва да бъде?

# 752
  • shumen
  • Мнения: 18 015
Аз ходих в Понеделник и си взех набелязаните неща.Забелязах и при нас на входа са сложили машинка с препарат за дезинфекция на ръцете и мокри кърпи,но колко народ го позлва не съм сигурна.

# 753
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
soul81, въпросът не е към мен, но все пак - при правене на кафе второто копче трябва да е на "О", т.е. изключено. Включва се, когато искаш да затопляш нещо с пáра или да разбиваш мляко на пяна - прави се с накрайника отдясно.

# 754
  • София
  • Мнения: 14 680
Момичета, благодаря ви! 🌼
Yovanka, как процедираш с второто копче на машината? В позиция "О" или "--" трябва да бъде?
Моята е друга, но единствено копчето за кафе трябва да е пуснато.

# 755
  • Мнения: 4 303
Нова Бразилия, класик обаче.
С другото се запушват дупките на цедката.

# 756
  • Мнения: 1 355
Моето точило не е от Кауфланд и не е точно такова, но пише че става и за керамични ножове. Аз имам само един керамичен нож и рядко го ползвам, но съм си го точила.
Да попитам - клиентският телефон 080012220, който в брошурата прочетох че е безплатен, безплатен ли е?
Вчера в Теленор ми казаха, е всички с 0700 и 0800 са платени, дори и този, нищо че пише че е безплатен?

Последна редакция: ср, 11 мар 2020, 08:01 от vion

# 757
  • Мнения: 1 333
1.Пускаш копче Off
2.Пълниш си ръкохватката с 1 доза кафе и леко притискаш.
3.Като светне най-долното копче stop,чак тогава пускаш кафето
Важно е кафето да е за експресо,др.видове си става чорбичка!
4.като ти е готово кафето и искаш да правиш второ изключваш само последното и чакаш пак да загрее!

Кога правят намаления на цветята?Ако въобще ги намалят де ...

# 758
  • София
  • Мнения: 14 680
0700 са платени номера, 0800 са безплатни за набиращия.

# 759
  • Мнения: 10 210
Момичета, благодаря на всички ви за разясненията! Имах съмнения, че може и да не съм правила всичко както трябва.

Клиентският телефон е безплатен.

# 760
  • Мнения: 35 110
Бихте ли ме насочили къде излизат печелившите на ваучери , с регистрирани кодове в сайта?

# 761
  • Мнения: 7 279
Заповядай https://www.kaufland.bg/igri-promocii/igri.html#nashite-pechelivshi
(Игри/нашите печеливши/съответната игра)
Момичетата в една др.тема са споделяли , че за игрите на К. първо звънят на печелившите и след това публикуват имената на сайта.

# 762
  • Мнения: 57
Същата работа ще върши, и ако струва 300 лева. За тези пари не бих се колебала, ако искам такова нещо в къщи. Или ако имам нужда от ново.

Много благодаря за отгворите за хлебопекарната. Ще отида да я взема Blush

# 763
  • Мнения: 684
За пореден път си припомних защо не харесвам Кауфланд Confused
Снощи след работа минах, за да си взема плодове и зеленчуци.
От червените  ябълки в брошурата имаше, но всички бяха изгнили Rage Smiling Imp, нито една читава не открих.
От нормалните моркови имаше само няколко изостанали, непожелани от никой друг. Служителят каза, че може да предложи само от другия вид - мега грамадните.
Айсберг нямаше...

И защо е тази реклама по ТВ за колата, при положение, че дават талонче само ако си поискаш. Ако си мълчиш -не дават.

Imp Rage

# 764
  • Мнения: 5 249
Същата работа ще върши, и ако струва 300 лева. За тези пари не бих се колебала, ако искам такова нещо в къщи. Или ако имам нужда от ново.

Много благодаря за отгворите за хлебопекарната. Ще отида да я взема Blush
А и имаш 3 месеца да я върнеш, ако не ти харесва.

Общи условия

Активация на акаунт