Фотоепилатори – въпроси и отговори – №2

  • 51 984
  • 782
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 5 832
Връщаш го и ти дават нов. Да знаеш, че са длъжни, фотоепилаторите не подлежат на ремонт. И си пробвай новия в магазина и с двете приставки дали пуска импулс.

# 151
  • Мнения: 9
Връщаш го и ти дават нов. Да знаеш, че са длъжни, фотоепилаторите не подлежат на ремонт. И си пробвай новия в магазина и с двете приставки дали пуска импулс.
Чудех се дали правя нещо грешно, но всичко е както трябва, поръчвала съм си го от сайт на магазин.

# 152
  • Мнения: 5 832
Значи още по-лесно. За покупки онлайн по закон имаш право да ги върнеш без обяснение до 14 дни. Първо се свържи с тях по телефона и обсъдете случая да видиш какво ще ти предложат.

# 153
  • Мнения: 9
Значи още по-лесно. За покупки онлайн по закон имаш право да ги върнеш без обяснение до 14 дни. Първо се свържи с тях по телефона и обсъдете случая да видиш какво ще ти предложат.
Няма ли е да проблем след като е разочарован? Иначе Ви благодаря за помощта. Simple Smile

# 154
  • Мнения: 5 832
Нали не е скъсана кутията и нищо от нея не е изхвърлено? Моят поне беше само с нещо като тиксо лепнат.

# 155
  • Мнения: 9
Нали не е скъсана кутията и нищо от нея не е изхвърлено? Моят поне беше само с нещо като тиксо лепнат.
Не, аз вчера си го получих и го разопаковах. Всичко е вкъщи.

# 156
  • Мнения: 2
Колко дни след първата процедура се забелязва падане на косъмчетата? Седмица след като направих процедурата не виждам абсолютно никаква разлика в нито една от обработените зони. Предполагам е малко рано, но не би ли трябвало да се забелязва някакво действие?

# 157
  • Мнения: 22 879
Рано е, а и само 1 процедура.

# 158
  • Мнения: 12 733
Колко дни след първата процедура се забелязва падане на косъмчетата? Седмица след като направих процедурата не виждам абсолютно никаква разлика в нито една от обработените зони. Предполагам е малко рано, но не би ли трябвало да се забелязва някакво действие?
Малко е една седмица. Поне десетина дни, може и две седмици преди да се забележи че някои косъмчета не растат. Той фотоепилаторът каквото е свършил, реално го е свършил по време на третирането, но отиват към две седмици частта от косъмчетата, която е била под повърхността на кожата да излезе.
Тогава вече си проличава кои са били засегнати - някои си растат нормално а други само опадва тази част и ги няма вече. Дните варират, естествено, то дори и на един човек но на различни части от тялото не са еднакво дълбоко фоликулите. Какъв процент ще се повлияят на една процедура - там също никой не може да каже... колкото - толкова. Другия път други и така през две седмици, докато се постигне задоволителен резултат и се почне само поддръжка.

# 159
  • Мнения: 336
Здравейте, закупих си Лумеа 1997. Вече направих една процедура - цели крака, подмишници, ръце, бикини линия за 1.30ч. Тялото го минах на 5 степен, но бикини зоната на 3-та. Въпроса ми е може ли 1-2 часа преди работа с уреда да се обръсна или е необходимо от предишния ден? Само за кола маската е описано 24ч по-рано.

# 160
  • Мнения: 12 733
Няма проблем, стига кожата да не е раздразнена от бръсненето.

# 161
  • Мнения: 336
Благодаря!
Няма проблем, стига кожата да не е раздразнена от бръсненето.

# 162
  • Мнения: 126
Здравейте, момичета!
Преди две години си купих Silk'n Glide 300 000. Имам добри резултати на интим и подмишници, по-малък на крака и ръце. Само, че сега имам проблем. Не съм го ползвала няколко месеца, сега като го включа не "пуска" импулс, а само мига индикатора на батерията. Зареждах го цял ден, пак не става, вентилатора му работи, всичко изглежда наред, но.... Дали батерията се е скапала? Купих го от extreme digital, защото беше много по - евтин там. Гаранцията ми е изтекла. Някой да има идея какво мога да направя или да знаете сервиз във Варна? Благодаря предварително.

# 163
  • Варна
  • Мнения: 457
Колко дни след първата процедура се забелязва падане на косъмчетата? Седмица след като направих процедурата не виждам абсолютно никаква разлика в нито една от обработените зони. Предполагам е малко рано, но не би ли трябвало да се забелязва някакво действие?
Аз преди няколко дни направих втора процедура и още се чудя как трябва да изглежда ефекта, не съм забелязала да ми падат косми, усещам само как ми бодат от бръсненето, чакам с нетърпение резултата

# 164
  • Мнения: 19
Здравейте.Закупих си фотоепилатор IPL LESCOLTON със 700 000 импулса с надеждата да се отърва от досадното окосмяване ,защото съм жена,а се бръсна 3-4 пъти седмично,защото страшно бързо ми поникват космите и са черни и си личи.Бръсна 90% от тялото си именно заради цвета на космите. Преди всяка фотопроцедура се обръсвам,не използвам епилатори.Първоначално го правех на 2 седмици веднъж,защото имам приложение на телефона ,което ми казва кога трябва да го правя,за да не получа изгаряне или рак на кожата.Първите 5 процедури бяха така.Следващите 5 ме караше в месеца един път тоест на всеки 30 дни. Единствено съм доволна,че нямам мустак,който ме притесняваше дълго време,но ако спра да правя процедурата,пак ще поникне,но поне месец го няма никакъв. Проблемът остава,че на краката,интимната зона,подмишниците,ръцете и корема ми растат още на следващия ден,а на третия вече са видими с просто око. Не знам дали да зачестя използването на фотоепилатора или няма смисъл от него.Изобщо не съм доволна.Очаквах да успявам само веднъж месечно да се бръсна.Работя с него на най-висока степен и изпраща по 2 импулса едновременно,понякога дори после на места имам леки изгаряния и зачервено,не го ползвам на слаба степен. Не знам какво да правя.Моля ви да споделите вашия опит с домашната фотоепилация и да ми дадете съвет как да постъпя.Знам,че се искат повече процедури,но дори след 10 няма грам ефект.А пък за лазерната епилация знам,че е по-добра,но ми идва малко скъпа.Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт