Жертви на модата или Fashion victims както им казват отвъд Океана

  • 5 729
  • 99
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 768
Червено червило, ластични дънки (като клин тесни), тупирана коса за тези неща се сещам да съм "падала" жертва. Rolling Eyes

# 16
  • на пистата
  • Мнения: 5 885
кубинки с дълги чорапи над коляното Joy

# 17
  • Мнения: 337
А я кажете,колко от вас са хванали модата на студеното къдрене Joy,спомням си,че майка ми беше жертва на тази модна тенденция,изглеждаше така,все едно има каска на главата hahaha Joy

# 18
  • Мнения: 1 120
Ау ами огромните платформи ..... Sick
Клиновете обаче ми бяха любими и особено в стила ластичето накрая да е под обувката с висок ток Laughing Laughing Laughing

# 19
  • Мнения: 139
Спомням си, когато бяха на мода дрехи с много капси. Върху трикотажни блузи навличахме мрежести потничета. А пък шалварите бяха убиец! Shocked Като студентка се разхождах с къса шотландска поличка, черни по-плътни чорапи над коляното и кубинки.

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616
А помните ли модата, когато носихме кат върху кат... отгоре плетена плуза от мохер и отдолу, една педя се подава тениска Simple Smile)

кубинки с дълги чорапи над коляното Joy

Е, това са основите на гръндж- модата  Peace Аз и сега си падам ужасно по нея, но не се обличам така  Peace Просто си ми е на сърцето  Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 6 472
Бях жертва на ластичните поли и по едно време имаше мода на едни яко лилави тениски Sick На други "извращения" май не съм се подавала.

# 22
  • Мнения: 1 629
Жертва на клиновете, чизмите, бретоните, (това в младежките си години и то за малко), кубинки нося и сега и не ги броя за модно отклонение. Вече си имам собствен стил и модата не мож ме повлече Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 1 654
Не съм се увличала по ластични поли, клинове и чизми, а по огромните пуловери-тип блузон Embarassed, кожени връвчици по ръцете и диадеми от кожа. И толкова си се харесвах Joy

# 24
  • София
  • Мнения: 1 482
кубинки с дълги чорапи над коляното Joy
Това пък много си ме кефи  Hug 
От капаните, в които съм попадала, се сещам за бледо бежово червило в комбинация с кафяв молив и един тон очна линия, ставах в 5.30 сутрин, за да се рисувам преди училище   hahaha
С изключение на черен ластичен клин и ластична пола в началото на 90те, нямам други залитания в облеклото, от които да ме е срам. Имам си стил, който от години почти не променям  bowuu

# 25
  • Мнения: 673
Шиехме си поли на воали от шалчета за траур  Sick
Имала съм клинче, но светлосиньо и много ми стоеше добре, не си го признавам за грешка. Дебелите платформи ми бяха много удобни, сега донякъде се зарадвах, че модата на сабото се връща.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 5 943
"кларкове", бели чорапи - хавлиени и черен чорапогащник. Чорапите задължително силно набрани на глезена. Ммммм ..... блуза "загащена" в панталона - това май не е било мода, а спомен от детството newsm78, Дълъг силно изкосен бретон закриващ половината лице, набрани ръкави и смъкнато назад яке в стил "ей сега идвам да ти хвърля един бой", с някакви връвчици си вързвахме дънките, изглеждаше ужасно .... Разноцветни крещящи връзки на обувки и гуменки (розова и зелена, или жълта или оранжева...)

# 27
  • Мнения: 3 835
Чизмите с ластичната пола ми бяха една от униформите за дискотека. Блузите ми бяха повечето широки.
А роклята на воланчета с воали още си я пазя - сама си измислих модела и си я уших.  На няколко сватби съм ходила с нея.

Най-кичозни сега ми се струват фигуралните чорапогащници, в частност с пеперуди.  Close
А някъде преди демокрацията цяла София ходеше с черни мачкани шлифери. Мисля, че някакъв Марио ги шиеше. Ужас!

Обичам да нося модерни дрешки. Вече не всички ми стават, но все докарвам два-три тоалета, които да са актуални. Не съм обаче маниачка или "жертва"  Joy

# 28
  • Мнения: 13 512
И очертаването на устните с тъмен молив! Като вампир направо!

В комбинация с топиран къс бретон е супер. Laughing
Ейййй,верно! Това с тупираните бретони беше номер ЕДНО!

Последна редакция: сб, 29 юли 2006, 23:30 от monda

# 29
  • Мнения: 13 512
кубинки с дълги чорапи над коляното Joy
Аааааа,кубинките са в много по-новата история Laughing

Общи условия

Активация на акаунт