За тези, които четат любовни романи № 35

  • 48 254
  • 739
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 737
Ммм Съпруга до сряда, Женени до понеделник.... ще я пропусна, едно и също ми звучи

# 196
  • Португалия
  • Мнения: 3 955

Тази ти хареса,така ли?
Че щях да я започвам, но като прочетох няколко отзива и се отказах....


не съм чела отзиви,както казах -появи ми се в приложението и я захванах
има история,има обрат,неочаквано малко  Sign Underage ,изцяло позитивно ми е мнението,не съм някакъв огромен специалист по Ви Кийланд,но тази  е малко по-далеч от останалите й книги/четох преведените на бг/

# 197
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Чета "Красиво бедствие" на Дж. Макгуайър и до тук ми харесва. Горе-долу 80% минах.
И останалите книги звучат обещаващо.
После ще мина на Пречистваща истина Simple Smile

Малко встрани от темата- FBreader е върхът, направо се преродих, откакто си го инсталирах на телефона  Smile

# 198
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Ново от Ергон, по принцип си я следя авторката, книгите й са леки и на места леко наивни, напомнят ми някогашните Арлекини. Иначе все още чакам новини за Клейпас и любимият ми персонаж от поредицата Уест.



Пясъчнорус, снажен, с вид на киноактьор, отгоре на всичко умен и амбициозен - най-младият кандидат за губернатор Картър Билингс е магнит за всяка жена. Не и за Елиза Хейвънс, обаче. „Холивуд!“ – подигравателно му подвиква тя всеки път, преди разговорът им да се превърне в поредната престрелка. Младият политик знае, че ако иска успех трябва да улегне и да стане семеен човек. По ирония на съдбата, работата на Елиза е тъкмо тази – да запознава и сближава двойките по пътя към олтара. Точно тя обаче няма да му даде доброволно никакъв шанс, освен ако… Прозрението го осенява като мълния; неговият избор за подходяща половинка между чаршафите ще смае и самата сватовница…

Елиза е щастлива, че най-добрата й приятелка има съпруг, който я обожава. Но най-добрият приятел на този съпруг – сексапилният и дързък Картър Билингс – буквално я подлудява. Проклетникът се движи с по-голяма самоувереност от котарак в тъмна алея, очарова де когото срещне само с усмивка и от него извира покана за секс като сироп, капещ от двойна порция палачинки. Мечта, но… извън нейния обхват. Никой мъж не се е карал толкова много с Елиза ... и не е карал сърцето й да препуска толкова бързо. Опитът й в агенцията за запознанства обаче я е научил на едно – дълго пазените тайни означават, че да се омъжиш не е вариант. Досега.

И докато двамата дебнат подходящ случай всеки да подмами другия към сиренцето в капана, самите те се озовават в опасен капан. Под прицел. И вече няма шега. Времето им изтича. И за двамата е по-добре да бъдат женени до понеделник…
Боже, не трябва да минавам покрай книжарницата, щото ще оставя децата гладни Sad

# 199
  • Варна
  • Мнения: 2 313
После ще мина на Пречистваща истина Simple Smile
А то не трябва ли първо да се прочете Забравена истина. Което ми напомня, че още не съм чела втората.

# 200
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
После ще мина на Пречистваща истина Simple Smile
А то не трябва ли първо да се прочете Забравена истина. Което ми напомня, че още не съм чела втората.
Мисля,че не са свързани. Confused

# 201
  • Мнения: 16
Ново от Ергон, по принцип си я следя авторката, книгите й са леки и на места леко наивни, напомнят ми някогашните Арлекини. Иначе все още чакам новини за Клейпас и любимият ми персонаж от поредицата Уест.



Пясъчнорус, снажен, с вид на киноактьор, отгоре на всичко умен и амбициозен - най-младият кандидат за губернатор Картър Билингс е магнит за всяка жена. Не и за Елиза Хейвънс, обаче. „Холивуд!“ – подигравателно му подвиква тя всеки път, преди разговорът им да се превърне в поредната престрелка. Младият политик знае, че ако иска успех трябва да улегне и да стане семеен човек. По ирония на съдбата, работата на Елиза е тъкмо тази – да запознава и сближава двойките по пътя към олтара. Точно тя обаче няма да му даде доброволно никакъв шанс, освен ако… Прозрението го осенява като мълния; неговият избор за подходяща половинка между чаршафите ще смае и самата сватовница…

Елиза е щастлива, че най-добрата й приятелка има съпруг, който я обожава. Но най-добрият приятел на този съпруг – сексапилният и дързък Картър Билингс – буквално я подлудява. Проклетникът се движи с по-голяма самоувереност от котарак в тъмна алея, очарова де когото срещне само с усмивка и от него извира покана за секс като сироп, капещ от двойна порция палачинки. Мечта, но… извън нейния обхват. Никой мъж не се е карал толкова много с Елиза ... и не е карал сърцето й да препуска толкова бързо. Опитът й в агенцията за запознанства обаче я е научил на едно – дълго пазените тайни означават, че да се омъжиш не е вариант. Досега.

И докато двамата дебнат подходящ случай всеки да подмами другия към сиренцето в капана, самите те се озовават в опасен капан. Под прицел. И вече няма шега. Времето им изтича. И за двамата е по-добре да бъдат женени до понеделник…

Има ли дата , кога ще бъде налична по книжарниците ?

# 202
  • Мнения: 704
esimeonova за дата по книжарниците не видях такава, в озон е пусната на преордър и от там видях, че я издават.

# 203
  • Варна
  • Мнения: 2 313
А то не трябва ли първо да се прочете Забравена истина. Което ми напомня, че още не съм чела втората.
Мисля,че не са свързани. Confused
[/quote]В първа участва главния герой от втората, но да каже някой, който е чел втората свързани ли са двете.

# 204
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Красе, видях, че си чела Indebted на П.Уинтърс. Моля те, сподели наистина ли е толкова извратена поредица, колкото я описват в goodreads? Consequences по-лекичка ли е на А.Ромиг? Rolling Eyes
Ха, много е яка поредицата! Пълна идиотщина! Трепят се поколения наред, не знаеш какво да очакваш, кога е истина, кога лъжат, как изобщо могат да се случват подобни неща??!! Малко са преувеличени нещата, но те държи в напрежение. Имаше една сцена в голямата зала на имението, беше гнусна. Това се сещам на прима виста. После четох още една Пепър обаче там вече нещо не се зарибих. Пробвай, през цялото време ще се чудиш главния дали е добър или зъл и се преструва.

# 205
  • Мнения: 737
Прочетох Мия Шеридън - Оцеляване. Не по-скоро я вдишах на един път. В сравнение с Колекционерът на желания, Оцеляване е много хубава - с динамика, събития, интрига и малко трилър. Нямаше ненужни второстепенни герои, за който да се чудиш за какво са в историята... Определено ми хареса

# 206
  • Мнения: 1 359
Първа книга чета на Tijan https://www.goodreads.com/book/show/48717070-enemies?from_search … b8zGT1&rank=7 не, че не ми хареса, но се замислих дали има нещо гадно, което не му се е случило на това момиче. Имам чувството, че автора просто е седнал и е съставил списък с гадости, които може да й натресе. Само този аспект ми беше пресилен доста.
  Ще погледна обаче и други книги..

# 207
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
Прочетох Мия Шеридън - Оцеляване. Не по-скоро я вдишах на един път. В сравнение с Колекционерът на желания, Оцеляване е много хубава - с динамика, събития, интрига и малко трилър. Нямаше ненужни второстепенни герои, за който да се чудиш за какво са в историята... Определено ми хареса
На мен също ми хареса...

# 208
  • София
  • Мнения: 28 564
В момента препрочитам това – https://www.goodreads.com/book/show/25170980-beck
Някой може ли да предложи много подобна – да има romance, military fiction, sociology > abuse (горе-долу това да бъдат основните характеристики). Ако има и съспенс няма да се сърдя Smile

П.П. На "Оцеляване" на М. Шеридън как е оригиналното заглавие, знаете ли?

Последна редакция: пт, 14 фев 2020, 13:39 от milenaka

# 209
  • Мнения: 4 032
Milenaka, мисля че е това. Поне по описание на книгата съвпадат
https://www.goodreads.com/book/show/45714792-savaged?from_search … mVFKd&rank=13

Общи условия

Активация на акаунт