За тези, които четат любовни романи № 35

  • 48 221
  • 739
  •   0
Отговори
# 420
  • Мнения: 2 777
Честно казано не разбрах истерията по тази поредица на Анна Тод. Успях да прочета 3-4 страници от първата и директно я пратих в графа - няма начин да се мъча.
Аз тихо и кротко се ровя в моите запаси на компютъра и в читанката, някои книги ги препрочитам, други сега за пръв път ги чета, но с четене оцелявам, разнообразявам го с готвене и надзираване на обучението във виртуалната класна стая. Даже съм решила да изпълнявам заедно с детето заданията на госпожата по физическо възпитание и спорт - да си поддържам мускулния тонус. Simple Smile

# 421
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Прочетох разни неша тия дни, но най-впечатлена съм от Сюзън Елизабет Филипс - Знойни сънища /4-та от Чикаго старс/ Много ми хареса и много плаках, но не е от тези, които те хващат за гърлото и оставят горчив вкус в устата, а е някак пречистващ плач. Много ми хареса. Може и да е заради изолацията, верочтно и други фактори са ми повлияли и по друго време да я приема по друг начин, но сега, сега много ми допадна. Препоръчвам

# 422
  • Мнения: 4 028
На мен пък ми хареса След. Беше ми лека и приятна, на места чак смешна. Но аз харесах и 50 нюанса, така че, явно вкуса ми е доста различен. Сега чета на Меган Марч поредицата Dirty Mafia. Към края на първа част съм. Добра е, но ми върви по-бавно с две деца вкъщи и работа от вкъщи. Чета вечер по час преди заспиване.

# 423
  • Мнения: 6 148
И аз си поплаках на Знойни сънища, а изключително трудно ме разчувства книга. Една от най-любимите ми е.
Героите са моята слабост ми въздейства по подобен начин.

# 424
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
На всяка една от книгите на Филипс и съм плакала, и съм се смяла. Наистина от Чикаго Старс "Знойни сънища" е била като че ли най-тежката. Обаче забелязах, че ако чета серията без прекъсване (на конвейр), в един момент сюжетът почва да ми се струва еднакъв. Само героите са различни.
Другата нейна книга, която ми е любима, е "Да целунеш ангел".

# 425
  • Мнения: 704
Ааааа супер новина. Най-накрая отново нещо от Лайза.




Въпреки че красивата млада вдовица Фийби, лейди Клеър, никога не е срещала Уест Рейвънел, тя знае едно нещо със сигурност: Tой е подъл, ужасен хулиган. Още в интерната той е превърнал живота на покойния ѝ съпруг в ад и тя никога няма да му прости за това. Но по време на една сватба Фийби се сблъсква с дързък и невъзможно очарователен непознат, който я хвърля в огън и лед. А после той се представя като… не друг, а самия Уест Рейвънел. Уест е човек с опетнено минало. Без извинения, без оправдания. Обаче от момента, в който среща Фийби, Уест е обзет от неустоимо желание... въпреки горчивото съзнание, че такава жена е недосегаема за проклет непрокопсаник като него. Онова, за което Уест не би се пазарил, е че Фийби е безкрайно различна от стадото тесногръди, предвзети аристократки. Тя е достойна дъщеря на решителната Еви и Себастиан, лорд Сейнт Винсънт – най-дяволски нечестивия грешник в Англия. Фийби замисля да съблазни мъжа, който е събудил нейната огнена природа и ѝ е показал какво значи невъобразимо удоволствие. Ще бъде ли достатъчна тази нечакана страст да преодолее препятствията от миналото? Само дъщерята на дявола знае…

# 426
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Надявам се повечето издателства малко да се активизират, поне онлайн книжарниците работят.
От днес по групите се появи и книгата на Мона Кастен "Спаси се".

# 427
  • София
  • Мнения: 30 139
Започнах предицата "Порочни лъжи" на Джоана Шуп. Прочетох кн. 1 и кн. 2. Харесват ми определено. Сега ще започна кн. 3.

# 428
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Мишенце, а кога да я очакваме? И от къде е инфото, че не го откривам на страницата им.

# 429
  • Мнения: 737
Дъщерята на дявола я има в ozone пише,че е налична.

Книгите на Джоана Шуп колко са от поредицата?

# 430
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Три са. Или поне на български са само тези трите. Не знам дали това е цялата серия, или има и още.

# 431
  • Мнения: 1 359
Ето тази прочетох снощи и много ми хареса https://www.goodreads.com/book/show/30249010-a-girl-named-calamity , днес продължавам с втората Simple Smile

# 432
  • Мнения: 534
Здравейте,търся книга ,която четох но не помня заглавие и автор.Главната героиня беше бедна и без работа,но една вечер пийнала попада на обява за апартамент за продан в луксозна кооперация.Реши да се направи на богата,за да отиде на оглед и там се запозна с главния.После баба му я нае да работи в тяхната фирма .Ще се радвам ,ако някой се сеща за заглавието😃

# 433
  • София
  • Мнения: 28 553
А той беше брокер и я усети, че лъже още докато я развеждаше, нали?
Чела съм я, обаче как се казваше? Ей сега ми вкара муха в главата.

# 434
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Ви Кийланд, Пенелъпи Уорд - Обяснение в омраза.

Общи условия

Активация на акаунт